[ad_1]

جاده آفتابی در جورجیا

آینده؟

گوشه های شهر Peachtree

کاملاً مشخص نیست که آینده جاده ها یا هر یک از زیرساخت های ما واقعاً چه چیزی را پنهان می کند ، اما جاده هایی با انرژی خورشیدی می تواند قسمت بزرگی از آن باشد. هفته گذشته ، شهری در جورجیا نگاهی آمریکایی به این آینده بالقوه داشت. در حالی که جهان به دنبال راه حل های انرژی سبزتر است ، شهر Peachtree Corners اولین جاده خورشیدی را به صورت آنلاین به ایالات متحده آورده است.

جاده خورشیدی با صفحات خورشیدی ساخته شده است ، به اندازه کافی قوی است که می تواند اشعه خورشید را گرفته و آن را به برق قابل استفاده تبدیل کند. این پنل ها از یک شرکت فرانسوی به نام آمده اند وات ویکه جاده های خورشیدی را در سراسر جهان آزمایش می کند. کار او با Peachtree Corners اولین بار بود که یک جاده خورشیدی فعال آمریکا را آراست. پس از اتمام نصب ، با جدیدترین و مقاوم ترین پانل های وات وی ، جاده شروع به مکش انرژی خورشیدی می کند تا در ایستگاه های شارژ برقی در تالار شهر Peachtree Corners قرار گیرد.

به همان اندازه که این فناوری تمیز است ، برای کل زمان آماده سازی آماده نیست. صفحات خورشیدی در یک نوار تست مستقل برای وسایل نقلیه قرار می گیرند ، بنابراین در فناوری جدید ترافیک زیادی وجود نخواهد داشت. با این حال ، دیدن آن شگفت انگیز است و شهر نیز از آن آگاه است. اگر جاده آفتابی موفقیت آمیز باشد ، شهر می خواهد تابلوهای بیشتری را در پیاده روها ، خطوط دوچرخه سواری و موارد دیگر نصب کند. هدف این است که بیش از شهر تغذیه کنیم زیر ساخت از طریق انرژی های تجدید پذیر امروز اینها ایستگاه های شارژ هستند. فردا ، این می تواند روشنایی خیابان یا منبع تغذیه خارج از شبکه در هنگام قطع باشد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر