[ad_1]

کش آمازون

کارمندان آمازون در شرف دریافت جایزه تعطیلات هستند.

دکلان مک کول / CNET

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

آمازون روز پنجشنبه گفت که به عنوان قدردانی برای زحمات زیادی که با نزدیک شدن به فصل خرید در تعطیلات انجام می دهد ، جایزه ویژه تعطیلات 300 دلار به کارمندان خط مقدم خود – که بیشتر در معرض خطر ویروس کرونا هستند – می دهد. اوج آن

دیو کلارک ، معاون ارشد رئیس خرده فروشی آمازون ، در پست وبلاگ شرکت در روز پنجشنبه ، کارمندان تمام وقت از 1 دسامبر تا 31 دسامبر واجد شرایط دریافت پاداش هستند. وی گفت که کارگران نیمه وقت که در همان مدت استخدام شده اند 150 دلار پاداش دریافت می کنند.

کلارک نوشت: “تیم های ما کار شگفت انگیزی در تأمین نیازهای اساسی مشتریان انجام می دهند ، در حالی که به ایجاد شادی بسیار مورد نیاز در تعطیلات برای خانواده های آسیب پذیر اجتماعی در سراسر جهان کمک می کنند” ، کلارک نوشت ، “او هرگز قدردان تر نبوده است – یا به آنها افتخار نمی کند – تیم های ما “

قفل ، مجبور به ویروس کرونا ، همچنان یک نیروی محرکه برای آمازون است ، که در سه ماهه سوم سود خود را سه برابر می کند. اما این شرکت همچنین در تلاش است تا ویژگی های امنیتی جدیدی را در انبارهای خود معرفی کند ، زیرا کارگران بارها برای محافظت بهتر در برابر ویروس کرونا اعتراض کرده اند.

آمازون با استخدام صدها هزار کارگر جدید برای کنار آمدن با افزایش تقاضای مصرف کننده ، و افزودن ده ها اقدام امنیتی جدید ، از جمله آزمایش ، ماسک و پاک سازی دقیق تر ، میلیاردها دلار برای رفع این مسائل هزینه کرده است.

آمازون ماه گذشته این موضوع را فاش کرد تقریباً 20،000 کارگر آمریکایی آن COVID-19 نتیجه گرفت ، نشانه این است که کار آمازون برای مهار ویروس در نیروی کار ممکن است پایان نیافته باشد.

مبلغ 500 میلیون دلار پاداش پس از اعلام آمازون در ماه ژوئن اعلام می شود كه چنین خواهد كرد. 500 میلیون دلار پاداش یک بار پرداخت کنید کارمندان خط اول

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر