[ad_1]

مدرسه مجازی برای همه سنین یک چالش است. اما برای کودکان در مهد کودک و پیش دبستانی ، مجازی اولین و تنها تجربه مدرسه آنها شده است. حالا چی؟

یادگیری آنلاین همیشه م effectiveثر نیست. کلاسهای بزرگ و مقیاس پذیر قابل توجه و ناامیدکننده هستند و همه با هم صحبت می کنند. بنابراین چگونه به یک دسته از بچه های مورچه در شلوارشان کمک می کنید تا تمرکز کنند ، ارتباط برقرار کنند و یاد بگیرند – و همه این کارها را از راه دور انجام دهید؟

img-8972.png

BümoBrain در تلاش است تا با چالش پیش دبستانی مجازی روبرو شود.

بریجیت کری / CNET

بنظر می رسد بنیانگذاران BumoBrain – یک پیش دبستانی مجازی تخصصی که از وسط بیماری همه گیر آغاز شده است – در حل این مشکل رو به جلو حرکت می کنند. Chrissel Lim و Joan Nguyen از بنیانگذاران این شرکت پس از ناامید شدن از اینکه فرزندان خود از مدرسه پیش دبستانی مجازی نمی گیرند ، این شرکت را در ماه آوریل راه اندازی کردند. آنها با CNET (ویدئوی تعبیه شده در بالا) صحبت کردند تا آنچه را که در سیستم خود کار می کنند توضیح دهند و به والدین مبارز مشاوره دهند.

نکته اصلی: کلاسهای ویدئویی را کوچک ، کوتاه و فعال نگه دارید. برنامه ها را انعطاف پذیر نگه دارید. برای والدین با لیست دقیق درسها ، چاپها و فعالیتهایی که باید دنبال کنید بسیار آسان است.

screen-shot-2020-11-11-25-at-3-16-26-am.png

والدین برای سهولت کارها لیست دقیق دروس روز را دریافت می کنند. برخی از فعالیت ها به صورت زنده و برخی دیگر در هر زمان در دسترس هستند.

مغز مغز

لیم گفت: “این برنامه ای است كه به شما به معنای واقعی تمام آنچه را كه برای آموزش م effectiveثر برای فرزندان خود نیاز دارید ، به شما می گوید. “این برنامه و روال والدین بیشتری را به همراه دارد.”

بسته به هزینه ای که پرداخت می کنید ، این روال می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. یک بسته یک برنامه روزانه از فیلم های از قبل ضبط شده ، کاربرگ و فعالیت های صنایع دستی است ، همراه با چندین فعالیت ویدیویی زنده که خانواده ها می توانند با هم تنظیم کنند. این برنامه با 49 دلار در ماه شروع می شود.

کودک کوچک بومبرین

BumoBrain کلاس های کوچک زنده را با بسیاری از فعالیت های عملی برای درگیر کردن بچه های کوچک ترکیب می کند.

مغز مغز

BumoBrain کمی ساده تر نیز ارائه می دهد: هفته ای یک بار ، یک کلاس ویدیوی زنده با یک موضوع خاص یا یک موضوع خاص ، اعم از شیمی یا باله. هر کلاس 30 دقیقه طول می کشد و یک معلم با حداکثر شش دانش آموز جفت می شود. کلاس های پنج هفته ای 128 دلار است.

والدین برای یک زمان و موضوع متناسب با برنامه و علایق آنها ثبت نام می کنند. معلمان از کودکان می خواهند که با اشیایی که می توانند در خانه خود پیدا کنند کار کنند. فیزیک را با اسباب بازی های کامیون هیولا بیاموزید. مهندسی را با چوب و باتلاق یاد بگیرید. ریاضیات را با Play-Doh بیاموزید.

نگوین گفت: “فکر کردن در مورد چگونگی تعامل آفلاین در حین آنلاین بودن ، کاری است که ما همیشه سعی در انجام بهتر و بهتر آن داریم و این چیزی است که فکر می کنیم در یادگیری آنلاین بسیار مهم است.” به هیچ وجه کودک نمی تواند آنجا بنشیند و گیر کند و همزمان دستان خود را دستکاری نکند.

علاوه بر همه اینها ، یک جعبه BumoBrain 49 دلاری وجود دارد. جعبه ای پر از ده کاردستی و فعالیت های یادگیری به درب کودک تحویل داده می شود. همراه با توپ های رنگی و لوله های تمیز کننده ، کتاب ها ، بازی ها و مواد اولیه برای آموزش والدین وجود دارد.

بنابراین ، چگونه این دو مادر در میان یک بیماری همه گیر چنین پیشنهادی پرقدرت آموزشی ایجاد کردند؟ همه اینها از یک محور هوشمند ناشی می شود.

برنامه درسی در حال حاضر برای مشاغل دیگری تهیه شده است که لین و نگوین برای مراقبت از کودکان دارای مجوز و مبتنی بر آموزش روی آن کار کرده اند. این کار BumoWork نامیده می شود ، فضایی که والدین می توانند هنگام مراقبت از کودکان زیر یک سقف ، در آنجا کار کنند. انتشار این برای سال آینده آغاز شد.

این پیشنهادات آنلاین علاقه جهانی دارند. برای سه هفته اول ، نگوین گفت که برنامه BumoBrain دارای یک لیست انتظار از 2000 خانواده با مشتری از 200 کشور است.

برای والدینی که تحت فشار قرار دارند تا مطمئن شوند فرزندانشان هنوز در خانه دروس لازم را نمی بینند ، این تیم این توصیه را ارائه می دهد: کودکان را به بازی ادامه دهید تا سرگرم شوند.

نگوین گفت: “من احساس می کنم وقتی والدین مسئول آموزش فرزندان خود هستند ، شما این بازی را فراموش می کنید زیرا به نوعی در مقابل آن تسلیم می شوید.” “بسیار مهم است که یاد بگیرید.”

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر