[ad_1]

023-ipad-pro-2018

بیا دیگه.

سارا تو / CNET

من امید زیادی داشتم که آیفون 12 به یک بندر جهانی منتقل خواهد شد که در همه جا وجود دارد. در عوض ، یک قالب اختراع شده با فرم دیگری معامله می شود. آیفون 12 USB-C را هنگام دریافت نمی کند رویداد اکتبر اپل. (در اینجا نحوه هر چهار مدل اپل 12 را بخرید.) در عوض ، Lightning را حفظ کرده و یکی دیگر را اضافه کنید اتصال MagSafe.

من بوده ام تحت تأثیر MagSafe در آیفون 12 پرو تاکنون. اما من همچنین شروع به پذیرفتن اینکه USB-C در آیفون هرگز اتفاق نخواهد افتاد. هر دو نباید جدا از یکدیگر باشند.

بیشتر بخوانید: آیفون 12 ما را یک قدم به آینده بی پایان اپل نزدیک می کند


در حال پخش:
این را نگاه کن:

فقط USB-C موجود در آیفون را فراموش کنید


5:04

فلاش از وجود دارد ایفون 5 در سال 2012 ، زمانی که اولین بار به عنوان جایگزینی برای شارژر 30 پین قدیمی موجود در iPod معرفی شد. این فلاش در دهه گذشته مزایای خود را داشت: کوچک بود و امکان انتقال سریعتر داده ها را فراهم می کرد. اما ما سالهاست که در دوران USB-C زندگی می کنیم. رعد و برق در مقایسه احساس پیری می کند.

اتصال شارژ جدید MagSafe اپل به نظر می رسد بهبود در شارژ بی سیم استاندارد Qi است ، و یک لرزش مغناطیسی را به همان شیوه اضافه می کند ساعت اپل تاکسی شارژ می تواند قابل اطمینان تر باشد. اما شما همچنین به یک کابل شارژ کاملاً جدید و موارد آیفون سازگار با MagSafe تا با آنها بروم.

بیشتر بخوانید: نتیجه تست افت آیفون 12 این است: محافظ سرامیکی به همان اندازه که به نظر می رسد محکم است

اما چرا هنوز یک بندر صاعقه وجود دارد؟ چرا پررنگ نیستید و به USB-C هم می روید؟

خط iPad اپل قبلاً شروع به انتقال به USB-C کرده است: iPad Pro اول ، حالا آیپد ایر امسال. همه MacBook ها به USB-C / Thunderbolt 3. تغییر وضعیت داده اند iPad Pro، مک بوک پرو، نینتندو سوییچ، استادیوم گوگل کنترل کننده و Oculus Quest 2 همه چیز از کابل های شارژ مشترک. و سپس رعد و برق برای بقیه.

اکنون رعد و برق به یک پورت میراث عجیب تبدیل شده است ، و حتی عجیب تر اینکه اپل یک کابل شارژ USB-C-to-Lightning را در جعبه آیفون 12 بسته بندی می کند. این باعث می شود شما یک آجر شارژ USB-C پیدا کنید یا خریداری کنید. کابل Lightning خود را به آن متصل خواهید کرد. مثل شوخی است. جدی ، چرا فقط به طور کامل به USB-C تغییر نمی دهید؟

و اکنون که اپل آجر شارژ در جعبه موجود ندارد و کابل USB-C-tip در آداپتورهای برق آیفون و آیپد قدیمی شما جای نمی گیرد ، احتمال اینکه افراد زیادی فقط یک شارژر MagSafe خریداری کنند وجود دارد. و یک مورد جدید با آیفون 12 آنها؟

در حال حاضر ، یک میز کار بر روی میز کارخانه من وجود دارد ، که با همه آجرها و سیمهایی که برای شارژ کردن تمام دستگاه های تصادفی خود نیاز دارم ، پراکنده شده است. من یک شارژر پوشیدنی می بینم ، اما برای همه موارد دیگر تقریباً همه USB-C است. همه چیز به جز آیفون و چند دستگاه دیگر اپل که هنوز از Lightning استفاده می کنند.

من از دانگل متنفرم. و حتی بیشتر من کابل های شارژ ثبت شده را دوست ندارم. حداقل می توان یکی را در آیفون های آینده حذف کرد. می توانم جای دیگری اضافه کنم.

به نظر من نیازی نیست که توضیح دهم چرا USB-C باید در آیفون باشد. زیرا تمام تلفن های دیگر از آن استفاده می کنند. چون نیمی از دستگاه های اپل این کار را انجام می دهند ، کم و بیش؟ همچنین باعث می شود لوازم جانبی و کلیدهای نرم افزاری برای iPhone و iPad Pro و سایر محصولاتی که استفاده می کنم هموارتر باشد. البته ، من می توانم بسیاری از این کارها را با Lightning و dongle انجام دهم: من می توانم به یک تلویزیون با HDMI خروجی بگیرم یا برای خواندن داده ها از دوربین از کارت microSD استفاده کنم. با این حال ، USB-C بسیار بهتر خواهد بود.

Sanho HyperDrive USB-C Hub برای iPad Pro

خوب ، این می تواند بیش از حد شود. اما شما می توانید در iPad Pro نیز استفاده کنید.

استفان شنکلند / CNET

البته ممکن است همه آن لوازم جانبی رعد و برق را داشته باشید که شاید لازم باشد آنها را جایگزین کنید. چه کسی اهمیت می دهد؟ برخلاف تکامل 30 پین لایتنینگ ، که شامل دو موج درگاه و لوازم جانبی خاص خودش است ، USB-C همه چیز را از دست می دهد. و دوباره خبر خوب این است: اپل قبلاً اقدامی انجام داده است. یا حرکت را از وسط انجام دادم.

بنابراین ، آیفون 12 USB-C دریافت نکرد. حالا من تعجب می کنم که آیا او اصلاً می رسد؟ اما جدی: اپل ، آن را از دست ندهید. به کمال نیفتید و همه چیز را با هم مخلوط کنید یک بشقاب بدون بندر همانطور که همه انتظار دارند ، استفاده از MagSafe به عنوان تنها روش راه اندازی. نه لطفا. اگر آیفون یک رایانه روزمره است ، داشتن یک پورت روزمره برای آن بسیار مفید خواهد بود – کوچک و قبلاً مورد استفاده و پذیرش.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر