[ad_1]

هنوز1-1.jpg

یک دانش آموز ارتش آمریكا هنگام یك تمرین دفاع سایبری.

CNET

فرماندهی سایبری ایالات متحده روز جمعه گفت ، ایالات متحده و استرالیا توافق نامه مشترکی را در زمینه همکاری در زمینه امنیت سایبری امضا کردند. توافق نامه پروژه فرصت های آموزش سایبری در تاریخ 3 نوامبر امضا شد و نیروهای دفاعی استرالیا بازخوردهایی را در سیستم آموزش سایبری فرماندهی سایبری ایالات متحده درج می کنند تا هر دو تیم بتوانند از حفاظت در برابر حملات سایبری استفاده کنند.

فرماندهی سایبری ایالات متحده در بیانیه ای در وب سایت وزارت دفاع گفت ، محیط پایدار یادگیری سایبری (PCTE) به عملیات امنیت سایبری کمک خواهد کرد تا “آمادگی را در تاکتیک ها ، روش ها و روش های سایبری تشدید کند”.

سرلشکر مارکوس تامپسون ، رئیس جنگ اطلاعاتی نیروهای دفاعی استرالیا گفت: “استرالیا و ایالات متحده سابقه همکاری مشترک برای توسعه توانایی های سایبری ما و آموزش مردم ما برای جنگ و پیروزی در فضای مجازی را دارند.”

الیزابت ویلسون ، معاون معاون وزیر دفاع ایالات متحده در امور صادرات و همکاری دفاعی ، گفت که این توافق اولین معامله سایبری بین ارتش ایالات متحده و یک متحد است.

“ارتش برای مقابله با تهدیدات رقابتی شناخته شده و بالقوه ، تفکر استراتژیک ما را کالیبره کرده است. ما تصمیمات هوشمندانه ای گرفته ایم تا تلاش خود را برای سرمایه گذاری در فن آوری های جدید ، نوظهور و هوشمند متمرکز کنیم که توانایی ما را برای جنگیدن و پیروزی در جنگ های کشورمان تقویت می کند. “

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر