[ad_1]

omars-power-bank

عمرها

در اینجا در مقر Cheapskate ، ما اغلب به شوخی می گوییم که دوازده بانک انرژی وجود دارد – معاملات بسیار خوب سریع و خشمگینانه انجام می شوند تا جایی که ما در مورد آنچه در این صفحات منتشر می کنیم کاملاً انتخاب می کنیم. یافتن یک شارژر قابل حمل با ظرفیت زیاد کار سختی نیست که نه تنها ارزان باشد ، بلکه دارای ویژگی های اضافی فوق العاده ای نیز باشد. اما گاهی اوقات با یک پاوربانک روبرو می شویم که به معنای واقعی کلمه ، هزینه آن یک پنی است. شبیه این یکی پاوربانک 10000 میلی آمپر ساعتی Omars که فقط 10 دلار قیمت دارد هنگام استفاده از کد تخفیف 26V59KQQ هنگام پرداخت این نصف قیمت عادی 20 دلار است.

و من تازه شروع به کار می کنم – قیمت ارزان حتی بهترین ویژگی باتری نیست. ضخامت فقط نیم اینچ (1.35 سانتی متر) ، ممکن است باریک ترین پاور بانکی باشد که تاکنون دیده ام. به طور کلی ، ابعاد آن 5.7 در 2.7 در 0.5 اینچ است ، اگر بتوانید هنگام شارژ برخی از Angry Birds را بازی کنید ، به اندازه کافی کوچک است و می توانید پشت تلفن خود را قرار دهید. علاوه بر این ، Omars دارای دو خروجی USB 5V / 2.4A USB ، ورودی Micro-USB و پورت USB-C است که می تواند برای ورودی یا خروجی استفاده شود. تمام پایه های شما پوشیده شده است.

سرانجام ، پاوربانک دارای یک نشانگر وضعیت با چهار LED برای اطلاع از میزان شارژ باتری و همچنین محافظت داخلی در برابر شارژ بیش از حد ، گرم شدن بیش از حد و اتصال کوتاه است. چه چیزی جا افتاده؟ شاید چراغ قوه؟ در کتاب من ، این بانک قدرتمند یک گوهر واقعی است.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

آیفون جدید SE (2020) و آیفون 11 پرو با یکدیگر مقایسه شده اند


14:51


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و غیره انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید و برای دریافت جدیدترین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر