[ad_1]

screen-shot-2015-08-05-at-3-22-41-pm.png

بازیگر Hard Candy ، الیوت پیج به عنوان یک تراجنسیتی ظاهر شد.

لاینزگیت

آکادمی چتر بازیگر الیوت پیج به جنسیت تبدیل شده است. صفحه پیام را منتشر می کند در حساب های خود در شبکه های اجتماعی در روز سه شنبه.

پیج با نام قبلی الن نوشت: “سلام دوستان ، من می خواهم با شما در میان بگذارم که من یک ترنس هستم ، ضمایر من او هستند و اسم من الیوت است.” “من احساس خوشبختی می کنم که این را نوشتم. اینجا هستم. من در زندگی ام به این مکان آمدم.”

پیج بیشتر به خاطر بازی در فیلم جونو برنده اسکار در سال 2007 شناخته شده است. پیج همچنین در فیلم های Inception ، X-Men: The Last Stand ، X-Men: Days of Future Past ، Hard Candy ، Whip It و An American Crime بازی کرد تا چند مورد را نام برد.

پیج در بیانیه ای گفت: “من از مردم شگفت انگیز که در این سفر از من حمایت کردند بسیار سپاسگزارم.” “من نمی توانم شروع کنم به بیان اینکه چه احساسی قابل توجه دارد که سرانجام دوست داشتن آنچه را که برای دنبال کردن خودم معتبر هستم کافی است. من بی نهایت از بسیاری از افراد جامعه ترنس الهام گرفته ام. از جسارت ، سخاوت و بی امانت شما متشکرم. برای ایجاد این جهان به مکانی فراگیرتر و دلسوزانه تلاش کنید. من هر حمایتی را ارائه می دهم و به تلاش برای جامعه ای دوست داشتنی تر و برابر ادامه خواهم داد. “

این صفحه به زودی می تواند در نقش خواهر ابرقدرت وانیا هارگریوز در سریال محبوب آکادمی چتر Netflix پیدا شود.

پیج ادامه داد: “من عاشق یک ترنس هستم.” “و من عجیب و غریب بودن را دوست دارم. و هرچه بیشتر در کنارم بمانم و آنچه را که هستم در آغوش بگیرم ، هرچه بیشتر آرزو می کنم ، قلب من رشد می کند و بیشتر رشد می کنم. برای همه افرادی که مشغول قلدری هستند ، خودم – نفرت ، سو abuse استفاده و تهدید به خشونت هر روز: من شما را می بینم ، شما را دوست دارم و تمام تلاشم را می کنم تا این دنیا را به سمت بهتر تغییر دهم. “[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر