اگر جرات دارید این Cthurkey و سایر پیش غذاهای Cthulhu را بخورید


Cthurkey – توسط طرفداران آنلاین ملقب به “Cthuken” – از بیکن ، خرچنگ ، ​​هشت پا و بوقلمون ساخته شده است.

اولبرگ قد بلند

هنگامی که در تعطیلات از بوقلمون ، پوره سیب زمینی ، پودینگ ، شیرینی و وزن خود در کوکی ها لذت می برید ، آخرین چیزی که می خواهید به آن فکر کنید شام است که به نظر می رسد می تواند شما را در یک جنگ قفس بکشد.

با کورتکی ملاقات کنید. Rusty Alberg و همسرش ، جنیفر روبلدو ، می خواستند چیزی کمی ماجراجویانه تر به شام ​​کریسمس خود اضافه کنند ، بنابراین آنها این خدای بزرگ خوراکی را ایجاد کردند که به شاخکهای HP Lovecraft Call of Cthulhu ادای احترام می کند.

آلبرگ گفت: “جنی یکی از طرفداران پر و پا قرص Cthulhu است ، بنابراین ما رفتیم و پای خرچنگ و مقداری هشت پا و بیکن خریدیم ، آنها را جداگانه پختیم و روی بشقاب سیلی زدیم و بس.” “سال بعد من Cthicken درست کردم ؛ من به جای هشت پا و مرغ از ماهی مرکب استفاده کردم.”

داده های غذایی Cthulhu چیز جدیدی نیست. کیک Cthulhu ، کلوچه ، پیتزا ، ناهار Bento و این Snickerthulhu به خصوص خوشمزه وجود دارد. حتی آشپزهای یوتیوب Bro-tastic از Epic Meal Time Cthulhu را از همبرگر ، بیکن ، ماهی مرکب و چیزبرگر درست کردند.

اگر Cthurkey برای سرو در شام بعدی شما کمی ترسناک به نظر می رسد ، سعی کنید این لاوکرفت را که کمتر شرور است – پای Cthulhu سندی یو بپزید.

همانطور که لاوکرفت درباره Cthulhu می نویسد ، “من فکر می کنم بخشنده ترین چیز در جهان ناتوانی ذهن انسان در ارتباط دادن تمام مطالب آن است” – البته البته اگر این محتوا خوشمزه نباشد. اگر جرأت دارید ، اشتهای خوبی داشته باشید!

در اصل در تاریخ 30 دسامبر 2013 منتشر شده است.


منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
بهترین تلویزیون برای سال 2020: LG ، Samsung ، Sony ، TCL ، Vizio و دیگران در مقایسه