[ad_1]

قیمت BioLite FirePit معمولاً 250 دلار است.

دیوید کارنای / CNET

Biolite مستقر در بروکلین چراغ های LED ، چراغ های جلو و اجاق های کمپینگ و همچنین FirePit قابل حمل تولید می کند که به عنوان یک کوره به سبک هیباچی نیز دو برابر می شود. همه چیز برای جمعه سیاه با 25٪ تخفیف فروخته می شود، بدون کد کوپن مورد نیاز است.

FirePit که معمولاً 250 دلار قیمت دارد و در لیست ما قرار دارد بهترین شیوع سال 2020، تا 188 دلار ، 62 دلار پس انداز می کند. FirePit با وزنی کمتر از 20 پوند (9 پوند) و ابعاد 27 در 13 در 15.8 اینچ (حدود 69 در 33 در 40 سانتی متر) ، نسبتاً طولانی و باریک است. با این وجود ، چوبی بیش از آنچه تصور می کنید با ظرفیت حداکثر چهار چوب استاندارد نگه می دارد.

در حالت FirePit ، قفسه سوخت را به پایین گودال پایین می آورید ، اما می توانید صندوق عقب را بلند کرده و برای کوره ذغال ذغال اضافه کنید (رنده گریل موجود در بالا است). گریل در کمتر از 5 دقیقه روشن شد و در کمتر از 10 دقیقه کاملاً سوخت.

ادامه مطلب: بهترین منقلهای سال 2020: BioLite ، Solo Stove ، Tiki و دیگران

FirePit چندین ویژگی امضا دارد ، یعنی فناوری جریان هوا ثبت اختراع ، که می توانید از طریق یک برنامه در تلفن iOS یا Android خود از طریق بلوتوث و بدنه مش “X-Ray” آن را کنترل کنید که به شما امکان می دهد از هر زاویه ای شعله های آتش را از طریق مشبک ببینید. ماندگاری باتری برای جریان هوا خوب است ، تا 24 ساعت در تنظیم کم ، 10 ساعت در متوسط ​​و 5 ساعت در حالت بالا. اصولاً من آن را در سطح متوسط ​​نگه داشتم ، اما اگر می خواهید شعله های آتش را روشن کنید ، چند دقیقه به آن زمان دهید. فناوری جریان هوا همچنین به ایجاد یک آتش سوزی تقریباً بدون دود کمک می کند.

وقتی می خواهید کوره را حرکت دهید و در آن روشن است ، پاهای FirePit تا می شوند. همچنین لازم به ذکر است که خاکستر باقیمانده به راحتی به لطف یک در کشویی در پایین ، از کوره پاک شد. یک کیسه کاغذی زیر کوره قرار دادم و خاکستر را داخل سوراخ کردم و در کیسه خالی شد.

به طور کلی ، این یک گودال آتش نشانی خوب برای کسی است که نمی خواهد یک حریق دائمی داشته باشد (یا نمی تواند) ، همیشه در پاسیوی شما نشسته است. می توانید آن را در زیرزمین ذخیره کنید و در صورت نیاز آن را بیرون بیاورید – و همچنین در جاده با خود حمل کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر