[ad_1]

هفته کاری کوتاه قبل از شکرگذاری برای اخبار فنی معمولاً زمان کندی است و مطمئناً امسال درست بود. گذشته از عجله های مداوم معاملات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری. همچنین در جلو خرده فروشی ، آمازون داد کارگران جلو با 300 دلار جایزه، حتی وقتی با احتمال اعتراض در جمعه سیاه روبرو می شویم.

ما در مورد برخی از قطعنامه ها در ایالات متحده در برابر حماسه TikTokاما لازم نبود. در عوض ، دولت ایالات متحده مجدداً مجازاتی را وضع کرد و مهلت فروش احتمالی عملیات ایالات متحده به TikTok را تا تاریخ 4 دسامبر برقرار کرد. در طرف عجیب و غریب یکپارچه فلزی مرموز، یادآور فیلم 2001: ادیسه فضایی ، در صحرای دور افتاده یوتا ظاهر شد ، و باعث شد جستجو برای پاسخ.

ما همچنین تعدادی ویژگی عمیق و نظرات قابل تأمل داشتیم ، از جمله نگاهی گذرا به آن شکست های برتر فناوری از سال 2020. بنابراین ، در اینجا داستان هایی از هفته گذشته وجود دارد که نمی خواهید آنها را از دست بدهید:

دو نامزد واکسن mRNA قول می دهند که همه گیری را از بین ببرند. فناوری به کار رفته در توسعه آنها می تواند پیشرفت های بعدی را نوید دهد.

برداشت واکسن از ویال با سرنگ

گتی / کلاهبرداری

این موارد فراتر از فقط مسیرهای رانندگی است. GPS ، با استفاده از نیروی فضایی ایالات متحده ، در کل دنیای پیشرفته و پیشرفته ای که در آن زندگی می کنیم ، تعبیه شده است.

ماهواره GPS III در مدار

لاکهید مارتین

نظر: از یک سیل اطلاعات نادرست تا سقوط Quibi ، این نقص های فنی به مدت یک سال در آتش سوزی کانتینر برجسته بودند.

برت پیرس / CNET

این جوان 16 ساله از ایالت کانکتیکات به یک سوپراستار در شبکه های اجتماعی دست یافت و به اولین نفری تبدیل شد که به 100 میلیون فالوور در این سیستم عامل رسید.

چارلی د آملیو در TikTok

اندرو هویل / CNET

اگر حدود 500 دلار برای خرید سخت افزار بازی دارید ، من ایده ای برای شما دارم.

نینتندو سوییچ و Oculus Quest

اسکات استین / CNET

نظر: هرچه بیشتر در مورد طراحی PS5 فکر کنید ، کمتر منطقی خواهد بود.

پلی استیشن 5

و آکرمن / CNET

نظر: موسیقی سوئیفت در فیلم خود کارگردانی او ، Folklore: The Long Pond Studio Session ها ، که ایجاد آلبوم را در طی یک بیماری همه گیر بررسی می کند ، رونق می یابد.

تیلور سویفت در فولکلور: جلسات استودیوی Long Pond

دیزنی پلاس / عکس از CNET

من نمونه اولیه این تبلت لمسی رومیزی را امتحان کردم که نوید بازی های بزرگ را می دهد.

بازی روی صفحه SquareOne

و آکرمن / CNET

بنیانگذاران BumoBrain با CNET’s Now چه در مورد نحوه جذب جوانترین دانش آموزان از راه دور صحبت می کنند.

کودک با iPad

بریجیت کری / CNET

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر