[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

امسال جمعه سیاه چیزی شبیه به روز Groundhog است ، فقط در یک روش خوب. ما هر روز صبح از خواب بیدار می شویم و می فهمیم که در جایی هنوز فروشی وجود دارد. امروز پایان سری Best Buy فروش فلاش روزانه است که هر روز بر روی دسته دیگری تمرکز می کند. در چند روز گذشته ، شاهد معاملات روزانه اختصاصی به لوازم خانگی ، تلویزیون و دستگاه های هوشمند بوده ایم. امروز من نمی توانم تم را تشخیص دهم – این شامل جاروبرقی ها ، تگ های هوازی و هاوربردها است – اما مثل همیشه ، فقط 12 ساعت از 10:00 تا 22:00 PT طول می کشد.

به طور کلی ، معاملات ما در هفته گذشته از Best Buy به اندازه آنچه که در بهترین فروش جمعه سیاه در ماه نوامبر مشاهده کردیم جذاب نبود ، اما اگر حضور داشته باشید هنوز فرصتی برای صرفه جویی در مقدار کمی است. برای بارگیری در ماه گذشته بسیار کند است. در اینجا برخی از بهترین معاملات امروز در Best Buy را پیدا کرده ایم.

دایسون

اگر نگاهی به Dyson V7 Animal انداخته باشید ، امروز تقریباً نیمی از روز است. این پایین ترین قیمت تاکنون نیست و در روز دوشنبه سایبر شاهد فروش آن به قیمت 200 دلار بودیم. اما این هنوز یک تخفیف قابل توجه است. وزن V7 Animal کمتر از شش پوند است ، عمر باتری 30 دقیقه دارد و لوازم جانبی آن دارای یک هد کوچک مینی برای رفع نیازهای تمیز کننده خز حیوان خانگی شما است.

AeroGarden

باغ های داخلی مبتنی بر غلاف Aerogarden رشد گیاهان ، سبزه و گلها را در زیر یک چراغ چراغ رشد LED آسان می کند. این Harvest Elite Slim دارای شش شکاف غلاف است که به یک پایه فولادی ضد زنگ بدون خاک گسترش می یابد و در نور 20 وات رشد می کند. طول آن فقط 15 اینچ است ، بنابراین می توانید آن را روی اکثر میزها یا میزها قرار دهید و دارای شش غلاف جلوی رنگی باشد.

نگه دارید-1

آنها واقعاً پرواز نمی کنند ، اما هاور بورد راهی سرگرم کننده برای پیاده روی برای کودکان و بزرگسالان است. Hover-1 Superfly به طور منظم 200 دلار است و اخیراً در Best Buy با قیمت 140 دلار فروخته می شود ، بنابراین قیمت 120 دلار معامله بسیار خوبی است. این موتور دارای دو موتور 200 واتی است که حداکثر سرعت آن 7 مایل در ساعت است و با پرداخت هزینه می تواند 6 مایل را طی کند.

سان جو

60 دلار در ماشین فشار الکتریکی Sun Joe SPX2003 صرفه جویی کنید. حداکثر فشار آن 2000 psi ، موتور 13 آمپر و سه نازل اسپری قابل اتصال سریع و قابل تعویض است که به شما یک پرتو “صفر درصد” کاملاً متمرکز ، 15 یا 40٪ می دهد. به شلنگ استیل تقویت شده 20 فوت و سیم برق 35 فوت متصل می شود.


تیم معاملات CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و موارد دیگر انجام دهد. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر