[ad_1]

biden-gettyimages-1289455215

الکس وونگ / تصاویر گتی

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز دوشنبه مواضع مهم بهداشتی را اعلام کرد که دولت وی را وادار به پاسخگویی به بیماری همه گیر ویروس کرونا در ماه ژانویه می کند. بایدن ژاویه بتسرا دادستان کل کالیفرنیا را به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی و دکتر بیماری های عفونی هاروارد دکتر روچل والنسکی را به عنوان مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها معرفی می کند.

“این تیم معتبر و متعهد از رهبران بالاترین سطح صداقت ، سختگیری علمی و تجربه در مدیریت بحران را به یکی از دشوارترین چالش هایی که آمریکا تاکنون با آن روبرو شده است ، می رساند – مقابله با همه گیری ، به طوری که بتواند بایدن در بیانیه ای گفت: “مردم آمریکا برای بازگشت به کار ، بازگشت به زندگی خود و بازگشت به عزیزانشان.”

هفته گذشته بایدن گفت دکتر آنتونی فاوسی به ایفای نقش خود ادامه می دهد به عنوان مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی و همچنین به عنوان مشاور ارشد پزشکی در دولت جدید.

طبق داشبورد COVID-19 دانشگاه جان هاپکینز ، در ایالات متحده بیش از 282000 نفر در اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند و بیش از 14 میلیون مورد نیز تأیید شده است. پس از روی کار آمدن ، تیم بهداشتی بایدن با قله های طولانی مدت COVID-19 روبرو خواهد شد و مسئول تلاش های انتشار دولت خواهد بود. واکسن های ویروس کرونا. بایدن هفته گذشته نیز گفت که از آمریکایی ها س askال خواهد کرد ماسک صورت بزن برای 100 روز اول حضور خود در دفتر.

در میان سایر انتصابات و معرفی ها که روز دوشنبه اعلام شد ، بایدن دکتر ویوک مورتی را به عنوان جراح عمومی معرفی خواهد کرد. پیش از این ، مورتی یک جراح عمومی در دولت اوباما بود و در حال حضور است بورد مشاوره COVID-19. تیم انتقالی بایدن گفت که رئیس جمهور منتخب همچنین جف زینتس را به عنوان هماهنگ کننده پاسخ ویروس کرونا ویروس کاخ سفید و دکتر بهداشت مارسلا نونس اسمیت را به عنوان رئیس گروه ویژه کار سهام COVID-19 انتخاب کرد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

تلفن شما می تواند ابزاری قدرتمند برای توقف …


1:34

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر