اگر شما تمایل دارید میکاپ صورت تان مجلسی و بدون نقص باشد بهتر است قبل از آرایش کردن چهره تان از گریم صورت استفاده کنید و به کمک گریم عیب های موجود در صورت خود را بپوشانید سپس به کمک مدلی مناسب به میکاپ صورت خود بپردازید. آرایش روی فرم ها تاکید نمی کند و تنها به چهره رنگ می افزاید. برای آنکه آرایش چشم زیبایی داشته باشید، می توانید قبل از سایه ها از یک پایه مات استفاده کنید. برای آرایش لبها به سراغ رنگهای نود مانند صورتی کمرنگ، هلویی و قهوهای شنی بروید. سایهی بادوام برند آرت دکو مجموعهی کاملی از رنگهای خنثی دارد که با توجه به رنگ پوست خود میتوانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگرچه استفاده از میوه ها (به خصوص توت های رنگی و مشکی) برای تیره کردن و رنگ دادن به لب ها به اندازه کافی ایمن بود و صدمه ای به لب ها وارد نمی کرد اما استفاده از موادی مانند جیوه، سرب و آرسنیک و حتی در مواردی، استفاده افراطی از زالو ( برای رسیدن به آرایشی لایت و کم رنگ که در آن زمان ها بسیار مد و مناسب بود) باعث به خطر انداختن سلامت بانوان می شد.

میکاپ بچه گانه
مدل های آرایش اروپایی عروس این روزها بسیار روی بورس است و اکثر آرایشگاه های عروس معروف، آرایش لایت عروس انجام می دهند که همیشه زیباست و هیچ گاه قدیمی نمی شوند. البته به تازگی میکاپ در زمینههای دیگری هم وارد شده و استفادههای زیادی در هنر و البته دنیای مد دارد و صرفا محدود به آرایش صورت نیست.در این مقاله ما به معمول ترین حالت آن که آرایش صورت است میپردازیم.سبک یا استایل در میکاپ به چه معناست؟ میکاپ چیست و انواع سبکهای میکاپمیکاپ کلمهای است با ریشه انگلیسی که در لغت به معنای ترکیب و ساختن و آماده سازی استفاده میشود و در اصطلاح به معنای آرایش و زیبا تر کردن صورت است. بنابراین این نوع آرایش سنگین و متفاوت را به خاطر داشته باشید. برای استفاده از این کرم، مقدار کمی از آن را با انگشت خود بردارید و تقریبا در مرکز چهره خود قرار دهید سپس به آرامی شروع به مالیدن کرم کرده و آن را به گونه ها چانه و پیشانی خود برسانید.در صورتی که تصمیم دارید این نوع کرم را به پلک ها و اطراف چشم خود بمالید ، بهتر است که به نوع و کیفیت آن دقت کنید. در یک حالت کلی می توان بدون استفاده از رژلب، رژگونه، سایه چشم و…

خط لب باعث زیباتر شدن لب های شما می شود پس با استفاده از خط لب ، لب های خود را فرم دهید . به غیر از عروس به آلبوم های نمونه کار هم توجه کنید نکات خوبی را متوجه خواهید شد. نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد. قرار گرفتن در چنین شرایطی موجب ایجاد خلاقیت و جسارت و داشتن چهرهای جذاب خواهد شد. آیا آمادهی ایجاد تغییرات بزرگ در شیوهی میکاپتان هستید؟ نکته : معمولا در این شوها و بازدیدهای عروس از کسانی که کار مرتبط دارند نیز دعوت میشود. میکاپ ساده و لایت یکی از پرطرفدارترین سبک های آرایش است که هیچ وقت از مد نمی افتد. یادتان باشد که در آرایش نود پوست شما باید شاداب و سرحال اما طبیعی به نظر برسد. میکاپ صورت ملایم و بی رنگ با لباس قرمز مناسب تر است و شما نباید روی قسمت خاصی از میکاپ صورتتان تاکید داشته باشید. خط چشم برای صورت های گرد باید شکسته و به سمت بالا باشد و مژه های پایین و بالا را ریمل زد.

ضد آفتاب میکاپ فکتوری برای کشیدن خط چشم یا سایه چشم باید تا خط پلک هایتان پیش بروید زیرا این کار باعث می شود تا چشم های شما درشت به نظر برسد. البته بهتر است عروس های واقعی باشند که چهره شان طبیعی است و نه مدل ها که چهره های عمل شده و یا بی نقص و زیبایی دارند. در این مرحله برخلاف آرایشهای سنگین قرار نیست از پودرهای آرایشی برای کل صورت استفاده کنید و اصطلاحاً عمل بِیک کردن را انجام دهید. انواع سبکهای آرایشی را می توان بر اساس چگونگی استفاده از عمق و رنگ و همچنین توازن میان آرایش قسمتهای مختلف اجزای صورت دسته بندی کرد. رعایت تناسب رنگ فون های مورد استفاده در این آرایش مرسوم نبوده مگر در مواردی خاص که میکاپ آرتیست تصمیم به حفظ تعادل در چهره داشته باشد. بعضی از میکاپ آرتیست ها و آرایشگرهای عروس شو های برگزار میکنند و بصورت عمومی اطلاع رسانی میکنند که کسانی که میخواهد کار میکاپ و شینیون آن آرایشگاه و یا آن میکاپ آرتیست عروس را ببینید تشریف بیاورند. هستند. که میتوانید نمونه کارهای آنان را از نزدیک ببینید و اگر خوشتان آمد به آنها سفارش دهید.

میکاپ عروس 2020 اینستاگرامدر اینجا بیشتر به بررسی وب سایت میکاپ شیک.

ایندکسر