[ad_1]

یوتیوب -3

YouTube ماهانه بیش از 2 میلیارد بازدید کننده دارد.

آنجلا لنگ / CNET

مشهورترین ویدیوی YouTube در ایالات متحده در سال جاری یک قطعه اصلی از کمدی بود که توسط Netflix منتشر شد ، شرکتی که اغلب YouTube را به عنوان یکی از سخت ترین رقبای پخش ویدیوی خود معرفی می کند – اما هر دو از آنها کمدین Dave Chapelle برای تشکر از این.

این ویدئو با عنوان 8:46 ، ضبط تقریباً نیم ساعته ای بود که چاپل در حال ایستادن در اندیشه ترور جورج فلوید ، اعتراضات بعدی مربوط به زندگی سیاه پوستان و تلاش برای عدالت سیاه در ایالات متحده است. این در رتبه بندی سالانه سایت ویدیویی عظیم گوگل در سال جاری قرار دارد و از ویدیوهای بیهوده ای که در مورد زندگی در این کشور وجود دارد پیشی گرفته است پاندمی کووید 19، سپرده های اعتراف از تأثیرگذاران و این دام شغلی با موانع.

لیست محبوب ترین ویدیوها در YouTube بیش از رتبه بندی ستاره های اینترنتی است. با بیش از 2 میلیارد بیننده یوتیوب هر ماه در سراسر جهان یکی از روش های اندازه گیری نبض منافع جهانی است و روند آن در رتبه بندی می تواند مواردی را نشان دهد که بیشتر توجه ما را به خود جلب می کند.

تصویر صورت دیو چپل

دیو چاپل ، سال گذشته در مراسم اهدای جوایز مارک تواین ، محبوب ترین ویدیوی یوتیوب را در ایالات متحده امسال ایجاد کرد.

گتی ایماژ

امسال ، محبوب ترین ویدئو در ایالات متحده شامل دو مورد از عناصر تعیین کننده جامعه آمریکا در سال 2020 است: همه گیری ویروس کرونا و درمان نگرش های اجرای قانون در برابر شهروندان سیاه پوست. او بر روی نوار گفت: اجرای ضبط شده توسط چاپل در ماه ژوئن یکی از اولین “کنسرت های” زنده از این نوع است که برگزار می شود ، زیرا بیشتر صنعت سرگرمی قفل است. و مونولوگ وی تقریباً به طور کامل به تأملات عدالت نژادی اختصاص دارد. عنوان آن – 8:46 – مدت زمانی است که افسر پلیس سفید پوست زانوی خود را به گردن فلوید فشار می دهد.

Chappelle پیشنهادات ویژه رسمی خدمات Netflix را منتشر کرد ، اما این چیز دیگری بود – همانطور که در توضیحات ویدئو آمده است “” یک پاکسازی ساختگی احساسات و افکار بیان شده توسط دیو “. همین فیلم در حساب اینستاگرام چاپل منتشر شد.

یکی از آشنایان این موضوع گفت: چاپل ، که یک کانال YouTube را اداره نمی کند ، این ویدیو را برای انتشار در کانال خود به Netflix ارائه می دهد ، که تمرکز آن بر روی کمدی Netflix Is A Joke است. Netflix Is A Joke در آن زمان حدود 1 میلیون مشترک در کانال های YouTube داشت ، که از آن زمان تاکنون به حدود 1.7 میلیون نفر رسیده است.

و ویدئو همچنین هیچ تبلیغی را شامل نمی شود – به این معنی که محبوب ترین ویدیوی YouTube در ایالات متحده امسال درآمد مستقیمی برای YouTube یا Netflix ندارد.

بقیه 10 محبوب برتر شامل برخی از فیلم ها هستند که به محبوبیت چندین برابر در YouTube علاقه مند هستند. ویدئوی “2” “ساختن سنجاب عالی برای پرندگان” بود ، نوشته مارک رابرت ، که یک سال پیش فیلم “بمب براق” او بسیار جالب بود. 10 فیلم برتر شامل فیلم های اعتراف آمیز از چهره های تأثیرگذار زیبایی بود ، جفری رای در مورد جدایی خود توضیح داد و نیکی دو جایگر به عنوان یک تراجنسیتی عمومی شد. این لیست شامل فیلم های معروف صنعت رسانه سنتی است ، با طرح اولیه SNL در آنجا و مونولوگ گلدن گلوب از کمدین ریکی Gervais ، و با برخی از آپلودهای مربوط به ویروس کرونا ، مانند قسمت اول بازیگر جان کراسینسکی ، پایان می یابد. .

YouTube با توجه به تعدادی از معیارها ، با بیشترین بازدید از ویدیوها در کشور ، محبوب ترین لیست های خود را رتبه بندی می کند.

اما YouTube همچنین رتبه بندی پیشروترین سازندگان سال خود را دارد که در سال 2020 شامل برخی از شخصیت هایی است که اولین بار توسط TikTok پرورش یافتند ، همچنین کانال هایی هستند که بر فعالیت هایی تمرکز دارند که در طول همه گیر شدن در خانه محبوب شدند. مانند تمرینات خانگی و بازی های اجتماعی.

باز هم ، در سال 2020 ، موزیک ویدئوها از موارد پربیننده در YouTube بودند. رتبه بندی بهترین ویدیوهای موسیقی امسال کاملاً پر از هیپ هاپ است.

رتبه بندی کامل YouTube برای ایالات متحده در سال جاری به شرح زیر است:

محبوب ترین ویدیوها

 1. 8:46 – دیو چاپل – نتفلیکس یک شوخی است
 2. سنجاب عالی برای پرندگان بسازید – مارک روبر
 3. اولین مناظره افتتاحیه سرد – شنبه شب زنده
 4. ما رابطه مان را به هم زدیم. – jeffrreestar
 5. من بزرگترین آتش بازی جهان (600000 دلار) – MrBeast – را خریداری کردم
 6. دارم میرم بیرون – آموزشهای Nikkie
 7. Minecraft Speedrunner VS 3 Hunters GRAND FINALE – Dream
 8. مونولوگ Ricky Gervais – گلدن گلوب 2020 – NBC
 9. کلیشه های قرنطینه – شخص عالی
 10. چند خبر خوب با John Krasinski Ep. 1 – SomeGoodNews

برترین سازندگان موفقیت

 1. یک رویا
 2. تیکو
 3. کلوئه تینگ
 4. EddieVR
 5. شارلی د آملیو
 6. GeorgeNotFound
 7. دیکسی د آملیو
 8. شوهر جنازه
 9. اخبار خوب
 10. هیرام

برترین سازندگان

 1. MrBeast
 2. یک رویا
 3. ZHC
 4. SSSniperwolf
 5. تیکو
 6. کلوئه تینگ
 7. JoshDub
 8. خانواده سلطنتی
 9. LazarBeam
 10. جیمز چارلز

نماهنگ

 1. Future – Life Is Good (Official Music Video) feat. دریک
 2. 6IX9INE – GOOBA (نماهنگ رسمی)
 3. Lil Baby x 42 Dugg – ما پرداخت کردیم (فیلم رسمی)
 4. NLE Choppa – Walk Em Down feat. Roddy Rich (نماهنگ رسمی)
 5. Cardi B – WAP feat. مگان تو نریان هستی [Official Music Video]
 6. DaBaby – ROCKSTAR FT RODDY RICCH [Audio]
 7. ردی ریچ – جعبه [Official Music Video]
 8. Drake – Laugh Now Cry Later (Official Music Video) feat. لیل دورک
 9. YoungBoy هرگز دوباره شکست – Lil Top [Official Music Video]
 10. Lil Baby – The Bigger Picture (موسیقی رسمی فیلم)


در حال پخش:
این را نگاه کن:

فیس بوک ، توییتر و گوگل به طور رایگان با کنگره روبرو هستند …


4:10

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر