[ad_1]

تلویزیون Hisense-H65-70 اینچ اندروید-تلویزیون

خوبی 65 اینچ Android TV را در اتاق نشیمن خود فقط با قیمت 250 دلار قرار دهید.

هایسنس

به جدیدترین قسمت اخبار تلویزیونی مسخره ارزان ارزان خوش آمدید. چند هفته پیش ، Best Buy یک مدل 70 اینچی هایسنس داشت که فقط 400 دلار قیمت داشت. (این است اکنون تا 450 دلار، اما هنوز 200 دلار تخفیف و یک معامله بسیار شگفت انگیز است.) اندکی بعد این تلویزیون اندکی برادر کوچکتر با حتی باورنکردنی تر قیمت می فروخت.

این خیلی سریع فروخته شد ، اما از امروز صبح Best Buy آن را “به زودی” نشان می دهد – این بدان معناست که معامله باز خواهد گشت. (ما در این باره از Hisense تأیید داریم ، اما زمان آن مشخص نیست.) این پیشنهاد: تلویزیون هوشمند Hisense H65 65 اینچ 4K UHD با اندروید با قیمت 250 دلار. صبح امروز به طور خلاصه برای خرید در دسترس بود ، اما اکنون به “به زودی” باز می گردد. توصیه من: صفحه بهترین خرید را مرتباً بررسی کنید.

این تلویزیون چقدر می تواند خوب باشد؟ روی کاغذ: خیلی خوبه از Dolby Vision HDR و DTS Virtual Audio پشتیبانی می کند. این دارای دستیار Google و Chromecast داخلی است که از طریق کنترل از راه دور صوتی قابل دسترسی است.

با این حال ، در این رابطه ، Hisense بستر جدیدی را برای Android TV (که به زودی با نام Google TV شناخته می شود) به روز شده است. به خوبی پلتفرم مورد علاقه CNET که مدتهاست ، Roku نیست ، اما کاملاً کار را انجام می دهد.

CNET این مدل را بررسی نکرده است ، بنابراین نمی توانم در مورد کیفیت تصویر صحبت کنم. چگونه می توان مارک تلویزیونی بودجه ای ما را با مثلاً TCL همان اندازه مقایسه کرد؟ سخت است برای گفتن. اما بررسی کاربران از 60 به بالا به طور متوسط ​​به 4.5 ستاره می رسد ، که یک توصیه خوب است.

همچنین فراموش نکنید: همانطور که در یک قسمت اخیر از پادکست Cheapskate Show با گورو تلویزیون CNET دیوید کاتزمایر بحث کردم ، همه علاقه مند به سطح کامل سیاه یا تاریک شدن منطقه نیستند. گاهی اندازه اهمیت بیشتری دارد.

و یک نکته کوچک مفید: بهترین خرید یک خرده فروشی است. اگر تلویزیون را دوست ندارید ، تا 16 ژانویه فرصت دارید آن را پس دهید. (این یک دوره بازگشت ویژه طولانی است.)

آیا می توان در تلویزیون 65 اینچی معامله ای حتی بهتر در این ماه مشاهده کرد؟ شاید. اما منتظر نمی مانم این یک معامله قاتل است ، یکی از بهترین مواردی که من در تلویزیون با این اندازه دیده ام.

تفکرات شما؟

ادامه مطلب: بهترین تلویزیون های سال 2020

Mint Mobile: 3 ماه بخرید ، 3 ماه به صورت رایگان دریافت کنید

برای اپراتور جدید تلفن خرید می کنید؟ پنهان نکردم که من Mint Mobile را دوست دارم ، که هنگام پرداخت پیش پرداخت برای سه ، شش یا 12 ماه خدمات تخفیف های کاملا خوبی ارائه می دهد. و اکنون یک پاداش عالی وجود دارد: برای هر طرح خدمات سه ماه بخرید ، سه ماه دیگر به صورت رایگان دریافت کنید.

Mint در شبکه T-Mobile کار می کند ، بنابراین شما به یک تلفن سازگار با آن نیاز دارید. همه برنامه ها شامل تماس های نامحدود و پیام های متنی است. گزینه های داده از 3 گیگابایت در ماه تا نامحدود هستند. و هنگامی که سرویس 5G در دسترس باشد ، شما سرویس می گیرید. 4G که در آن نیست.

یک گزینه قابل توجه: 60 دلار برای سه ماه تحت یک برنامه 8 گیگابایتی. پاداش سه ماهه به این معنی است که شما فقط ماهانه 10 دلار پرداخت می کنید. معامله دیوانه و خوب.

فقط یک گیر: این فقط برای فعال سازی های جدید است.


Cheapskate CNET در حال جستجو در وب برای معاملات عالی محصولات فناوری و سایر موارد است. برای آخرین پیشنهادات و به روزرسانی ها ، آن را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. همچنین می توانید برای متنهای معاملاتی که مستقیماً به تلفن شما تحویل داده شده اند ثبت نام کنید. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهادهای CNET پیدا کنید و برای آخرین کوپن تخفیف Walmart ، کوپن eBay ، کد تبلیغاتی سامسونگ و حتی بیش از صدها فروشگاه آنلاین دیگر ، به صفحه CNET ما برای کوپن بگردید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها به جواب ما می رسد صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر