[ad_1]

apple-logo-6223

فروشگاه App اپل به خودی خود اقتصادی است. این با چالش هایی همراه است.

آنجلا لنگ / CNET

اپل در سال آینده نحوه برخورد با توسعه دهندگان کوچک را تغییر داده و آن را به نصف کاهش داده است 30٪ کمیسیون ، که اتهام می زند در فروش های انجام شده از طریق فروشگاه App برای iPhone ، iPad و Mac. كمسیون 15٪ برای شركتهایی اعمال می شود كه در هر سال تقویم 1 میلیون دلار فروش داشته باشند.

اپل در بیانیه ای گفت: “این پس انداز به این معنی است که مشاغل کوچک و توسعه دهندگان حتی پول بیشتری برای سرمایه گذاری در مشاغل خود ، گسترش نیروی کار خود و ایجاد ویژگی های جدید و جدید برای کاربران برنامه در سراسر جهان خواهند داشت.” این برنامه از اول ژانویه 2021 آغاز می شود و براساس فروش توسعه دهندگان امسال خواهد بود.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Epic v. Apple در سال 2021 محاکمه خواهد شد.


3:46

اپل گفت که 1 میلیون دلار را انتخاب کرده است زیرا تحقیقات داخلی نشان می دهد برنامه ها وقتی به این میزان برسند ، موفقیت بیشتری می یابند. و اگر برنامه نویس کمتر از این مقدار باشد ، دوباره شرایط برنامه را برآورده می کند.

این اقدامات اپل سالها بعد انجام می شود بین 28 میلیون توسعه دهنده برنامه خود بحث کنید. همچنین اپل به تنها روش بارگیری برنامه های تحریمی آیفون و آیپد برای افراد نیاز دارد از طریق فروشگاه برنامه خود. برای بسیاری از توسعه دهندگان ، رویکرد سخت اپل خفه کردن تجارت آنها است.

اپل برای فروش کل برنامه ها 30٪ کارمزد می گیرد از زمان راه اندازی فروشگاه App خود در سال 2008، یک سال بعد اولین آیفون اولین بار اپل همچنین برای خرید کالاهای دیجیتالی درون برنامه ای مانند زندگی اضافی برای انجام یک بازی ، جستجوی جدید برای شخصیت شما یا اشتراک در یک برنامه یادگیری زبان ، تا 30 درصد هزینه می گیرد. همچنین از توسعه دهندگان می خواهد برای اطمینان از محافظت از آنها و رعایت دستورالعمل های سرمقاله در مورد مواردی مانند برهنگی و آزار ، برنامه های خود را برای بررسی ارسال کنند.

برای توسعه دهندگان ، اقتصاد عظیم برنامه ها که اپل بیش از نیم تریلیون دلار برطرف می کند ، در پایان ارزش آن را دارد. کاربران اپل معمولاً بیشتر هزینه برنامه ها را نیز پرداخت می کنند.

تیم کوک ، مدیر عامل شرکت اپل در بیانیه ای گفت: “App Store موتور محرک رشد اقتصادی مانند هیچ یک از دیگر افراد است که میلیون ها شغل جدید ایجاد می کند و راهی برای کارآفرینی در دسترس هر کسی با ایده عالی است.” “برنامه جدید ما این پیشرفت را به جلو می آورد – به توسعه دهندگان کمک می کند تا تجارت کوچک خود را تأمین کنند ، برای ایده های جدید ریسک می کنند ، تیم های خود را گسترش می دهند و برنامه های خود را برای غنی سازی زندگی مردم ادامه می دهند.”

fortnite-logo-6399

اپل Fortnite را در ماه آگوست از فروشگاه App خود ممنوع کرد.

آنجلا لنگ / CNET

تحت فشار

توسعه دهندگان نه تنها از کمیسیون های اپل شکایت کرده اند ، بلکه برخی از آنها نیز پس گرفته اند. قابل توجه ترین موارد Epic Games است ، که توسعه دهنده بازی محبوب نبرد برای بازی های سلطنتی است Fortnite، در ماه اوت از اپل به دلیل ساختار کمیسیون شکایت کرد.

خود حماسه شارژ 12٪ هزینه بازی های فروخته شده از طریق بازار خود. اپیک می گوید که مبلغ کمیسیون منصفانه تر است و به این شرکت اجازه می دهد تا درآمد کسب کند در حالی که به سازندگان بازی پول بیشتری می دهد تا دوباره به توسعه بپردازند.

برای بسیاری از ناظران صنعت ، نبرد بین اپیک و اپل برابر است با نبرد شرکت های بزرگ برای پول بین یک شرکت چند میلیارد دلاری و یک شرکت چند میلیون دلاری. اما برای برخی ، این نمونه چشمگیر تری از یک مشکل دیرینه اپل است.

دیوید بارنارد، یک توسعه دهنده مستقل و مستقل قدیمی مستقر در تگزاس ، تخمین می زند که کمیسیون های مربوط به برنامه های اپل در طول 12 سال گذشته حدود 750،000 دلار باشد. وی گفت: “آیا می خواهم آن را در حساب بازنشستگی قرار دهم؟ البته” “اما من احتمالاً این را دوباره در برنامه ها سرمایه گذاری می کنم – استخدام توسعه دهندگان بیشتر و موارد دیگر.”

بارنارد همچنین یک وکیل توسعه دهنده در پلت فرم فروش نرم افزار RevenueCat است ، جایی که با بسیاری از توسعه دهندگان دیگر آشنا می شود و از آنها می آموزد. او معتقد است که روند دقیق بررسی اپل مشکلات بیشتری نسبت به کمیسیون شرکت برای توسعه دهندگان ایجاد می کند.

هنوز هم ، او گفت که اگر اپل پول بیشتری به توسعه دهندگان بدهد ، این می تواند به شرکت ها کمک کند تا از زمین خارج شوند. وی گفت: این حتی ممکن است به برخی از توسعه دهندگان ایده های برنامه جدیدی ارائه دهد که در غیر این صورت آنها را رد می کنند زیرا نمی توانند تحت هزینه های اپل کار کنند.

اما او همچنین مظنون است که برای دیگران اینقدر مهم نخواهد بود.

وی گفت: “اگر شما نتوانید وقتی اپل 30٪ از بالاترین سطح خود صرفه جویی کند ، هنگام فروش خرده ریزهای دیجیتال در یک بازی ، مشکلات مختلفی پیش خواهید آمد”.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر