[ad_1]

ubab-eats-دهه-review-2948

Uber Eats و Postmates توسط یک شبکه تجارت و تحویل ترکیبی پشتیبانی می شود.

آنجلا لنگ / CNET

روز سه شنبه ، اوبر گفت که خرید سرویس تحویل Postmates به مبلغ 2.65 میلیارد دلار را به پایان رسانده است. معامله برای تمام سهام که بود در ماه جولای اعلام شد، به افزایش تلاشهای روزافزون اوبر برای تهیه مواد غذایی ، کالاهای ضروری و سایر کالاها کمک خواهد کرد.

این شرکت گفت ، برنامه های Postmates و Uber Eats به طور جداگانه ادامه خواهند یافت ، اما توسط شبکه ترکیبی از بازرگانان و تامین کنندگان پشتیبانی می شوند.

مدیر عامل Uber دارا خسروشاهی در بیانیه ای گفت: “Uber و Postmates مدتهاست متعهد به ارائه خدمات تحویل کالا هستند که از تجارت محلی و جوامع حتی در شرایط بحرانی مانند آنچه امروز با آن روبرو هستیم پشتیبانی می کند.” “ما خوشحالیم که این دو تیم را گرد هم آورده ایم تا با ارائه محصولات و خدمات بهتر به خرده فروشان ، تأمین کنندگان و مصرف کنندگان در سراسر کشور ، به نوآوری ادامه دهند.”

در ماه ژوئیه ، خسروشاهی گفت که سفارشات Uber Eats از مدت مشابه سال گذشته بیش از 100 درصد افزایش یافته است زیرا مردم در حال گسترش بیماری ویروس کرونا هستند. در همان زمان ، تجارت مسافرتی اوبر در طی همه گیر شدن ، رنج برد و حجم سفرها در اواسط آوریل حدود 80 درصد کاهش یافت. پس از قطع هزاران کارمند در ماه مه ، این شرکت گفت که چندین پروژه جانبی خود را تعطیل خواهد کرد و تمرکز بیشتری بر تحویل و پیاده روی به تنهایی خواهد داشت.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر