ابتدا واکسن ها ، سپس هرج و مرج: آنچه این روزنامه نگار پزشکی در ادامه مشاهده خواهد کرد

[ad_1]


در حال پخش:
این را نگاه کن:

آیا واکسن ضد COVID-19 پیروزی علم خواهد بود یا جستجوی روح؟


16:51

وقتی درمورد نامزدهای واکسن بسیار م effectiveثر می شنویم دیدن نور در انتهای تونل COVID-19 آسان است ، اما می تواند یکی از آسانترین مراحل برای پوشش در مسیر بهبودی پیچیده باشد. حالا چی؟

کارل زیمر ، روزنامه نگار علمی که اخیراً ستونی برای نیویورک تایمز نوشت: “هیچ کس قبلاً علیه این نوع ویروس واکسینه نکرده است” درباره “تایید واکسن ، سپس” هرج و مرج و سردرگمی “هشدار داد.

وی خاطرنشان می کند که زمان کار اولیه تا انتشار عمومی اولین واکسن ها می تواند کمتر از 18 ماه باشد ، و همه رکوردهای قبلی مربوط به زمان توسعه را می شکند – و به طور بالقوه به ترس و ترس ، عدم اطمینان و تردید به شک و تردیدها می بخشد.

آزمایشگاه بیوراکتور Pfizer BioNTech COVID-19

بیوراکتورهای بی شماری که توسط Pfizer و BioNTech برای تولید نامزد موثر 90٪ خود برای واکسن COVID-19 استفاده شده است.

Pfizer BioNTech

“رسانه های اجتماعی یک مشکل واقعا بزرگ خواهند بود … و نه فقط از طرف منکرات ضد واکسن. روسیه در چند سال گذشته اطلاعات غلطی در مورد واکسن ها ارائه داده است – فقط تصور کنید که آنها بهار سال آینده چه کاری انجام می دهند.”

تشویق عناوین با بیش از 90٪ اثربخشی در آزمایشات واکسن فاز 3 توسط Pfizer / BioNTech و Moderna باعث تغییر روند ترس شد و بازار سهام ایالات متحده را به بالاترین سطح سوق داد. اما زیمر می گوید بخشی از سرعت پشت سر این موفقیت با از دست دادن یک آزمایش طولانی “پروتکل اصلی” به دست آمده است که تمام نامزدهای واکسن را در یک “مگاتریال” در برابر یکدیگر قرار می دهد ، در اکثر موارد تفاوت های ظریف نشان می دهد استفاده خوب از هر یک

زیمر گفت: “هیچ شرکتی وجود ندارد که بتواند کل ایالات متحده را به همان سرعتی که می خواهیم واکسینه کند.” “اگر داده های آزمون اصلی پروتکل را داشته باشیم ، مبنای بسیار قوی تری خواهیم داشت” برای تصمیم گیری در مورد اینکه کدام شرکت برای کودکان ، افراد مسن یا سایر جمعیت بهترین است.

زیمر می گوید حتی واکسن هایی که از اثر کمتری برخوردار باشند ، به شرطی که درصد بالایی از مردم پذیرفته شوند ، می توانند ارزش بالایی داشته باشند.

کارل زیمر ایده های بسیار مهمتری را برای آینده واکسن COVID-19 با برایان کولی از CNET به اشتراک گذاشت. در ویدیوی بالا می توانید آنها را بشنوید.


now-what-I-live-with-telemedicine-00-26-07-17-still001

حالا چه مجموعه ای از مصاحبه های ویدئویی با رهبران صنعت ، افراد مشهور و افراد با نفوذ است ، که روندهای موثر بر تجارت و مصرف کنندگان را در “عادی جدید” پوشش می دهد. در دنیای ما همیشه تحولی ایجاد خواهد شد و ما اینجا خواهیم بود تا در مورد نحوه حرکت در همه اینها بحث کنیم.

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet