[ad_1]

ماساژور

WowTowel

اگر صرف چند صد دلار برای ماساژ Theragun تصور شما برای معامله خوب نیست (و حتی در حین فروش Cyber ​​Monday که هنوز هم کمتر از 175 دلار به دنبال آن هستید) ، پس نگران نباشید – مدل های بسیار مقرون به صرفه دیگری در این بازار وجود دارد. در واقع ، تقریباً با هزینه یک شام آماده می توانید ماساژور کوبه ای تهیه کنید. به عنوان مثال تفنگ ماساژ ضربه ای WowTowel PretiHom معمولاً 50 دلار به فروش می رسد. در حال حاضر می توانید تهیه کنید ماساژور PretiHom با قیمت 29 دلار وقتی کد تبلیغاتی را اعمال می کنید 7NULA3DG هنگام پرداخت

به نام محصول یا شرکت توجه نکنید – من اطمینان دارم که در جایی هوش مصنوعی وجود دارد که نام هایی را برای توزیع کنندگان کوچک در آمازون ایجاد می کند. با این وجود ، این تفنگ ماساژور هر آنچه را که نیاز دارید ارائه می دهد. شما یک تپانچه 20 واتی دریافت می کنید که می تواند شما را از 1200 تا 3300 دور در دقیقه خیز بزند و دارای چهار هد ماساژ قابل تعویض است. در حدود 45 دسی بل نیز نسبتاً ساکت است. باتری 2000 میلی آمپر ساعتی برای استفاده در حدود دو ساعت بین شارژ مناسب است.

آیا مانند تراگون یا ماساژور مشابه آن با نام تجاری قدرتمند خواهد بود؟ البته به اندازه کافی قدرتمند نیست. اما با پرداخت 29 دلار ، او مطمئناً می تواند مقداری از عضله درمانی را فراهم کند بدون اینکه بانک را شکست. این معامله حدود یک هفته است که ادامه دارد – ما فقط وقت نداریم در مورد آن به شما بگوییم ، جمعه سیاه چطور ، دوشنبه سایبری، هورنت برای قتل ها و غیره بنابراین اگر می خواهید آن را مصرف کنید ، سریع آن را انجام دهید ، زیرا من نمی دانم چه مدت باقی می ماند.


تیم معاملات CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و موارد دیگر انجام دهد. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر