[ad_1]

قلعه سیندرلا دیزنی

دنیای والت دیزنی در ماه جولای بازگشایی شد.

دیزنی

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

وقتی پارک های تفریحی دیزنی در زمان راه اندازی COVID-19 در اوایل سال 2020 به طور نامحدود بسته شدند ، بسیاری از آنها تعجب کردند و نگران بودند که چه زمانی دوباره بازگشایی می شوند. دیزنی شانگهای و دیزنی هنگ کنگ در اواخر ژانویه تعطیل شدند و پس از آن اقامتگاه توکیو دیزنی در اواخر فوریه تعطیل شد. دیزنی لند پاریس نیز در 12 مارس بسته شد دیزنی لند در آناهیم ، کالیفرنیا و دنیای دیزنی در اورلاندو ، فلوریدا.

در حال حاضر دیزنی لند و دیزنی لند پاریس تنها استراحتگاه هایی هستند که هنوز تعطیل نیستند. این است که چگونه کووید -19 بر تمام استراحتگاه های جهانی آن تأثیر گذاشته است و این پارک ها چه زمانی می توانند بازگشایی شوند.

دیزنی لند: هر وقت اورنج کانتی به موارد “حداقل” رسید

کالیفرنیا از رهنمودهای خود برای افتتاح پارک تفریحی در 20 اکتبر رونمایی کرد. این ایالت به پارک های بزرگی مانند دیزنی لند اجازه می دهد فقط پس از شهرستانهایی که در آن واقع شده اند در لایه “زرد” یا حداقل انتقال COVID-19 افتتاح شود ، به این معنی که منطقه باید کمتر از هر روز باشد. مورد جدید ویروس کرونا در هر 100000 نفر و کمتر از 2٪ آزمایش ها مثبت بوده است.

خانه دیزنی لند ، اورنج کانتی ، با شیوع “قابل توجه” COVID-19 هنوز در خون گیر مانده است. پس از بازگشایی دیزنی لند ، ظرفیت پارک به 25٪ محدود می شود و رزرواسیون لازم است.

دیزنی به قوانین سختگیرانه اعتراض می کند، آنها را “خودسر” و “غیر شاغل” خواند. رئیس دیزنی لند کن پوتروک گفت این شرکت ثابت کرده است که می تواند با مسئولیت افتتاح کند. وی گفت: “ایالت کالیفرنیا همچنان این واقعیت را نادیده می گیرد.” “دستورالعمل های دولت ما را برای آینده قابل پیش بینی بسته نگه می دارد … غیرقابل جبران جامعه آناهیم / کالیفرنیای جنوبی را ویران می کند.”

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد باز کردن مسائل دیزنی لند را در اینجا بخوانید.

دیزنی لند پاریس: 15 ژوئیه-اکتبر. 29 12 فوریه 2021

دیزنی لند پاریس در 15 ژوئیه با دو پارک دیزنی لند پاریس ، هتل Newport Bay Club دیزنی و منطقه خرید و غذا خوری دیزنی آغاز به کار کرد. به همین ترتیب ، حضور در سیستم رزرواسیون ، فاصله فیزیکی و تأکید بیشتر بر تمیز کردن را محدود کرد.

دیزنی لند پاریس سپس در پایان روز در تاریخ 29 اکتبر ، مطابق با دستورالعمل های جدید فرانسه ، به دنبال موج دیگری از موارد COVID-19 در سراسر کشور ، دوباره بسته شد. در ابتدا ، پارک تفریحی امیدوار بود که از 19 دسامبر تا 3 ژانویه برای جشن گرفتن تعطیلات بازگشایی شود.

با این حال ، دیزنی لند پاریس در یک پست اینستاگرامی در تاریخ 25 نوامبر تأیید کرد که تا کریسمس بسته خواهد ماند. دیزنی پارک گفت: “در حالی که امیدوار بودیم بتوانیم در فصل تعطیلات کریسمس دوباره بازگشایی شویم ، اما آخرین اقدامات دولت اعلام شده برای فرانسه به ما اجازه نمی دهد تجربه دیزنی لند پاریس را به اشتراک بگذاریم.”

دیزنی لند پاریس در 12 فوریه 2021 بازگشایی می شود.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

نحوه ایجاد جادو در پارک موضوعی دیزنی در خانه


4:25

دیزنی لند هنگ کنگ: 18 ژوئن – 15 ژوئیه ؛ 25 سپتامبر

دیزنی لند هنگ کنگ در 15 ژوئن اعلام کرد که با کاهش ظرفیت ، اقدامات بهداشتی بهبود یافته و سیستم رزرواسیون جدید – در 18 ژوئن بازگشایی خواهد شد – اما پس از آن بعد از جهش در موارد ویروس کرونا در 15 ژوئیه دوباره به مدت نامعلوم بسته شد در منطقه دیزنی در آن زمان در وب سایت پارک موضوعی گفت: “همانطور که دولت و مقامات بهداشتی در راستای تلاش های پیشگیری در هنگ کنگ به آن نیاز داشتند ، پارک دیزنی لند در هنگ کنگ به طور موقت بسته خواهد شد.”

دیسنی در تاریخ 22 سپتامبر اعلام کرد این پارک موضوعی در 25 سپتامبر افتتاح شد. دیزنی لند هنگ کنگ سه شنبه و پنجشنبه بسته است و برای رزرو از طریق سیستم رزرواسیون آنلاین خود تا هفت روز قبل نیاز دارد.

دنیای دیزنی: 11 ژوئیه

دیزنی Magic Kingdom و Animal Kingdom در 11 ژوئیه ، با Epcot و Hollywood Studios پس از 15 ژوئیه ، بازگشایی شد. پارک های اورلاندو دیزنی اقدامات لازم برای فاصله اجتماعی و تندرستی را دارند، از جمله غربالگری دما ، پوشیدن ماسک ، نگه داشتن میهمانان شش فوت دور در حالی که برای جاذبه ها صف می کشید و سیستم رزرو میهمان برای محدود کردن ظرفیت

آتش بازی متوقف می شود. استراحتگاه ها و هتل های دنیای دیسنی در اواخر ماه ژوئن بازگشایی شدند.

خرید و صرف غذا در چشمه های دیزنی دوباره آغاز شده است 20 مه با پارکینگ محدود ، ورودی کمتر ، بازرسی دما قبل از ورود ، ماسک های لازم ، خطوط و موانع با فاصله فیزیکی ، کاهش ساعت کار ، عدم سرگرمی و بهداشت و ضد عفونی بیشتر. فروشگاه ها و رستوران های خود دیزنی در Disney Springs در تاریخ 27 مه افتتاح شد.

دنیای آتش بازی دیزنی

آتش بازی دنیای دیزنی بازداشت شده است ، اگرچه قرار است Magic Kingdom در 11 جولای افتتاح شود.

دیزنی

توکیو دیزنی استراحتگاه: 1 ژوئیه

دیزنی پارک در 23 ژوئن اعلام کرد که دیزنی لند توکیو و دیزنی ساحل توکیو را از اول ژوئیه افتتاح می کند.

ژاپن در اواخر ماه مه بازگشایی شد ، در حالی که اقامتگاه دیزنی توکیو در تاریخ 4 ژوئن گفت که تاریخ افتتاح منطقه بزرگ گسترش دیزنی لند توکیو پس از ارزیابی وضعیت پس از بازگشایی هر دو پارک تعیین می شود. و منطقه Beam-themed و Baymax Walk – در ابتدا قرار بود در 15 آوریل 2020 افتتاح شود.

دیزنی لند شانگهای: 11 مه

مدیر عامل دیزنی ، باب ایگر در تاریخ 5 مه اعلام کرد پارک شانگهای دوشنبه 11 مه بازگشایی می شود. این دارد محدودیت های حضور و غیاب، سیستم رزرواسیون ورود به پارک ، سیستم کنترل ورود ، الزامات مسافت اجتماعی ، علامت گذاری در خط که میهمانان را در حالی که در صف پیاده روی هستند ، ماسک ، پیش بینی دما ، پیگیری تماس و روش های بهداشتی مورد نیاز را از فاصله دور نگه می دارد. دولت. این ظرفیت در 24 آگوست از 30٪ به 50٪ پارک افزایش یافت و همچنین نمایش آتش بازی در شب را از سر گرفت.

شانگهای افتتاح رستوران ها و مغازه ها را از 9 مارس در Disneytown ، Wish Star Park و هتل شانگهای دیزنی لند آغاز کرد و همه مهمانان را مجبور به انجام آزمایش غربالگری دما ، ارائه کد سبز QR شانگهای برای سلامتی در رستوران ها ، استفاده از ماسک دائمی و “برای حفظ فاصله های اجتماعی محترمانه در همه زمان ها. ”

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر