[ad_1]

در ماه مارس ، رجی واتکینز خطوطی را در مورد شخصیت خود ، گروهبان ثبت کرد. لارنس سیمز در “Call of Duty: Black Ops Cold War” ساخته اکتیویژن. هنگامی که COVID-19 توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان بیماری همه گیر اعلام شد ، او ، مانند بسیاری از ما ، مجبور به کار در خانه شد.

واتکینز در اواخر ماه نوامبر در مصاحبه با CNET برای مجموعه “Now What” با نگاهی به زندگی “جدید عادی” گفت: “ما فقط قوز کردیم و همه ما با خیال راحت توانستیم این کار را انجام دهیم.”

nowwhat-logo.png

واتکینز که به طور منظم در سریال کارآگاه تلویزیونی بوش حضور داشت و در سریال درام این ما بود ، در بازی های صوتی و ویدئویی استفاده نمی شد. او ساعتها در غرفه های ضبط وانمود کرد که وانمود می کند نسبت به چیزهایی که در واقع وجود ندارد ، از جمله درگیری های شدید گرفته تا جلسات جلسه ماموریت ، واکنش نشان می دهد. “فریاد می زنم و جیغ می کشم و با هیچ کس به جز خودم صحبت نمی کنم.”

او ضبط خطوط را درست قبل از شروع بازی در 13 نوامبر برای رایانه های شخصی به پایان رسانده بود. PlayStation سونی ، شامل PS4 و PS5 ؛ و Xbox One ، Xbox Series S و Xbox Series X مایکروسافت. این بازی در دهه 1980 در بحبوحه جنگ سرد دنبال می شود و تیمی از مأموران اطلاعاتی و مأمورین دوگانه از CIA ، MI6 و KGB را دنبال می کنند تا جهان جاسوسی شوروی را ردیابی کنند. بر اساس بررسی بررسی های بازی CNET Metacritic ، از 100 امتیاز و 77 امتیاز مطلوب به دست آمد. قیمت این بازی در زمان راه اندازی 60 دلار است ، اما در فصل خرید تعطیلات از جمله جمعه سیاه و دوشنبه سایبری تخفیف دارد.

واتکینز خودش این روزها خیلی اهل بازی نیست ، اگرچه از Call of Duty ، یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین بازی های ویدیویی در دنیا اطلاع داشت.

برای واتکینز ، کار روی Call of Duty در یک زمان غیر معمول در زندگی ما اتفاق افتاد. وقتی او خطوط بازی را به پایان رساند ، جهان نه تنها با COVID-19 ، بلکه همچنین با اعتراضاتی که بر سر فیلم زانو زدن یک افسر پلیس بر گردن جورج فلوید ، یک سیاه پوست در مینیاپولیس منجر به مرگ او دست و پنجه نرم کرد ، مبارزه کرد.

sims012000x1270

واتکینز نقش یک گروهبان را بازی می کند. لارنس سیمز در جدیدترین بازی Call of Duty.

فعال سازی

باوجود تهدیدهای احتمالی در معرض ویروس ، واتکینز در گوشه خیابان محلی در لس آنجلس به معترضین پیوست. او پسر نوجوان خود را که تازه شروع به اطلاع از مشکلات سیاسی کشور کرده بود ، با خود آورد.

واتکینز گفت: “بنابراین من و پسرم رفتیم ، نشانه هایی را در Target ایجاد کردیم و شروع به قدم زدن در آن گوشه کردیم.” “همانطور که راه می رویم ، پسر 16 ساله من ، که از طرفداران زیادی ندای وظیفه است ، شروع به صحبت در مورد نژادپرستی و نحوه مبارزه با آن می کند؟ و ما برای تغییر آن چه می کنیم؟ سوالات قبلی – او 16 ساله است ، آنها با شما صحبت نمی کنند. ”

واتکینز گفت که این س questionsالات باعث می شود حتی بیشتر درگیر شود ، بنابراین او روز به روز شروع به نشان دادن می کند. سرانجام ، او و دوستانش که در جریان اعتراضات با آنها ملاقات کرد سازمانی به نام دره تغییر برای حمایت از جامعه و زندگی سیاه پوستان تشکیل دادند. و آنها بیش از 184 روز حداقل هشت ساعت در روز در این گوشه خیابان اعتراض کردند.

در این مکالمه ، حالا آنچه واتکینز در مورد چگونگی شروع سازمان از این اعتراضات ، آنچه در مورد سازماندهی جامعه آموخته و پسر نوجوانش نحوه تغییر در اعتراضات تابستانی را مورد بحث قرار می دهد.


حالا چه مجموعه ای از مصاحبه های ویدئویی با رهبران صنعت ، افراد مشهور و افراد با نفوذ است که شامل روندهای تأثیرگذار بر تجارت و مصرف کنندگان در “عادی جدید” است. در دنیای ما همیشه تحولی ایجاد خواهد شد و ما اینجا خواهیم بود تا در مورد چگونگی پیمایش همه اینها بحث کنیم.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر