ادغام تسلا؟ مدیر عامل شرکت الون ماسک با یک شرکت مناسب روبرو خواهد شد


ادغام دوستانه؟ شاید ، ماسک می گوید.

تصاویر مایا هیتی / گتی

ایلون ماسک ، مدیر عامل تسلا ، به روشنی گفته است که وی کاملاً سرگرم خواهد شد ادغام تسلا با یک شرکت دیگر ، که تغییر عمده ای در تفکر مجری از چند سال پیش است. روز سه شنبه ، رویترز از اظهار نظرهای ماسک در جریان یک رویداد Axel Springer در برلین گزارش داد ، جایی که وی گفت که اگر کسی فکر کند که “ایده خوبی” است برای ادغام با تسلا ، “ما این مکالمه را خواهیم داشت.”

ظاهراً هیچ شرکت معتبری وجود ندارد که آماده سرگرمی ماسک باشد. مدیرعامل صریح اگر چنین بود احتمالاً چیزهای بیشتری می داد. اما این واقعیت که او آماده است حتی در مورد این ایده صحبت کند ، تغییر بزرگی را از سال 2017 به مشک نشان می دهد. سپس ، وقتی اخباری در مورد میزان پول نقد اپل ظاهر شد ، تحلیلگران ایده شرکت فناوری برای خرید تسلا را مطرح کردند. وقتی مورگان استنلی این ایده را برای خود ماسک آورد ، از این پیشنهاد خندید. رد این ایده و سپس باز کردن درب سه سال بعد یک تغییر قابل توجه است.

با این حال ، ماسک ایده دیگری را رد کرد. او گفت که تصاحب خصمانه یک شرکت دیگر در این کارت ها نیست ، همانطور که ارزش بازار تسلا بیش از 500 میلیارد دلار خرج کرده بود. یک معامله دوستانه؟ این داستان دیگری است.

نظرات وی همچنین به دنبال یک ایمیل منقضی شده در روز سه شنبه است که در آن گفته می شود که ماسک از تسلا می خواهد که روی سود واقعی تمرکز کند. اگرچه این خودروساز برای پنج فصل متوالی سود کسب می کند ، اما تعداد سیاه و سفید از طریق اعتبار نظارتی حاصل می شود. مدیر عامل شرکت سودآوری واقعی تسلا را در حدود 1٪ ثابت کرد. تسلا اداره روابط عمومی را برای درخواست نظر اداره نمی کند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

واقعیت جدیدترین اطلاعیه های تسلا را بررسی کنید


ساعت 10:00


منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
دانستني هاي جالب در مورد كفش