این عکاس تصاویری از مردانی را نشان می دهد که یکپارچه مرموز در یوتا را پایین می کشند


او آنجا بود … اما حالا او رفته است.

اداره ایمنی عمومی یوتا

هفته گذشته اینترنت دیوانه شد عجیب 2001: یک سنگ یکپارچه فلزی با ادیسه فضایی در صحرای یوتا مشاهده شد. سپس ، به همان اندازه که مرموز به نظر می رسید ، شی عجیب فلزی ناپدید شد.

بر اساس بیانیه BLM منتشر شده در فیس بوک ، اداره امور سرزمین ایالتی “سازه ای را که ملک خصوصی محسوب می شود حذف نکرد”.

اکنون می دانیم چه کسی این کار را انجام داده است.

یکپارچه

مایکل جیمز نیولندز ، دوست راس برناردز ، عکاس ماجراجویی ، با استفاده از تلفن هوشمند این عکس را از یکپارچه برداشته شده جمعه شب گرفت.

مایکل جیمز نیولندز

راس برناردز ، عکاس ماجراجویی کلرادو جمعه شب هنگامی که گفت چهار مرد را دید که وارد آنجا شدند و آن را برچیدند ، از این ساختمان بازدید کرد. او حضور این ساختار و سپس عدم حضور آن را در اینستاگرام مستند کرد. او همچنین عکس های گرفته شده توسط یکی از دوستان مردانی را که او را به زمین انداخته بود ، به اشتراک گذاشت.

برناردز نوشت: “چهار پسر در گوشه ای قدم زدند و دو نفر از آنها به جلو حرکت کردند.” “آنها چند بار یکپارچه را فشار دادند و یکی از آنها گفت:” بهتر است عکسهایت را بگیرید. ” سپس او به او فشار داد ، و او عبور کرد ، و به یک طرف خم شد. او بر سر سایر دوستانش فریاد زد که آنها نیازی به ابزار ندارند. مرد دیگر همراه او در یکپارچه گفت: “به همین دلیل شما زباله ها را در صحرا نمی گذارید. ”

به نظر می رسید مردان انگار با چشمانشان به ساختار نگاه می کنند. برناردز به نیویورک تایمز گفت: “در حالی که آنها با ترانه ها ترک می شدند ، یکی از آنها گفت:” هیچ ردی باقی نگذارید. ” وی افزود: سپس وی را با ویلچر بردند.

اداره ایمنی عمومی یوتا در ابتدا در حالی که گوسفندان را از شاخ های یک هلی کوپتر می شمرد ، این مکان را در منطقه ای دور افتاده در جنوب یوتا پیدا کرد.

راننده برت هاچینگز هنگام کشف اولین بار به KSL گفت: “می گویم احتمالاً قد آن بین 10 تا 12 فوت است.” “به نوعی شوخی کردیم که اگر یکی از ما ناگهان ناپدید شود ، حدس می زنم بقیه هم در تلاش بودند که همین کار را انجام دهیم.”

اما پس از کشف ، افراد اختصاص داده شده در Reddit تلاش کرد تا منشا یکپارچه را فاش کند. آنها ابتدا یکپارچه را در Google Earth کشف کردند ، سپس از داده های تصویری تاریخی استفاده کردند تا بفهمند دقیقاً چه زمانی این شی در بیابان ظاهر شده است. با استفاده از این داده ها ، آنها دریافتند که یکپارچه اولین بار بین اوت 2015 و اکتبر 2016 ظاهر شد.

در آن زمان ، درام علمی تخیلی Westworld در همین نزدیکی تیراندازی شد و همین باعث شد بسیاری گمانه زنی کنند که این یکپارچه یک پایه قدیمی فیلم است.

با توجه به اینکه این مکان در تعدادی دیگر از نمایش ها و فیلم های تلویزیونی – از فیلم های اخیر مانند 127 ساعت و ماموریت غیرممکن 2 تا یک وسترن کلاسیک در دهه های 1940 و 1960 – مورد استفاده قرار گرفته است – این امکان وجود دارد. صرف نظر از این ، یکپارچه از بین رفته است.

اصلاح ، 1 دسامبر: عکس مردان در حال برداشتن یکپارچه توسط مایکل جیمز نیولندز گرفته شده است.
منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
4. تراتل و کالیبراسیون کامل شد