اما هزینههای دیگر و اضافهتری هم هست. هزینههای مربوط به تالار یا باغ تالار هریک وردی ثابتی دارند. بهخصوص مهمانهای که بچه کوچک و یا افراد مسن به همراه دارند؛ و جای را برای تالار انتخاب کنید که با آتلیه و آرایشگاه شما مسیر نزدیکی داشته باشد بههرحال شما هم باید به تالار بروید و با گرفتن وقت از شما با برنامهریزیهای که برای جشن خود دارید تداخل ایجاد میکند. میتوانید آنها را کم کنید یا اگر بودجهی کافی دارید انتخاب نمایید. اگر تعداد مهمانها زیاد است باید تالار یا باغ تالار بزرگ باشد بطور دقیق جا برای همه باشد و اما اگر تعداد مهمانهای شما کم هست باید تالار یا باغ تالار کوچک باشد.

هرچند برای اینکه کم و کسری نباشد از مسئول سالن بپرسید در صورت لزوم میز و صندلی اضافه دارد در اختیارتان قرار دهد؟ تمیزی سالن عقد شما در واقع احترامی است که شما برای مهمانان خود قائل می شوید و در صورت وجود مشکل نظافت شما آداب مهم مهمانداری را رعایت نکرده اید.

براساس پرسش سفره عقد پیوند مهرافزا از زوجین سالن ها و سفره عقد ها نقش موثری را در برگزاری مجالس عروسی باشکوه و تمام عیار ایفا می کنند. سالن عقد پیوند مهردریا یکی از سالن های عقد شیک می باشد که تجربه و سابقه بسیار زیادی در برگزاری مراسم دارد و همواره به فکر جلب رضایت زوج های جوان و اطرافیان آن ها بوده است. اما برخی از سالن های عقد نیز وجود دارند که پذیرایی را خودشان به عهده می گیرند و سعی می کنند آن را به بهترین شکل انجام دهند. پذیرایی مانند داشتن میوه های درجه یک و بهترین شیرینی های موجود در شهر و حتی وجود نسکافه یا چایی و حتی شربت در مراسم می تواند به بهبود کیفیت مراسم کمک بسیار زیادی کند.

زندگی خود را با چشیدن غذا، شیرینی و نوشیدنی که برای جشن عقد شما در نظر گرفته شده، کامتان را شیرین میکنید. به انتخاب خود موزیکهای ملایم و زیبا برای سرگرم کردن مهمانان به مدیران تالار پیشنهاد کنید و اگر شما درخواست استفاده از سازو آهنگهای محلی و بومی را داشته باشید عروسی شما خاصتر خواهد شد به آن دلیل که بین مردم ما بیشک طرف دارهای زیادی دارد، با استفاده از آتشبازیهای بیخطر برای به وجد آوردن و شاد بودن همگان در جشن سالن عقد اصفهان خود استفاده کنید.

ایندکسر