این بازی انیمیشن در مورد چگونگی مراقبت از سلامت هضم غذا است

[ad_1]

poogamebig

با شخصیت های زیبا از بازی های انیمه در مورد پدیده خود صمیمی صحبت کنید.

Unkore

رنگ و شکل مدفوع شما ممکن است به عنوان خوراک بحث جالب به نظر نرسد ، اما اگر قصد دارید بازی موبایل ژاپنی Unkore را انجام دهید ، آماده باشید تا در مورد stingray خود صحبت کنید.

این بازی ، رایگان برای دستگاه های Android و iOS ، شامل دختران انیمیشن زیبا است که برای انجام ماموریت های خاص در قلمرو خارق العاده آرمان شهر. این بازی مانند یک بازی فانتزی معمولی به نظر می رسد ، اما یک پیچ و تاب جالب وجود دارد.

اگر می خواهید در طول بازی ارز بدست آورید ، باید حرکات روده روزانه خود را به شخصیت های بازی بگویید. این یک بازی عجیب و غریب نیست ، بلکه در عوض یک کارزار جدید توسط سازمان بهداشت غیرانتفاعی Japan Unko Society برای آگاهی بیشتر گیمرها از سلامت گوارشی و مسائل مهمی مانند سرطان روده بزرگ است.

به گزارش سوره نیوز 24 ، “از آنجا که کیفیت مدفوع شما می تواند شاخص اولیه مشکلات سلامتی باشد” ، “Unkore پاسخ های شما را کنترل می کند و اگر پاسخ های شما غیرطبیعی به نظر می رسد ، مراجعه به پزشک را به شما توصیه می کند.”

poogamebig1

توصیف رنگ و ثبات حرکات روده برای شما امتیاز کسب می کند ، اما همچنین می تواند علائم اولیه مشکلات احتمالی سلامتی مانند سرطان روده بزرگ را تشخیص دهد.

Unkore

این بازی غیرمعمول همچنین به بازیکنان پاداش می دهد “” به معنای بازیابی شخصیت ها و بازیابی وسایل از طریق قطره های Gacha / Lootbox برای استفاده در جنگ های سبک کلیک علیه باکتری های مضر و تومورهایی است که به عنوان مخاط و شیاطین هیولا ارائه می شوند. “

شخصیت های جذاب انیمیشن بازی همچنین تصاویر انسانی از باکتری های مفید روده و همچنین سایر مراجع به سلامت دستگاه گوارش هستند. اگر این بازی شما را وادار به توجه به مدفوع خود نمی کند ، اتفاقی نمی افتد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet