[ad_1]

کالفالون

کالفالون

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

من علاقه خود را به سرخ کن هیبریدی در دریای واقعی امکانات پنهان نکرده ام. سرخ کن های تا حدی پیازدار تا حد زیادی R2-D2 عالی هستند قبلا، پیش از این شما یک اجاق توستر کوچک همرفت دارید که آن را دوست دارید. اگر این کار را نکنید ، آنها در کارهایی که می توانند انجام دهند کمی محدود هستند. با ترکیبی مثل این خیلی نیست سرخ کن و اجاق گاز همرفت Calphalon Precisionکه در حال حاضر فقط با 80 دلار مشخص شده است 120 دلار در بهترین خرید — فقط امروز. برای زمینه ، آمازون را در همان کوره بررسی کردیم در حال حاضر با قیمت 250 دلار در فروش است و وجود دارد هرگز زیر 175 دلار غرق شده است. به طور خلاصه: این ، به نظر همه ، یک معامله بسیار خوب برای یک کوره سرخ کن بسیار انعطاف پذیر و دارای درجه بندی خوب با یک اجاق گاز است.

سریع برگردید به این که چرا من فکر می کنم هیبرید راهی برای انجام آن است: من اخیراً آن را خریداری کردم و خیلی بیشتر از آنچه فکر می کردم از آن استفاده می کنم. عملکرد سرخ کردنی باعث ایجاد تابه هایی با سیب زمینی سرخ کرده بسیار ترد یا میان وعده های یخ زده با کره کم یا بدون کره می شود. من همچنین از آن به جای فر بزرگ استفاده می کنم ، معمولاً برای پخت ماهی ، پخت نان سیر ، پایان دادن به دانه های خشخاش و پنیر ، یا دوباره گرم کردن مواد باقی مانده. شما تعجب خواهید کرد که چقدر می توانید در آنها جای دهید و تقریباً هیچ وقت برای گرم شدن آنها طول نمی کشد. این اجاق ترکیبی Calphalon با ظاهری زیبا ، سرخ ، پخته ، نان تست ، پخت ، پخت ، گرم و آب می شود. به اندازه کافی بزرگ است که یک پیتزای کامل 12 اینچی یا شش برش نان را در خود جای دهید و یک سینی خرده ریز برای تمیز کردن آسان وجود دارد.

بهترین خرید سرخ کن هوا Calphalon را به صورت رایگان تحویل می دهد. همچنین می توانید آن را از محل آجر و ملات محلی خود تحویل بگیرید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر