[ad_1]

ps5-vs-xboxseriesx-v1

و آکرمن / CNET

ممکن است سخت ترین بلیط سال انتخاب PlayStation 5 یا Xbox Series X باشد. پیش خریدهای اولیه در چند ثانیه و بعد به فروش می رسند بازیابی سهام از فروشگاه های Walmart تا Best Buy به Amazon به همان سرعت ناپدید شد ، به لطف جمعیت در حال انفجار فروشگاه ها ، در بازار فروش مجدد ظاهر شد.

حتی اگر در تاریخ و ساعت تعیین شده آنلاین باشید ، انگشت خود را روی ماشه بگذارید ، ناامید خواهید شد و هیچ کودکی نمی خواهد جعبه ای حاوی نامه غم انگیزی را که خودتان چاپ کرده اید ، باز کند ، با خواندن “خوب برای کنسول برای PS5 وقتی واقعاً در فروشگاه ها موجود باشد. “

بنابراین ، انتظارات همه را تنظیم کنید (در واقع ، تقریباً همه بازی های عالی مشابه در کنسول های قدیمی دیگر ، فقط با جلوه های بازتابنده کمی کمتر) و سعی کنید برخی از این هدایای بازی جالب را به جای آن امتحان کنید.

سوئیچ جستجو

نینتندو سوییچ ، Oculus Quest: این کنسول های نسل بعدی من هستند.

اسکات استین / CNET

نینتندو سوییچ و Oculus Quest 2 (500 دلار)

با همان قیمت PS5 یا Xbox Series X که می توانید دو تا از بهترین سخت افزارهای بازی که تاکنون منتشر شده را بخرید. Nintendo Switch Lite یک لپ تاپ مبتکرانه است که برخی از محبوب ترین بازی های جهان و بازی های جدید را بازی می کند Oculus Quest 2 دستگاه VR است که در نهایت واقعیت مجازی را سرگرم کننده ، آسان و قابل دسترسی می کند. برای اقدام تلویزیونی در اتاق نشیمن ، 100 دلار اضافی هزینه کنید و نسخه کامل سوئیچ متصل به تلویزیون را دریافت کنید.

amazon-luna-razer-kishi-hard-reset-redux-09197

لری گرونین / CNET

خدمات بازی Cloud / Streaming (5- 5 دلار)

آینده کنسول ها به هیچ وجه کنسول نیستند. در مورد آن باور کنید من بودم کمی جلوتر از بازی در اوایل سال 2010اما بازی های ابری در حال حاضر کار می کنند و هر شرکت بزرگ فناوری در حال ریختن هزاران پول و منابع از جمله Stadia گوگل است. Luna در آمازون ، xCloud در مایکروسافت و GeForce Now در انویدیا. بیشتر آنها به شما امکان خرید و انجام بازی های انفرادی را به صورت a la carte می دهند و همچنین اشتراک ماهیانه 5 تا 15 دلار را در اختیار شما قرار می دهند که به شما بازی های بیشتر ، اتصالات بهتر و سایر مزایا می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد آنها را در زیر بخوانید:

walmart-100-now-genesis-mini-cnet

ماشین آلات بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل

اگر در حال حاضر PS4 یا Xbox One ندارید (بله ، نام سیستم های PlayStation بسیار منطقی تر است) ، آنها هنوز با قیمت 299 دلار و بالاتر در دسترس هستند ، اگرچه من فکر می کنم که با همان 299 دلار به Xbox Series S پایبند باشم.

در عوض ، دلتنگی را برای خود یا یک درس تعاملی تاریخ را برای جوانان مبتلا در نظر بگیرید سگا جنسیس مینی، Turbografix-16 Mini یا نسخه کلاسیک SNES (همچنین به عنوان Super Nintendo Mini نیز شناخته می شود). هر سه دسته از بازی های کلاسیک را در تولید مثل کوچک کنسول از دهه 80 بسته و حدود 100 دلار یا کمتر هزینه می کنند. ورودی لحظه آخری در این گروه ، 50 دلار بازی و ساعت نینتندو بازی کنید ، برخی از بازیهای کلاسیک سوپر ماریو را در اندازه کارت اعتباری بازی کنید.

تیغ تراش خورده -3

Razer Blade Advanced

سارا تو / CNET

رایانه های بازی

حقیقت ناراحت کننده بازی های ویدئویی این است که حتی یک نسخه کاملاً جدید 500 دلاری PlayStation 5 واقعاً نمی تواند حتی با یک کامپیوتر بازی متوسط ​​هم رقابت کند. تقریباً هر بازی جدید در کامپیوتر بهتر به نظر می رسد و بازی می کند و دائما در حال پیشرفت است کارت گرافیک رایانه به این معنی است که لپ تاپ ها و دسک تاپ های بازی به پیشرفت خود ادامه می دهند ، در حالی که Xbox Series X و PS5 با پیکربندی های سخت افزاری فعلی خود باقی خواهند ماند. ما توصیه هایی برای بهترین لپ تاپ های بازی کامل در اینجا؛ و بهترین لپ تاپ های بازی زیر 1000 دلار در اینجا.

dan-board-game-mansions-madness

و آکرمن / CNET

بازی های تخته ای

با جسارت ، آنالوگ برو! بازی های رومیزی سنتی در حال حاضر یک لحظه فرهنگی دارند و بازی های رومیزی می توانند گیم پلی پیچیده ، داستان سرایی عمیق و بله ، تصاویر کوچک و جذاب زیادی را که در اطراف کاشی های نقشه تعقیب می کنند ، ارائه دهند. علمی-تخیلی ، خیالی و دوران ممنوعیت ترسناک لاوکرفتین به نظر می رسد ژانرهای اصلی فعلی هستند و اگر می خواهید بهترین عکس های من شروع شود – از گلومهاون تا عمارت های جنون – من آنها را اینجا جمع کرده ام.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر