[ad_1]

کش آمازون

کارمندان آمازون در شرف دریافت جایزه تعطیلات هستند.

دکلان مک کول / CNET

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

آمازون روز پنجشنبه گفت که به عنوان قدردانی برای زحمات زیادی که با نزدیک شدن به فصل خرید در تعطیلات انجام می دهد ، جایزه ویژه تعطیلات 300 دلار به کارمندان خط مقدم خود – که بیشتر در معرض خطر ویروس کرونا هستند – می دهد. اوج آن این اتفاق زمانی رخ داد که کارگران انبار آمازون در چندین کشور آماده اعتصاب و اعتراض شدند جمعه سیاه، به گفته معاون.

دیو کلارک ، معاون ارشد رئیس خرده فروشی آمازون ، در یک پست وبلاگ در مورد شرکت گفت: کارمندان تمام وقت از 1 دسامبر تا 31 دسامبر واجد شرایط دریافت پاداش هستند. وی گفت که کارگران نیمه وقت که در همان مدت استخدام شده اند 150 دلار پاداش دریافت می کنند.

کلارک نوشت: “تیم های ما کار شگفت انگیزی در تأمین نیازهای اساسی مشتریان انجام می دهند ، در حالی که به ایجاد شادی بسیار مورد نیاز در تعطیلات برای خانواده های آسیب پذیر اجتماعی در سراسر جهان کمک می کنند” ، کلارک نوشت ، “او هرگز قدردان تر نبوده است – یا به آنها افتخار نمی کند – تیم های ما “

معاون گفت ، با این حال ، کارگران در ایالات متحده ، انگلیس ، مکزیک ، برزیل ، هند ، استرالیا و 9 کشور دیگر قصد داشتند در جمعه سیاه ، یکی از بزرگترین فروش های غول تجارت الکترونیکی اعتصاب و اعتراض کنند. آنها از آمازون می خواهند تا شرایط کار و حقوق را بهبود بخشد ، و همچنین به حق سازماندهی احترام بگذارند – یک تلاش جمعی معروف به # پرداخت آمازون کنید.

سخنگوی شرکت در بیانیه نامه ای اعتراضی در این باره گفت: “این یک سری ادعاهای گمراه کننده از سوی گروه های غلط آگاه یا منافع شخصی است که از پروفایل آمازون برای کمک به اهداف فردی خود استفاده می کنند.” “آمازون سابقه قوی در حمایت از مردم ، مشتریان و جوامع ما را دارد ، از جمله فراهم کردن شرایط کار ایمن ، حداقل دستمزد 15 دلار و مزایای بزرگ منجر به تغییر آب و هوا با تعهد آب و هوا تا سال 2040. و پرداخت بیش از 5 میلیارد دلار مالیات در سال 2019. “

یافته ها ، مجبور به شیوع ویروس کرونا ، همچنان یک نیروی محرکه برای آمازون است ، که در سه ماهه سوم سود خود را سه برابر کرد. اما این شرکت همچنین برای معرفی ویژگی های امنیتی جدید در انبارهای خود در حال مبارزه است و کارگران بارها برای محافظت بهتر در برابر ویروس کرونا اعتراض کرده اند.

آمازون صدها هزار کارگر جدید استخدام کرده است تا با افزایش تقاضای مصرف کننده کنار بیایند و ده ها اقدام امنیتی جدید از جمله آزمایش ، ماسک و پاک سازی دقیق تر را اضافه کرده است.

این شرکت ماه گذشته فاش کرد که تقریباً 20،000 کارگر آمریکایی آن با COVID-19 قراردادی امضا کرده اند ، نشانه این که کار وی در مورد محتوای ویروس در نیروی کارش به پایان نرسیده است.

دور دوم پاداش ها ، بالغ بر 500 میلیون دلار ، پس از اعلام آمازون در ماه ژوئن انجام می شود 500 میلیون دلار پاداش یک بار پرداخت کنید کارمندان خط اول[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر