[ad_1]

رایگان برای گوش

EarFun Free Pro به تازگی ارسال را آغاز کرده است.

دیوید کارنای / CNET

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

قبل از آن ، من روی معامله خوب تأکید کردم هدفون لغو نویز Mpow X3 به روز شده استکه با قیمت متوسط ​​بسیار عالی هستند – حدود 53 دلار. اما این معامله تمام شد. اکنون یکی را که تازه شروع کردیم دریافت می کنیم EarFun Free Proکه می تواند یک معامله حتی بهتر با قیمت 48 دلار با 10٪ تخفیف اضافی از کد باشد FREEPRO10 در گیشه آمازون. قیمت در لیست 60 دلار است ، اما یک کوپن فوری با 10٪ تخفیف وجود دارد ، بنابراین وقتی 10٪ تخفیف اضافی را اضافه می کنید ، 12 دلار تخفیف می گیرید. فروش آنها باید چند روز باشد.

من چندین هفته است که از این هدفون استفاده می کنم. از نظر طراحی ، یکسان به نظر می رسند فعل T1XSکه همچنین با قیمت 48 دلار خرده فروشی می شود. با این وجود Earfun Free Pro از ویژگی های بهتری برخوردار است ، از جمله حذف نویز فعال با حالت شفافیت ، شارژ بی سیم و بلوتوث 5.2. بدون روشن شدن عملکرد لغو نویز یا حدود شش ساعت با لغو نویز ، عمر آنها باتری هفت ساعت است. آنها ضدآب IPX5 هستند ، به این معنی که می توانند در برابر پاشش طولانی مدت آب مقاومت کنند.

همانطور که گفتم ، آنها برای تلفن های موبایل خوب هستند ، با صدای نسبتاً تمیز ، متعادل و باس که تا حدودی تأثیر دارد – آنها کاملاً باز هستند. سبک و راحت برای پوشیدن ، آنها دارای باله های کوچک هستند که به نگه داشتن آنها در گوش شما کمک می کند و کاملا محتاط به نظر می رسد.

انتظار نداشته باشید که صدا را نیز لغو کنید AirPods Pro، اما میرایی مناسبی را ایجاد می کنند. شایان ذکر است که می توانید از گوشی چپ یا راست به طور مستقل استفاده کنید و حالت تأخیر کم برای تماشای فیلم (و احتمالاً بازی) وجود دارد. کیفیت تماس ها نیز مناسب بود: تماس گیرندگان گفتند که برخی از صدای پس زمینه را شنیده اند ، اما سرزده نبوده و صدای من را به خوبی می شنوند. کنترل های حسی پاسخگو بودند.

اگرچه این هدفون ها در حال حاضر دارای رتبه بندی آمازون نیستند ، شما باید به زودی آنها را ببینید. در حال حاضر ، فقط باید من را باور کنید ، اگر بخواهید کمتر از 50 دلار بپردازید ، آنها عالی هستند. تنها مشکلی که در ماژول بررسی دریافت کردم این بود که آرم Earfun به صورت وارونه در گوشی سمت چپ به نظر می رسید. Earfun به من گفت که این فقط راهی برای تشخیص جوش چپ از سمت راست است ، اما من در حال تصمیم گیری در مورد این تصمیم طراحی هستم – من فروتنانه حدس می زنم که ایده خوبی نیست که وقتی آرم خود را روی سر شخص نشان می دهد ، وارونه جلوه دهید. اما این یک مشکل زیبایی جزئی است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر