[ad_1]

apple-iphone-11-ضد آب-091019

سیب

به گفته مقامات ملی رقابت کشور ، ایتالیا 10 میلیون یورو (12 میلیون پوند) اپل را به دلیل اقدامات “تهاجمی و گمراه کننده” تجاری با محوریت مقاومت در برابر آب آیفون جریمه کرده است.

در بیانیه ای که روز دوشنبه صادر شد ، Autorita Garante della Concorrenza e del Mercato (AGCM) گفت كه اپل سالها چندین آیفون خود را به عنوان ضد آب راه اندازی كرده است ، اما توضیح نداد كه فقط در شرایط خاص اعمال می شود. AGCM می گوید برخی از آیفون ها به دلیل سی سال بودن در عمق حداکثر 4 متری (13 فوت) ضد آب ثابت نشده اند ، همانطور که توسط اپل تبلیغ شده است. آنها ادعا می کنند که این گفته ها برخلاف شرایط واقعی فقط در آزمایشات آزمایش شده با آب تمیز بیان می شود.

طبق گزارش AGCM ، پرونده های قضایی اپل به چندین سال پیش باز می گردد و چندین نسل از جمله آیفون 8 و آیفون 11 را شامل می شود. رگولاتور ایتالیایی همچنین عملکرد اپل در عدم پوشش آسیب آب آیفون تحت ضمانت را “تهاجمی” توصیف کرد.

برای اظهار نظر سریعاً نمی توان به اپل رسید ، اما مدتهاست که اپل توصیه می کند با استفاده از چاپ خوب و پشتیبانی با آیفون خود در صفحه های خود شنا و استحمام نکند.

این اولین باری نیست که اپل توسط گارد امنیتی ایتالیا فریب می خورد. در سال 2018 ، اپل به دلیل انتشار به روزرسانی های نرم افزاری که عملکرد آیفون های خود را “به طور قابل توجهی کاهش می دهد” ، 5 میلیون یورو جریمه شد (5.9 میلیون پوند).

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر