[ad_1]

kirk-cbs

به گفته وی ، تصویر کاپیتان کرک باعث شهرت ویلیام شاتنر شد اما ثروتمند نبود.

CBS

بازی کاپیتان جیمز تی کرک در مجموعه تلویزیونی اصلی Star Trek ، بازیگر ویلیام شاتنر را به نمادی علمی تخیلی تبدیل کرده است. شاتنر در توییتی آزاردهنده که روز چهارشنبه ارسال کرد ، گفت اما این او را ثروتمند نکرد.

شاتنر با سرزنش گفت: “وای خدای من ، طرفدار دیوانه Star Trek: تحقیق کن.” “من برای Star Trek پس مانده نمی گیرم – نه از اوایل دهه 70. بعد از Star Trek ، من مجبور شدم به دنبال کار برای حمایت از 3 دخترم بروم جاده. متاسفم اگر فکر می کنید Star Trek مرا ثروتمند کرد ، “

موضوع از زمان شاتنر شروع شد پاسخ به توییت از کسی که می پرسد کدام سریال Trek را غیر از سریال خود بیشتر دوست دارد. اما معلوم شد که مردی که پشت کرک است آنقدر که طرفدارانش فکر می کنند به حماسه علمی تخیلی پایبند نیست.

شاتنر گفت: “من Star Trek را تماشا نمی كنم.” “فکر نمی کنم حتی همه قسمت های سریالم را تماشا کرده باشم.”

به نظر می رسد طرفدار دیگری این را شخصاً می داند ، خودش را به بازیگر می اندازد و پاسخ او را به کمبود مواد باقیمانده تحریک می کند.

وی در توییتی نوشت: “جدی؟ به نظر من این ناامید کننده است.” “شما حتی به حق رای دادن که برای شما شهرت و ثروت به وجود آورد توجه نمی کنید؟ آیا همه سریال های اصلی را ندیده اید؟ عجب.”

بعدها شاتنر گفت بازیگرانی که پس از سال 1974 در تولیدات ظاهر شدند ، پس مانده های دائمی دریافت کردند. Star Trek اصلی از سال 1966 تا 1969 اجرا می شد.

اما به کنار ، این مرد دیگر برنامه های تلویزیونی خود را از دهه 70 می داند. وقتی بعداً یکی از طرفداران ، شاتنر را به “تصادف” متهم کرد ، او در مجموعه فیلم های Brady Bunch یک GIF از کریستین تیلور را به عنوان مارسیا بردی به نمایش گذاشت که جعل طنزهای دهه 60 و 70 بود. در GIF ، مارسیا از تیلور ناخودآگاه خواهر میانی ناراضی خود را با “البته ژانویه” می بندد.

واکنش شاتنر یادآور همان زمان میزبانی او در Saturday Night Live در سال 1986 است. وی در طرحی از نمادین به گروهی از طرفداران خود که حقایق کنجکاوی را در کنفرانس Star Trek برمی انگیزند ، می گوید: “زندگی را بکشید ، مردم! من می خواهم گفتن ، منظورم این است که با صدای بلند گریه کنم ، این فقط یک نمایش تلویزیونی است. “[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر