[ad_1]

رانندگان بیشتری باید ظرف چند هفته دسترسی پیدا کنند.

تسلا

کسانی که می خواهند نمونه بگیرند سیستم کامل مدیریت بتا تسلا با توجه به اظهارات مدیر عامل شرکت الون ماسک ، ممکن است در دو هفته آینده فرصتی پیدا شود. مدیر عامل صریح ، که اغلب اخبار شرکت را از طریق توییتر ارسال می کند ، طی چند هفته آینده توییت کرد که می تواند شاهد انتشار گسترده نرم افزار بتا باشد.

تسلا اواخر ماه اکتبر نسخه بتا FSD را برای اولین گروه از رانندگان منتشر کرد. از آن زمان ، تسلا برای کمک به مقاوم سازی سیستم ، داده های راننده را جمع آوری می کند. این یک محصول نهایی نیست ، زیرا خودروساز برای کمک به بهبود سیستم به مالکان اعتماد می کند. گفته های تسلا در مورد سیستم را بخاطر بسپارید: “این می تواند در بدترین زمان ممکن کار اشتباهی انجام دهد.” ما همچنان هر راننده ای را به یادآوری تشویق می کنیم FSD تسلا را “خودگردان” نمی کند با وجود نام

اما با نظرات ماسک ، به نظر می رسد که این خودروساز به جایی رسیده است که می تواند رانندگان بیشتری را به FSD دعوت کند. تسلا سالها 8000 دلار اضافی برای این گزینه شارژ کرده است ، علی رغم اینکه هنوز وجود ندارد. با گذشت زمان به تدریج ، این شرکت طیف وسیعی از ویژگی های خود را از جمله گسترش داد تشخیص چراغ راهنمایی و تغییر خط اتوماتیک در بزرگراه ، اما سرانجام تا اکتبر FSD زنده شد. اکنون که تا حدی اینجا است ، اگر می خواهید در FSD بیشتر گسترش یابد ، 10 هزار دلار برای شما هزینه دارد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

آخرین مهلت های از دست رفته تسلا


4:06

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر