در حالی که پاوربانک ها دستگاه های نسبتاً ساده ای با بهترین روش های جهانی هستند ، تفاوت های ظریف بین تولید کنندگان وجود دارد بنابراین خواندن دستورالعمل های خاص دستگاهی که خریداری کرده اید ضروری است. با پیشرفت تکنولوژی ، دانشمندان ترکیب شیمیایی داخل باتری های لیتیوم یون را به خوبی تنظیم کرده اند تا دوام بیشتری داشته باشند ، سریعتر شارژ شوند و کارآمدتر کار کنند. دوام باتری های لیتیوم یون در پاوربانک چقدر است؟ با این حال ، این یک مسئله ایمنی نیست ، بلکه فقط یک بهترین روش است ، زیرا باتری های لیتیوم یون دارای محافظ های داخلی هستند که برای جلوگیری از منفجر شدن آنها در صورت شارژ باقی ماندن در حداکثر ظرفیت ، از آنها جلوگیری می کند. با وجود این ، ماهیت مواد شیمیایی به این معنی است که باتری های لیتیوم یون هنوز یک عمر مشخص دارند. این طول عمر تنظیم شده به دلیل ماهیت واکنش های شیمیایی است که در آند و کاتد اتفاق می افتد ، لایه های نازکی از اتم های عایق ایجاد می شوند و مانع از کارایی الکترودها می شوند.

را به میلی آمپر باتری دستگاه تقسیم می کند.
با وجود پیشرفت نسل جدید گوشیهای هوشمند، همچنان میزان شارژدهی و عمر باتریهای آنها پایین است و کاربران هنگام سفر و یا زمانهایی به پریز برق دسترسی ندارند با مشکل شارژ و خاموشی گوشی مواجه میشوند. این دستگاه دارای 4 پورت USB برای شارژ همزمان 4 گوشی، دو درگاه مخصوص شارژ لپ تاپ است. سپس به راحتی mAh پاور بانک را به میلی آمپر باتری دستگاه تقسیم می کند. تخلیه کامل و سپس شارژ کامل به شما اجازه می دهد تا مجدداً سنج اندازه گیری شود. هیچ نشانگر LED ، هیچ پوشش ناهمواری وجود ندارد و می توانید هر بار فقط یک دستگاه را شارژ کنید. این همسفر کوچک، هوای شارژ دستگاهتان را دارد و با آن با خیالی آسوده به هر جا که میخواهید سفر کنید و نگران خاموش شدن موبایل خود نباشید.

ما بانک های قدرت دل داشته ایم که پس از 6 ماه به طور کامل از بین رفته اند ، در حالی که دیگران علی رغم دو سال سن به کار خود ادامه می دهند. پس مسئله سومی که در راهنمای خرید پاور بانک به صورت جدی باید روی آن فکر کنید تعداد، نوع و مدل خروجی پورتهای دستگاهی است که میخواهید بخرید. سرانجام ، اگر محصولی دارید که فکر می کنید باید آن را بررسی و به لیست خود اضافه کنیم ، توصیه های خود را به روش ما ارسال کنید. توصیه نمی شود پاوربانک خود را به طور مداوم در شارژ نگه دارید زیرا این امر باعث از بین رفتن باتری می شود.

پاور بانک راموس
آیا میتوانیم با استفاده از پاوربانک لپ تاپ خود را شارژ کنیم؟ مودم همراه میتواند اینترنتی با کیفیت را فراهم نماید و بخش پاور بانک نیز میتواند شارژ برقی دستگاه تلفن همراه و مودم داخلی را فراهم کند. تخلیه های جزئی تکراری باعث ایجاد حافظه دیجیتال می شود و از دقت قدرت سنج دستگاه می کاهد. پاور بانک بیسوس با داشتن ظرفیت بالا و سرعت شارژ بالا گوشی وتبلت و سایر دستگاه های شما را کاملا ایمن شارژ می کند و از آنها در برابر افزایش بیش از حد جریان و ولتاژ شارژ، شارژ بیش از حد، تخلیه شارژ، افزایش دما بیش از جد، اتصال کوتاه و غیره محافظت می کند.

پاور بانک سامسونگ 90000هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با پاور بانک yt_06 وب سایت خود باشید.

ایندکسر