[ad_1]

تیزر مخصوص SUV آفرود توسط آئودی 2022 داکار

به نظر می رسد پست است.

آئودی

نور برای آئودی است تیم فرمول E مورد پشتیبانی کارخانه، و سلام به رالی داکار. این مارک آلمانی روز دوشنبه اخبار شگفت انگیزی منتشر کرد و همچنین گفت که قصد دارد با یک اتومبیل مسابقه ای جدید LMDh به لمانز برگردد.

با پشتیبانی کامل از آئودی ، پرتاب شده در پشت داکار و مسابقات رالی در آینده ، این نام تجاری نمونه جدیدی از یک SUV برقی را که هنوز هیچ نامی ندارد تحریک می کند. به نظر می رسد این اتومبیل کاملاً تهدیدآمیز به نظر می رسد و من مطمئن هستم که آئودی می خواهد بین این SUV جدید آفرود و روزهای باشکوه آن در مسابقات رالی گروه B. موازی سازی کند. برای جوانان خارج از آن ، آئودی چیز جدیدی در مسابقات رالی نیست. بهش نگاه کن.

جزئیات از نظر فنی کاملاً نازک است ، اما می دانیم که این SUV برقی در واقع دارای یک موتور احتراق داخلی خواهد بود. به چه علت؟ این به عنوان یک ژنراتور برق برای باتری عمل می کند تا وسیله نقلیه را شارژ کند. اگر آئودی بدون کشیدن وزن اضافی در SUV آن را بیرون بکشد ، این ترکیب باید کاملاً زیبا باشد.

اگرچه آئودی یکی از اولین مجریان اصلی فرمول E بود ، به نظر می رسد این برند ارزش بیشتری در رانندگی جایگزین و آفرود دارد. این شرکت در سال 2014 وقتی ABT Sportsline را حفظ کرد ریشه خود را در فرمول E جستجو کرد. در سال 2017 ، این شرکت خود پشتیبانی کارخانه ای را برای ایجاد تیم Audi Sport ABT Schaeffler فراهم کرده است. آئودی این ورزش را با 43 سکو ، 12 پیروزی و یک عنوان تیمی در سال 2018 ترک می کند. اکنون ، ایده های جدید در حال ظهور است پورشه همچنان بخشی از فرمول E است. نمایندگی گروه فولکس واگن.

آئودی علاوه بر حمایت از مسابقات رالی برای کارهای برقی خود در آینده ، با عملکردی جدید در کلاس LMDh به روز شده نیز به لمان بازگشت. این حرکت مزایای مضاعفی برای آئودی دارد. اول ، او می تواند اتومبیل را در مسابقات قهرمانی IMSA SportsCar و مسابقات قهرمانی استقامت جهانی FIA رانندگی کند. دوم ، مفاد LMDh منحصراً مربوط به ماشین های مسابقه ای هیبریدی است ، بنابراین آئودی می تواند چیزهای زیادی از موتورهای خود دریافت کند ، زیرا نام تجاری ناگزیر به سمت آینده کاملاً الکتریکی حرکت می کند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

آلن مک نیش ، مدیر تیم فرمول E آئودی ، به ما …


13:05

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر