[ad_1]

Roku Streaming Stick Plus

Roku محبوب ترین دستگاه های پخش جریانی را در ایالات متحده تولید می کند ، اما مذاکرات با HBO Max برای پخش برنامه این سرویس در Roku ماه ها به توافق نرسید.

سارا تو / CNET

برنامه HBO Max از زمان شروع سرویس پخش در دستگاه های محبوب Roku مفقود شده است. اما علی رغم ماه ها بدون معامله ، مدیر ارشد HBO Max اطمینان دارد که هر دو طرف راهی پیدا می کنند تا HBO Max را در گجت های Roku شما بگنجانند.

اندی فورسل ، معاون اجرایی و مدیر کل محصولات مستقیم مصرفی وارنر مدیا ، روز پنجشنبه در مصاحبه ای گفت: “ما این کار را خواهیم کرد.”

وی افزود که “نه می تواند پیش بینی کند” و نه شرکت می تواند به یک معامله عجله کند. وی گفت: “اما همانطور که گفتم آنها شریک خوبی هستند و من مطمئن هستم که ما به کار با آنها ادامه خواهیم داد.” حتی با هشدارهای او ، ادعای اینکه ماکس با روکو معامله خواهد کرد عمومی ترین تعهد برای رفع شکاف تاکنون است.

HBO Max ، بخشی از WarnerMedia AT&T ، در اواخر ماه مه به عنوان یک سرویس جدید و هوشمند دیگر در جنگهای جریان به اصطلاح راه اندازی شد ، دوره ای در سال گذشته که تعدادی از غول های رسانه ای و فناوری رقبای بالای بودجه خود مانند Netflix را آزاد کردند. در عین حال ، در جریان شیوع ویروس کرونا ، پخش جریانی بیش از هر زمان دیگری محبوب شده است و این روند طولانی افرادی را که بیشتر ویدیوهای خود را به صورت آنلاین تماشا می کنند تقویت می کند.

اما اکنون قدرتمندترین توزیع کنندگان برنامه های تلویزیونی و شرکت های رسانه ای جیب عمیق نبردی را برای کنترل داده ها و پول تولید شده توسط فعالیت های جریان شما ترسیم کرده اند. این منجر به برخوردها شد با تولیدکنندگان دستگاه مانند روکو و آمازون در برابر خدماتی مانند HBO Max مخالف استهمانطور که همه آنها سعی می کنند موقعیت های قدرت خود را برای دوره بعدی تلویزیون تقویت کنند. این امر در “خاموشی” برنامه ها در برخی از محبوب ترین سیستم عامل های جریان مشهود است.

Roku آخرین سیستم عامل اصلی استریم است که از برنامه جدید HBO پشتیبانی نمی کند ،

پس از اینکه HBO Max اعلام کرد همه فیلم های جدید برادران وارنر ، Forsel با CNET صحبت کرده است. – با Wonder Woman 1984 در تاریخ 25 دسامبر شروع می شود و شامل Matrix 4 و Dune – بدون هزینه اضافی در همان روزی که در سینما در دسترس هستند ، در HBO Max شروع به کار می کند. این اخبار نشان دهنده تغییر لرزه ای در نحوه اکران فیلم ها است و پیشنهاد HBO Max به مشتریان را به شدت تغییر می دهد

فارسل گفت ، با این حال ، این امر پویایی مذاکرات مکس با روکو را تغییر نمی دهد.

فارسل اواخر روز پنجشنبه گفت: “روکو” سالها شریک خوبی بوده است ؛ آنها شریک خوبی برای سالهای آینده خواهند بود. “ما چیزی ارائه خواهیم داد. من در مورد جدول زمانی چیزی برای گفتن ندارم و فکر نمی کنم اعلامیه امروز چیزی را به شدت تغییر دهد … اما هر دو ما قبلاً الزامات بسیار خوبی برای یافتن راهی برای همکاری داشتیم. بنابراین ما باید این کار را انجام دهیم و انجام خواهیم داد. ”

روکو از اظهار نظر درباره اعلام فیلم های برادران وارنر توسط HBO Max خودداری کرد.

نظرات Forsel معمولاً بیانگر حالات روز پنجشنبه جیسون کیلار ، مدیرعامل کل واحد WarnerMedia است. کیلار در مصاحبه با Vocode’s Recode گفت که HBO Max روزانه با Roku صحبت می کند: “پیدا کردن نقاط مشترک در اینجا به نفع Roku و WarnerMedia کاملاً واضح است. این به نفع هر دو شرکت است – و از همه مهمتر طرفداران. کیلار گفت: “من آن را می خواهم. معمولاً وقتی شما چنین پویایی بازی می کنید ، همه چیز قابل درک است.”

هم HBO Max و هم سرویس پخش جریانی جدید طاووس که بدون برنامه در دستگاه های Roku یا Amazon Fire TV راه اندازی شده است و سرانجام تولیدکنندگان دستگاه و خدمات پخش جریانی پشتیبانی ترکیبی را ترکیب می کنند. HBO Max قبلاً با خط دستگاههای Amazon Fire معامله ای انجام داده است ، اما برنامه HBO Max هنوز در Roku وجود ندارد. طاووس و روکو در ماه سپتامبر برای پشتیبانی از برنامه طاووس در این سیستم عامل به توافق رسیدند ، اما این باعث شد Fire TV آمازون به عنوان تنها پلت فرم اصلی بدون طاووس باشد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چه خبر برای دسامبر سال 2020


3:31

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر