[ad_1]

رایگان برای گوش

EarFun Free Pro به تازگی ارسال را آغاز کرده است.

دیوید کارنای / CNET

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

من قبلاً روی معامله خوب تأکید کردم هدفون لغو نویز Mpow X3 به روز شده استکه با قیمت متوسط ​​بسیار عالی هستند (حدود 53 دلار). اما این معامله تمام شد. اکنون یکی را که تازه شروع کردیم دریافت می کنیم EarFun Free Proکه می تواند معامله بهتری با قیمت 48 دلار (قبل از کسر مالیات) با کد استثنا 10٪ اضافی باشد FREEPRO10 در گیشه آمازون. قیمت در لیست 60 دلار است ، اما یک کوپن فوری با 10٪ تخفیف وجود دارد ، بنابراین وقتی 10٪ تخفیف اضافی را اضافه می کنید ، 12 دلار تخفیف می گیرید. فروش آنها باید چند روز باشد.

من حدود یک هفته است که از این گوش گوش ها استفاده می کنم. از نظر طراحی ، یکسان به نظر می رسند فعل T1XSکه همچنین به فروش می رسد 48 دلار. با این حال ، Earfun Free Pro از ویژگی های بهتری برخوردار است ، از جمله کاهش نویز فعال با حالت شفافیت ، شارژ بی سیم و بلوتوث 5.2. بدون روشن شدن عملکرد لغو سر و صدا (یا حدود 6 ساعت با روشن بودن نویز) ، آنها برای 7 ساعت دوام باتری درجه بندی می شوند. آنها ضدآب IPX5 هستند ، به این معنی که می توانند در برابر پاشش طولانی مدت آب مقاومت کنند.

همانطور که گفتم ، آنها برای تلفن های موبایل خوب هستند ، با صدای نسبتاً تمیز ، متعادل و بیس که دارای پانچ (بسیار باز هستند). سبک و راحت برای پوشیدن ، آنها دارای باله های کوچک هستند که به نگه داشتن آنها در گوش شما کمک می کند و کاملا محتاط به نظر می رسد.

انتظار نداشته باشید که آنها صدا و همچنین AirPods Pro را لغو کنند ، اما صدا خفه کن خوبی دارند. شایان ذکر است که می توانید از گوشی چپ یا راست به طور مستقل استفاده کنید. کیفیت تماس ها نیز مناسب بود: تماس گیرندگان گفتند که برخی از صدای پس زمینه را شنیده اند ، اما سرزده نبوده و صدای من را به خوبی می شنوند. کنترل های حسی پاسخگو بودند.

اگرچه این هدفون ها در حال حاضر دارای رتبه بندی آمازون نیستند ، شما باید آنها را به زودی مشاهده کنید. در حال حاضر ، فقط باید من را باور کنید ، اگر بخواهید کمتر از 50 دلار بپردازید ، آنها عالی هستند. تنها مشکلی که در ماژول بررسی دریافت کردم این بود که آرم Earfun به صورت وارونه در گوشی سمت چپ به نظر می رسید. شاید این فقط راهی برای تشخیص جوش چپ از راست باشد ، اما من شک دارم.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر