[ad_1]

ISS ICE Cube Tool میزبان آزمایش آزمایش داروی رمدزویر است.

ESA / ناسا

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

هنگامی که ماموریت CRS-21 اسپیس ایکس به ایستگاه فضایی بین المللی پرتاب می شود این آخر هفته با انواع لوازم و تحقیقات از جمله اولین آزمایش دارویی COVID-19 که در فضا انجام می شود ، همراه خواهد بود. برنامه پرتاب برای شنبه 5 دسامبر برنامه ریزی شده است.

این آزمایش شامل هیچ فضانوردی نمی شود که تحت هیچ درمانی قرار گیرد. همه چیز در مورد بهبود اثربخشی داروی ضد ویروسی است رمدزیویرکه به صورت وریدی تجویز می شود.

آژانس فضایی اروپا گفت: “دانشمندان از خدمات تجاری اروپایی ICE Cubes Service برای آزمایش COVID-19 در ریز جاذبه استفاده می کنند تا درک بهتری از نحوه تعامل رمدزیویر با ماده تحویل کننده آن سیکلودکسترین برای بهبود اثربخشی دارو داشته باشند.” بیانیه آژانس (ESA) در روز جمعه.

مکعب های ICE به معنای “مکعب های تجربی تجاری بین المللی” است. این سرویس به مشاغل این امکان را می دهد تا با جاذبه خرد به تحقیقات فضایی دسترسی داشته باشند. ESA گفت: “این اولین بار است که هر مطالعه مرتبط با COVID-19 در ایستگاه فضایی بین المللی انجام می شود.”

Remdezivir منبع خوشبینی در مورد درمان COVID-19 است ، بیماری که در طول جهان ویران می کند پاندمی ویروس کرونا. در ماه اکتبر FDA مجوز اضطراری استفاده از داروی ضد ویروس را صادر کرده است به امید کمک به بیماران مبتلا به COVID-19 شدید.

با این حال ، اتفاق نظر گسترده ای در مورد موثر بودن رمدزیویر وجود ندارد. همچنین در ماه نوامبر ، سازمان بهداشت جهانی یک توصیه مشروط علیه استفاده از رمدزیویر در بیماران مبتلا به COVID-19 صادر کرد و گفت که “در حال حاضر هیچ مدرکی مبنی بر بهبودی بقای رمدزیویر و سایر نتایج در این بیماران وجود ندارد.”

InnoStudio ، یکی از مشتریان آزمایش ، در بیانیه ای در ماه نوامبر گفت (گروه PDF) گروه های پشت رمدزیویر در حال کار بر روی ISS هستند ، امیدوارند که این دارو بتواند دارو را موثرتر کند و همچنین خطر استفاده از آن را در بیماران مبتلا به مشکلات کلیوی کاهش دهد. )

این آزمایش در آزمایشگاه ESA Columbus ، یک ماژول ISS که میزبان تحقیقات علمی و فیزیکی است ، انجام خواهد شد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر