پارتیشن دوجداره اداری نیازی به پیچ کردن به زمین و یا سقف ندارند و بدون کمترین آسیب می توان آنها را در محل مورد نظر نصب کرد.در حالی که فریم آلومینیومی یا ام دی اف در مدل تک جداره باید به یکی از دیوار ها ، کف یا سقف پیچ شود تا استحکام کافی را داشته باشد که این کار طبق تجربه بیش از سه دهه ما برای کارفرما ناخوشایند می باشد. رنگ مبلمان اداری و لوازمی که در محیط کار وجود دارند نیز باید با رنگ پارتیشن انتخاب شده در هماهنگی باشد. پارتیشن اداری دوجداره علاوه بر ویژگی بالا در برابر صدا و حرارت عایق خوبی بوده و می تواند تا ۹۰ درصد عایق صدا باشد.اگر زیبایی کار و همچنین استحکام برای شما اولویت دارد باید بگوییم که پارتیشن دوجداره در انواع متریال بهترین گزینه می باشد.این پارتیشن ها همانند پارتیشن های تک جداره می توانند با ارتفاع های مختلفی ساخته شوند.

پارتیشن و مبلمان اداری
از دیگر مزایای استفاده از پارتیشن این است که به دلیل ساختار سبک و انعطاف پذیر خود به راحتی میتوان آن را در محیط کار جا به جا کرد یا از اتاقی به اتاق دیگر انتقال داد. پارتیشه های اداری شیشه ای در هر دو مدل قابل جابجایی می باشند و متناسب با چیدمان نیروی انسانی خود می توانید در آنها تغییر ایجاد کنید.از این پارتیشن می توان برای مشخص کردن و جداسازی مسیر ورودی استفاده کرد. این پارتیشن ها نیز در دو نوع دوجداره و تک جداره ساخته می شوند که تفاوت هایی باهم دارند.در هر دو نوع شیشه ها از جنس سکوریت می باشند اما ضخامت آنها به هم فرق دارد.شیشه استفاده شده در مدل تک جداره ضخامت ۱۰ میلیمتری دارد اما در نوع دوجداره ضخامت شیشه استفاده شده ۶ میلیمتر است که در هر فریم دو عدد از این شیشه ها استفاده می شود که مجموع ضخامت این دو شیشه را به ۱۲ میلیمتر ( بیشتر از تک جداره) می خرید پارتیشن اداری در کرج رساند.

به دلیل پراستفاده بودن این دو مدل پارتیشن فقط به توضیح درباره آنها بسنده می کنیم و در ادامه درمورد عملکرد پارتیشن دوجداره اداری صحبت می کنیم. رایج ترین مدل پارتیشن منزل و محیط کار، پارتیشن های چوبی است که با مشاهده تصاویر زیر بیشتر با این مدل پارتیشن های اداری آشنا خواهید شد. اضافه کردن به ارتفاع در پارتیشن های تک جداره میسر نیست چرا که این کار باعث کاهش استحکام این پارتیشن ها می شود در حالی که این کار به راحتی در پارتیشن دوجداره اداری قابل انجام است. در پارتیشن های دوجداره آکوستیکی با بهره گیری از فوم سایلنت و عایق صوتی در پنل های کار شده و همچنین شیشه های دو جداره و چهار جداره با گاز میانی آرگون، از طراحی آکوستیک بهره برد.این نوع پارتیشن ها به لحاظ سرعت اجرا کاملا مشابه پارتیشن های دو جداره است. اگر می خواهید تا ۱۰۰ درصد محیط کار خود را در برابر صدای اطراف عایق کنید پیشنهاد می کنیم از این نوع پارتیشن با ترکیب فوم سایلنت ، پنل آکوستیک و شیشه های دوجداره استفاده کنید.این محصول در حالت استاندارد با شیشه معمولی با ضخامت ۴ یا ۶ میلیمتر ساخته می شود.

پارتیشن اداری کرمان اگر شما فرد آینده نگری باشید ، با انتخاب پارتیشن دوجداره اداری ، با کمی هزینه بیشتر و اضافه کردن فوم یا پشم شیشه بین جداره های پارتیشن یک محیط با علیق صوتی بالا خواهید داشت که با رشد کسب کار شما صدای محیط کاری به دلیل حضور افراد و دستگاه بیشتر افزایش می یابد اما از آنجا که شما آینده نگر بودید مشکلی بوجود نمی آید. این پارتیشن های اداری با طراحی مدولاری که دارند به راحتی می توانند از یکدیگر جدا شده و درصورت نیاز به جابجایی پارتیشن ، آن ها را از اتاقی به اتاق دیگر و حتی ساختمان دیگر انتقال داد. یک فضای اداری باید به صورت استراتژیک طراحی شود؛ تا فضای موجود را به شکلی موثر به حداکثر برساند. پارتیشن بندی یک فضای اداری یک راه حل عالی برای استفاده حداکثر از فضای موجود است.

ایندکسر