[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه با لباسهای مثل همیشه نمادین ، ​​وارد روح هالووین می شود سیاه جمعه. هنوز هفته ها مانده ایم شکرگذاری و در واقع جمعه سیاهاما Best Buy در آخر هفته اخیر بهترین معاملات سال را ارائه داده است تا بتوانید خرید تعطیلات را شروع کنید. (یا یک چیز کوچک برای خودتان تهیه کنید.) معاملات بزرگ است و لیستی از آنها را در اختیار شما قرار می دهیم بهترین صرفه جویی در فناوری در اینجا، اما برخی از معاملات آشپزخانه واقعاً ناموفق در حال انجام هستند. ما می گوییم الف چند دلاری 30 دلاری، آ مخلوط کن 100 دلاری نینجا (معمولاً 199 دلار) و یک ارتش بسیار راحت ، وسایل و ظروف کوچک آشپزخانه 10 دلار یا 15 دلار

در ابتدای رویداد Best Buy Friday Friday ، بهترین پیشنهادات ما را برای پیشنهادات آشپزخانه مشاهده کنید. فروش از آخر هفته به لحاظ فنی ادامه دارد ، اما معاملات Best Buy مشهور است که به فروش می رسند ، بنابراین ممکن است تمایل نداشته باشید در این مورد بخوابید. اقلام بزرگتر – بیش از 40 دلار – شامل حمل و نقل رایگان و همه چيز در انتظار موجودی کالا را می توان به صورت رایگان در فروشگاه گرفت.

ادامه مطلب: فروش زودهنگام Best Buy در اوایل جمعه سیاه اکنون به صورت زنده انجام می شود: قیمت ها در تلویزیون ، هدفون ، لپ تاپ و موارد دیگر کاهش می یابد

علائم متمایز

این کار هر کاری را انجام می دهد که Instant Pot انجام می دهد ، اما شما یک سوم هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. همچنین در بیش از 4000 بررسی خرید تأیید شده به امتیازات بسیار بالایی دست می یابد ، بنابراین اگر با نام تجاری آشنا نیستید استرس نداشته باشید. حفر کردیم

نینجا

شما یک فرد بزرگسال هستید ، بنابراین وقت آن رسیده است که یک مخلوط کن بزرگسال تهیه کنید. من قول می دهم که این امر همه چیز را در جهان متفاوت خواهد کرد. مال من مرا به پسری کاملا خجالت زده تبدیل کرده و عضو شدن در آن یک دنیای سرگرم کننده است. این نینجا قدرتمند می تواند در مدت چند ثانیه یخ را خرد کند ، مواد غلیظ موجود در سوپ ها و سس ها را خرد کرده و همچنین می تواند به عنوان غذاساز مورد استفاده قرار گیرد. لیوان های بلند به این معنی است که شما می توانید یک نوشیدنی را مخلوط کرده و با یک صبحانه سالم از در خارج شوید و نیازی به شستن چیزی نیست.

به من بگو ، آیا این دستگاه نسپرسو قرمز گیلاس روی میز شما کاملاً عالی به نظر نمی رسد؟ این خط در طراحی و عملکرد کلی یک قدم بالاتر از دستگاه قهوه استاندارد شما است – و 105 دلار قیمت بسیار خوبی است. فنجان های قهوه داغ یا اسپرسوی خامه ای را با کمک یک دکمه با کمک غلاف های شخصی آماده خواهید کرد. این مدل همراه با شیرخشک نیست ، اما ، pssst ، من یک راز دارم: شما به راحتی می توانید تنها با قیمت 20 دلار پیدا کنید.

سفید

یکی از بهترین قیمت هایی که در سرخ کن عمیق به این اندازه پیدا خواهید کرد. برای تهیه یک سیب زمینی سرخ کرده ، بال و ماهی مرکب ترد به اندازه کافی بزرگ است و هزینه آن برای دو نفر کمتر از یک شب است.

و در لشکر کوچکی از وسایل کوچک آشپزخانه که فقط با 10 یا 15 دلار مشخص شده اند ، نخوابید. این شامل راحت است اجاق گاز تخم مرغ، سازندگان وافل، زودپز و مخلوط کن های کوچک. لیست کامل لوازم کوچک و لوازم جانبی برای فروش را مشاهده کنید اینجا.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر