اقتصاد سوخت فورد برونکو اسپورت 2021: پسر عموی سالم Escape کمی کارآمدتر است


اگر به دنبال صرفه جو هستید ، به Escape بگردید.

آب کم عمق

در حالی که 2021 فورد برونکو او تا بهار سال آینده اینجا نخواهد بود ، برادر کوچکش ، 2021 فورد برونکو اسپورت، بزودی به نمایندگی ها برخورد می کند. و اکنون می دانیم که برونکو جونیور چقدر موثر است.

EPA نتایج را در وب سایت خود منتشر نکرد ، اما Autoblog روز سه شنبه پس از کشف اینکه کسی می تواند نتایج را بر روی برچسب پنجره Bronco Sport از طریق وب سایت رسمی فورد بیرون بکشد ، داده ها را منتشر کرد. دیگر هیچ سر و صدایی وجود ندارد ، Bronco Sport وقتی به موتور استاندارد 1.5 لیتری توربو خود با سه موتور و هشت سرعته اتوماتیک مجهز شود ، 25 مایل در هر گالن به شهر ، 28 مایل در هر گالن در بزرگراه و 25 مایل در هر گالن به صورت ترکیبی برمی گرداند.

فکر نمی کنم کسی انتظار داشته باشد که Bronco Sport کارایی بیشتری نسبت به شیک و شیک داشته باشد در رفتن (هر دو از یک پلتفرم و سیستم انتقال قدرت استفاده می کنند) ، اما برای مقایسه ، Bronco Sport گزینه اقتصادی بیشتری نیست. با همان پیشرانه و چهار چرخ متحرک فرار کنید تقریباً 26 کیلوگرم در شهر ، بزرگراه 31 کیلوگرم و در مجموع 28 کیلوگرم در ساعت. باز هم ، این لزوما چیز بدی نیست. Escape و Bronco Sport گروه های مختلفی را هدف قرار می دهند.

ما همچنین به تعدادی از رقبای برونکو اسپورت در این بخش نگاه کردیم تا ببینیم که آنها به ویژه چگونه صف آرایی می کنند قطب نما جیپ و شورلت تریل بلیزر. EPA نسبت به جیپ تقریباً 22 مایل در هر کیلومتر شهری ، بزرگراه 30 مایل در هر کیلوگرم و 25 مایل در هر ثانیه در ترکیب با گیربکس چهار سرعته و نه سرعته اتوماتیک 2.4 لیتری در نظر گرفته است. آنها هر دو اساساً حتی مرده اند. در همین حال ، Trailblazer تقریباً 26 mpg شهر ، 30 mpg بزرگراه و 28 mpg به صورت ترکیبی برمی گرداند. به طور کلی ، کمی مقرون به صرفه تر است.

اما Bronco Sport همچنین یک موتور 2.0 لیتری توربو-چهار قدرتمندتر را ارائه می دهد ، دقیقاً مانند Escape. برای کسانی که ترجیح می دهند کیت های پرمیوم خود را به روز کنند ، آفرودر کوچک تقریباً 21 مایل در هر گالن شهر ، 26 مایل در هر گالن و 23 مایل در هر گالن به طور کلی باز می گردد. در حالی که این اعداد قطعاً در انتهای بخش قرار دارند ، موتور همچنین قدرت بسیار بیشتری تولید می کند – 245 اسب بخار قدرت و 275 پوند فوت گشتاور. این موتور کوچک سه سیلندر تنها 181 اسب بخار قدرت و گشتاور 190 پوند فوت دارد.

من مشتاقانه منتظر تبدیل شدن به یک SUV خارج از جاده هستم ، حتی اگر فقط یک اشتها آور باشد دوره اصلی سال آینده می آید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

اولین سفر فورد برونکو و برونکو اسپورت 2021: پادشاهان خاکی


7:29


منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
نیروگاه های EV راه اندازی می شوند Volcon قیمت های Stag و Beast را در کنار هم اعلام می کند
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet