[ad_1]

جگ

سرقت های روزانه

هنگامی که فرزندانم کوچکتر بودند ، یکی از بهترین هدایای تعطیلاتی که به آنها هدیه دادم ، میز بازی ای بود که بیلیارد ، فوتبال روی میز و هاکی روی هوا بازی می کرد – ساعت ها سرگرمی را برای آنها فراهم می کرد و بعد از خواب جوانان بزرگترین انفجار برای بزرگسالان بود. . و با تمام مدتی که این روزها در خانه می گذرانیم ، این نوع بازی دقیقاً همان چیزی است که دکتر دستور داده است. همین الان می توانید آن را دریافت کنید سه در یک میز بازی ترکیبی با قیمت 135 دلار وقتی کد تبلیغاتی را اعمال می کنید CNETSBH هنگام پرداخت

این 73٪ قیمت اصلی در لیست 500 دلار است ، اما حتی با آنچه در حال حاضر باید در آمازون هزینه کنید قابل مقایسه است. در آنجا می توانید همان میز فروش 200 دلاری را پیدا کنید.

بازی ها روی هم قرار می گیرند. پایین ترین سطح بیلیارد است و شما روی میز فوتبال در بالا کلیک می کنید. هاکی روی هوا پشت میز فوتبال است. می توانید بازی های بلااستفاده را مقابل دیوار متوقف کنید و یا آنها را در کمد نزدیک نگه دارید. هر آنچه برای بازی نیاز دارید از جمله توپ های بیلیارد ، یک مثلث ، چوب و گچ به دست می آورید. همچنین بازیکنان خوبی به عنوان گلزن روی میز هستند. این میز در مجموع 46 پوند وزن دارد و ابعاد آن 48 در 23 در 32 اینچ است – برای کودکان و بزرگسالان عالی است.

ورود به این جدول به من یادآوری کرد که این بازی وقتی بچه ها و من آن را در طول روز بازی می کردیم بسیار جذاب بود و خیلی دلم برای آن (و بچه های کوچک) تنگ شده بود. از توصیه من استفاده کنید: این جدول را انتخاب کرده و خاطرات خود را ایجاد کنید.


تیم معاملات CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و موارد دیگر انجام دهد. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر