[ad_1]

gettyimages-541872950

آنتونی بلینکن ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، یک گروه دارد و با عروسک Grover دوست است.

ماندل نگان / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

این داستان بخشی از است انتخابات 2020، پوشش CNET از رای گیری در ماه نوامبر و نتایج آن.

آنتونی بلینکن ، که بود وزیر خارجه معرفی شده رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز دوشنبه یک پروژه جانبی جالب دارد. بلینکن که در زمان باراک اوباما رئیس جمهور سابق معاون وزیر امور خارجه بود ، گروهی به نام Ablinken دارد که آهنگ های اصلی آن به نام Lip Service و Patience در Spotify موجود است.

در یک توییت در سال 2018 ، بلینکن 58 ساله موسیقی خود را “wink rock” نامید و در توییتی از ماه اکتبر ، انتخاب خود را برای گیتار – مارتین – فاش کرد.

دوستداران موسیقی کنجکاو به سرعت ملودی های ابلینکن را بررسی کردند و در شبکه های اجتماعی بازخورد دادند.

یک کاربر توییتر نوشت: “نامزد بایدن برای وزیر امور خارجه گروهی دارد که او بر اساس استیل دن و برادران دوبی تاسیس کرده است.” “صادقانه بگویم ، این خیلی خوب است. آهنگ Lip Service مانند ترکیبی عجیب از آلن پارسونز و Blue Oyster Cult است.”

آیا واقعیت جالب دیگری در مورد فرهنگ پاپ برای Blinken می خواهید؟ در سال 2016 ، زمانی که وی در زمان اوباما معاون وزیر امور خارجه بود ، برای استقبال از کودکان پناهنده با خیابان سوپام ماپت گروور صحبت کرد. (گروور ، به شکل معمول گروور ، “پناهندگان” را با “داوران” اشتباه گرفت و فکر کرد که ساختمان سازمان ملل “غیر ساختمانی” است).

Blinken همچنین در تاریخ عکاسی جایگاهی دارد. او چهارم از سمت چپ در ردیف عقب عکس معروف ظاهر می شود ، که اوباما ، وزیر امور خارجه سپس هیلاری کلینتون و سپس معاون رئیس جمهور جو بایدن را نشان می دهد و در حال مشاهده مأموریت کشتن اسامه بن لادن است.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر