ایلان ماسک تلاش کرد تا تکیلا خود را “تسلاکوویلا” بنامد ، اما مکزیک جواب منفی داد


تسلا تکیلا در یک بطری رعد و برق شکل عرضه می شود.

تسلا

آیا برای یک طرفدار ماشین تسلا به یک هدیه تعطیلات احتیاج دارید؟ به ایلان ماسک او قبلاً تکیلا خودش را داشت ، اما ماسک اجازه نداشت نام دلخواه خود را به آن بدهد. این شرکت می خواست با بازی الکل را “تسلاکویلا” بنامد شوخی که ماسک در سال 2018 توئیت کرد ، اما طبق گزارش The Verge ، هیئت تنظیم مقررات Tequila در مکزیک این نام را رد کرد زیرا برای نام تجاری بسیار گیج کننده است ، زیرا نزدیک به کلمه “تکیلا” است.

در عوض ، این نوشیدنی تسلا تکیلا نام دارد و بطری های صاعقه ای شکل 250 دلاری آن قبلاً فروخته شده است.

بطری های شگفت انگیز شیشه ای دستی 750 میلی لیتری از 5 نوامبر به فروش رسید و در عرض چند ساعت به فروش رسید. این ماده به عنوان “حق بیمه انحصاری برای دسته های کوچک 100٪ de agave tequila anecho ، ساخته شده از منابع پایدار کوه و آگاو کم” توصیف می شود و به مدت 15 ماه در بشکه های بلوط فرانسه بلوغ می یابد.

ماسک برای اولین بار ، البته با دو L ، در یک شوخی برای اول آوریل 2018 ، به تسلاکویلا اشاره می کند و می نویسد: “ایلون در برابر تسلا مدل 3 بار سنگینی پیدا کرد ، محاصره شده توسط بطری های تسلاکویلا ، و رد اشک خشک هنوز روی گونه هایش دیده می شود. “

افرادی که تکیلا سفارش داده اند شروع به دریافت محموله های خود می کنند و برخی نیز در شبکه های اجتماعی عکس هایی را به اشتراک می گذارند.

“او سرانجام اینجا است و بسیار سکسی است!” یکی از کاربران توییتر را نوشت.

ماشین ها محصول اصلی تسلا هستند ، اما این اولین باری نیست که ماسک در مورد این خبر شوخی می کند. این شرکت به سرعت فروخته شد شورت ساتن قرمز تابستان امسال ارائه شده است.
منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
معاملات AirPods سایبر دوشنبه هنوز موجود است: AirPods Pro را با قیمت 190 دلار به بالا دریافت کنید
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet