[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020، انتخاب هدایای CNET با مشاوره ، نظرات و پیشنهادهای متخصص در مورد جدیدترین هدایای فناوری برای شما و خانواده

تعداد تعطیلات خرید در حال گذر است ، اما این بدان معنا نیست که یافتن پیشنهادات عالی برای پخش کننده های پخش دیر است. آمازون همچنان با شروع از 18 دلار پایین ترین قیمت سال را برای دستگاه های Fire TV ارائه می دهد Fire TV Stick Lite، پخش کننده بودجه مورد علاقه ما. طرفداران پخش کننده های دیگر همچنان می توانند معاملات ، از جمله معاملات عالی را پیدا کنند Chromecast با Google TVکه هنوز با آن در دسترس است شش ماه از برنامه استاندارد Netflix با کل پس انداز 44 دلار.

ما قبل از Fire Stick به Roku یا Chromecast جدید علاقه مند می شویم ، اما پخش کننده های آمازون نیز بسیار مناسب هستند ، به خصوص برای طرفداران الکسا – یا هر کسی که بخواهد HBO Maxکه هنوز در Roku غایب است. نکته اصلی در اینجا این است که همه این دستگاه ها هنوز هم تقریباً یا تقریباً تمام قیمت پایین دارند و همه آنها راهی عالی برای به روزرسانی تلویزیون های قدیمی تر برای دریافت آخرین خدمات پخش جریانی هستند. در زیر همه موارد دلخواه خود را جمع آوری کرده ایم.

لطفا توجه داشته باشید که قیمت ها و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما ممکن است متفاوت باشد.

پیشنهادات جریانی دوشنبه سایبری اکنون هم اکنون در دسترس است

کریس مونرو / CNET

Chromecast جدید با Google TV موارد زیادی را می پسندد ، از جمله رابط کاربری دوباره طراحی شده ، 4K HDR با پشتیبانی از Dolby Vision ، کنترل از راه دور واقعی و ادغام عالی با Google Assistant. در یک معامله انحصاری با فروشگاه Google ، غول جستجوگر پخش جریانی معمول 50 دلاری خود را با یک برنامه 6 ماهه استاندارد $ 90 Netflix ترکیب می کند. این قرارداد برای مشترکین جدید و موجود Netflix در دسترس است. بررسی Chromecast ما را با Google TV بخوانید.

سارا تو / CNET

Roku Express ارزان و مرده ، تمام لذت پلت فرم Roku را ارائه می دهد ، اما در یک بسته کوچک دیوانه. همراه با یک ریموت ، پورت Micro USB و پورت HDMI ، کابل HDMI ، و یک برچسب کوچک برای نگه داشتن آن در جای خود. بررسی ما از Roku Express (2019) را بخوانید.

سارا تو / CNET

این یک مدل 2020 مانند دو مدل فوق نیست ، اما هنوز هم بهترین معامله است. این تنها Fire stick است که می تواند ویدئوی 4K HDR را پخش کند و فقط با کمی بیشتر از چوب استاندارد و غیر 4K ، ارزش سرمایه گذاری را دارد ، حتی اگر از قبل تلویزیون 4K ندارید. بررسی ما درباره Fire TV Stick 4K را بخوانید.

سال

نسخه اختصاصی Roku برای Ultra برای Walmart قبلاً با 48 دلار در دسترس بود ، اما 59 دلار هنوز ارزش بسیار خوبی دارد. اگرچه این یک نسخه 2019 است ، اما معمولاً به قیمت 79 دلار به فروش می رسد و یک جعبه Roku با قابلیت پشتیبانی از 4K HDR ، جک اترنت و یک ریموت با جک هدفون برای گوش دادن شخصی است. اگرچه تا حد زیادی شبیه Ultra پایه است ، اما متأسفانه Ultra LT عملکرد جستجوی از راه دور و کلیدهای قابل برنامه ریزی در ریموت را از دست می دهد. مقایسه ما را در Ultra LT و سایر دستگاههای Roku بخوانید.

سارا تو / CNET

Fire TV Cube ترکیبی از یک بلندگوی الکسا با کنترل صدا ، یک پخش کننده فیلم 4K Fire TV و یک کنترل از راه دور جهانی در یک دستگاه است. اگر می خواهید از صدای خود برای کنترل تلویزیون استفاده کنید – نیازی به ذکر دستگاه های دیگر در خانه شما نیست ، که مطلوب الکسا است – شاید ارزش این را داشته باشید که این محصول جالب “همه در یک” را با قیمت 120 تا 80 دلار خریداری کنید. به خاطر داشته باشید که این آخرین نسخه (2019) است که از زمان رتبه بندی اول آن در سال 2018 ، پیشرفت های خوبی به آن اضافه کرده است. بیشتر بخوانید درباره Fire TV Cube.

سارا تو / CNET

Fire TV Recast یکی از ساده ترین راه ها برای ضبط و پخش تلویزیون های زمینی است. این یکپارچه با Fire TV Stick ادغام می شود و تخفیف 100 دلاری یک معامله شگفت انگیز است. بررسی ما درباره Fire TV Recast را بخوانید.

سارا تو / CNET

بزرگترین چیزی که Fire TV Stick Lite فاقد آن است ، کنترل از راه دور است که قدرت و میزان صدای تلویزیون شما را کنترل می کند. Fire TV Stick برای سال 2020 دارای این کنترل از راه دور است و برای فروش جمعه سیاه آمازون از 40 دلار به 28 دلار کاهش یافته است. اما مگر اینکه واقعاً می خواهید 2 دلار پس انداز کنید ، به جای آن باید Fire TV Stick 4K را دریافت کنید ( در زیر) ، که پشتیبانی از وضوح تلویزیون 4K را به ترکیب اضافه می کند. بررسی ما درباره Fire TV Stick 2020 را بخوانید.

سارا تو / CNET

Roku Premiere به خوبی Streaming Stick Plus نیست – برای کنترل صدا و کنترل تلویزیون فاقد ریموت است – اما اگر این ویژگی ها برای شما مهم نیستند یا اگر Plus به کندی یا خسته شدن در حال حاضر این را بخوانید ، هنوز ارزش خوبی دارد. پخش کننده 4K HDR.

معاملات منقضی شده یا فقط در فروشگاه

معاملات زیر قبلاً ناپدید شده اند ، اما از آنجا که در هر زمان امکان بازگشت آنها وجود دارد ، فعلاً آنها را در اینجا نگه می داریم. برخی از مدل ها ممکن است برای تحویل در دسترس نباشند ، اما هنوز واجد شرایط جمع آوری در فروشگاه محلی شما هستند.

سال

این یک Roku خالی است که می تواند تمام نیازهای پخش جریانی شما را برطرف کند. به سرعت Streaming Stick Plus نیست و شامل کنترل از راه دور پیشرفته مفیدتر Roku (که دارای میکروفون کنترل صدا است و نیازی به اشاره مستقیم آن به تلویزیون نیست) نیست. همچنین پشتیبانی از 4K و ویژگی های جدیدی مانند AirPlay نیز وجود ندارد. با این حال ، این فقط 17 دلار است و باید برای جریان اصلی مناسب باشد. SE تقریباً مشابه Roku Express 25 دلاری است ، به جز رنگ سفید.

سارا تو / CNET

ماه گذشته شاهد معاملات زیادی با منسوخ شده Roku Ultra بودیم ، اما مدل 2020 به سختی ظاهر شد و در حال حاضر جای خود را به دست آورده است. از آنچه دیده ایم ، این یک ارتقا significant قابل توجه است – با Dolby Vision و عملکرد بی سیم بهتر – و با 69 دلار معامله بسیار بزرگی است. بررسی Roku Ultra 2020 ما را بخوانید.

مانند Roku Ultra ، Streambar حدود 10 ثانیه پیش به بازار آمد و از تخفیف سالمی نیز برخوردار است. با همان قیمت Ultra در یک روز عادی ، Streambar ترکیبی از یک پخش کننده 4K با قابلیت پخش موسیقی متن تقویت می کند. این حتی برای اندازه گیری بلوتوث می اندازد. بررسی ما از Roku Streambar را بخوانید.

سارا تو / CNET

Roku Streaming Stick Plus 4K پخش کننده مورد علاقه ما است و تنها با 30 دلار از نظر ارزش پول کاملاً دست نخورده خواهد بود. Stick صدها برنامه کاربردی ، رابط کاربری عالی Roku و یک کنترل از راه دور پایدار با کنترل صوتی و همچنین 4K HDR و Apple AirPlay را ارائه می دهد.

در زمان انتشار ، این قیمت با پایان تاریخ تحویل در دسامبر (از نظر فنی قبل از 25 دسامبر ، اما به سختی) هنوز در آمازون در دسترس بود. Walmart و Best Buy به قیمت عادی 50 دلار برمی گردند. بررسی ما از Roku Streaming Stick Plus را بخوانید.

سارا تو / CNET

Chromecast می خواهید اما به نرم افزار جدید یا کنترل از راه دور Google TV علاقه ندارید؟ Chromecast قبلی گوگل هنوز در Walmart 19 دلار است. این OG Chromecast است – نه Chromecast Ultra با قابلیت 4K – اما اگر از اجرای برنامه ها از تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه مشکلی ندارید ، این یک انتخاب خوب و ارزان است. اوه ، و 5 دلار اعتبار Vudu نیز گنجانده شده است. بررسی Chromecast ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر