[ad_1]

قلعه سیندرلا جهانی دیزنی

دنیای والت دیزنی در ماه جولای بازگشایی شد.

دیزنی

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

وقتی پارک های تفریحی دیزنی در زمان راه اندازی COVID-19 در اوایل سال 2020 به طور نامحدود بسته شدند ، بسیاری از آنها تعجب کردند و نگران بودند که چه زمانی دوباره بازگشایی می شوند. دیزنی شانگهای و دیزنی هنگ کنگ در اواخر ژانویه تعطیل شدند و پس از آن اقامتگاه توکیو دیزنی در اواخر فوریه. دیزنی لند پاریس نیز در 12 مارس بسته شد دیزنی لند در آناهیم ، کالیفرنیا و دنیای دیزنی در اورلاندو ، فلوریدا.

در حال حاضر دیزنی لند و دیزنی لند پاریس تنها استراحتگاه هایی هستند که هنوز تعطیل نیستند. این است که چگونه کووید -19 بر تمام استراحتگاه های جهانی آن تأثیر گذاشته است و این پارک ها چه زمانی می توانند بازگشایی شوند.

دیزنی لند: هر وقت اورنج کانتی به موارد “حداقل” رسید

کالیفرنیا از رهنمودهای خود برای افتتاح پارک تفریحی در تاریخ 20 اکتبر رونمایی کرد. این ایالت به پارک های بزرگی مانند دیزنی لند اجازه می دهد تنها پس از آنکه شهرستان در آن واقع شده باشد در لایه انتقال “COVID-19” به رنگ “زرد” یا حداقل قرار داشته باشد ، این بدان معناست که منطقه باید کمتر از هر روز باشد. مورد جدید ویروس کرونا در هر 100000 نفر و کمتر از 2٪ آزمایش ها مثبت بوده است.

خانه دیزنی لند ، اورنج کانتی ، با شیوع “قابل توجه” COVID-19 هنوز در خون گیر مانده است. پس از بازگشایی دیزنی لند ، ظرفیت پارک به 25٪ محدود می شود و رزرواسیون لازم است.

دیزنی به قوانین سختگیرانه اعتراض می کند، آنها را “خودسر” و “غیر شاغل” خواند. رئیس دیزنی لند کن پوتروک گفت این شرکت ثابت کرده است که می تواند با مسئولیت افتتاح کند. وی گفت: “ایالت کالیفرنیا همچنان این واقعیت را نادیده می گیرد.” “دستورالعمل های دولت ما را برای آینده قابل پیش بینی بسته نگه می دارد … غیرقابل جبران جامعه آناهیم / کالیفرنیای جنوبی را ویران می کند.”

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد باز کردن مسائل دیزنی لند را در اینجا بخوانید.

دیزنی لند هنگ کنگ: 18 ژوئن – 15 ژوئیه ؛ 25 سپتامبر-دسامبر 2

دیزنی لند هنگ کنگ در 18 ژوئن با کاهش ظرفیت ، اقدامات بهداشتی بهبود یافته و سیستم رزرواسیون جدید – اما پس از آن پس از جهش در موارد ویروس کرونا در 15 ژوئیه مجدداً به طور نامحدود بسته شد در منطقه این پارک موضوعی در 25 سپتامبر افتتاح شد ، اما سه شنبه و پنجشنبه بسته بود و از طریق سیستم رزرواسیون آنلاین خود حداکثر تا هفت روز قبل به رزرو نیاز داشت.

دیزنی لند هنگ کنگ به دلیل از سرگیری پرونده ها برای دومین بار در تاریخ 2 دسامبر مجبور به تعطیلی شد. در این پارک آمده است: “بنا به خواسته دولت و در راستای تلاش های پیشگیرانه در سرتاسر هنگ کنگ ، پارک دیزنی لند هنگ کنگ به طور موقت از 2 دسامبر سال 2020 بسته شده است.” “ما با مقامات بهداشت و دولت در مورد اوضاع در ارتباط نزدیک هستیم و به محض اینکه صلاح بدانند تاریخ افتتاحیه را اعلام خواهیم کرد.”

دیزنی لند پاریس: 15 ژوئیه-اکتبر. 29 12 فوریه 2021

دیزنی لند پاریس در 15 ژوئیه بازگشایی شد ، با شروع به دو پارک دیزنی لند پاریس ، هتل نیوپورت بای کلوپ دیزنی و منطقه خرید و غذاخوری دهکده دیزنی. به همین ترتیب ، حضور در سیستم رزرواسیون ، فاصله فیزیکی و تأکید بیشتر بر تمیز کردن را محدود کرد.

دیزنی لند پاریس سپس در پایان روز در تاریخ 29 اکتبر ، مطابق با دستورالعمل های جدید فرانسه ، به دنبال موج دیگری از موارد COVID-19 در سراسر کشور ، دوباره بسته شد. در ابتدا ، پارک تفریحی امیدوار بود که از 19 دسامبر تا 3 ژانویه برای جشن گرفتن تعطیلات بازگشایی شود.

با این حال ، دیزنی لند پاریس در یک پست اینستاگرامی در تاریخ 25 نوامبر تایید کرد که تا کریسمس بسته خواهد ماند. دیزنی پارک گفت: “در حالی که امیدوار بودیم بتوانیم در فصل تعطیلات کریسمس دوباره بازگشایی شویم ، اما آخرین اقدامات دولت اعلام شده برای فرانسه به ما اجازه نمی دهد تجربه دیزنی لند پاریس را به اشتراک بگذاریم.”

دیزنی لند پاریس در 12 فوریه 2021 بازگشایی می شود.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

نحوه ایجاد جادو در پارک موضوعی دیزنی در خانه


4:25

دنیای دیزنی: 11 ژوئیه

دیزنی Magic Kingdom و Animal Kingdom در 11 ژوئیه ، با Epcot و Hollywood Studios پس از 15 ژوئیه ، بازگشایی شد. پارک های اورلاندو دیزنی اقدامات لازم برای فاصله اجتماعی و تندرستی را دارند، از جمله غربالگری دما ، استفاده از ماسک ، نگه داشتن میهمانان شش فوت دورتر در حالی که برای جاذبه ها صف می کشید و سیستم رزرواسیون مهمان برای محدود کردن ظرفیت.

آتش بازی متوقف می شود. استراحتگاه ها و هتل های دنیای دیسنی در اواخر ماه ژوئن بازگشایی شدند.

خرید و ناهار خوری دیزنی اسپرینگ بازگشایی شده است 20 مه با پارکینگ محدود ، ورودی کمتر ، بازرسی دما قبل از ورود ، ماسک های لازم ، خطوط و موانع با فاصله فیزیکی ، کاهش ساعت کار ، عدم سرگرمی و بهداشت و ضد عفونی بیشتر. فروشگاه ها و رستوران های متعلق به دیزنی اسپرینگز در 27 مه بازگشایی شدند.

دنیای آتش بازی دیزنی

آتش بازی دنیای دیزنی بازداشت شده است ، اگرچه قرار است Magic Kingdom در 11 جولای افتتاح شود.

دیزنی

توکیو دیزنی استراحتگاه: 1 ژوئیه

دیزنی پارک ها در 23 ژوئن اعلام کردند که دیزنی لند توکیو و دیزنی ساحل توکیو را از اول ژوئیه افتتاح می کنند.

ژاپن در اواخر ماه مه بازگشایی شد ، در حالی که اقامتگاه دیزنی توکیو در 4 ژوئن گفت که تاریخ افتتاح منطقه بزرگ گسترش دیزنی لند توکیو پس از ارزیابی وضعیت پس از بازگشایی دو پارک تعیین می شود. و منطقه Beast و Baymax Walk – در ابتدا قرار بود در 15 آوریل 2020 افتتاح شود.

دیزنی لند شانگهای: 11 مه

مدیر عامل شرکت دیزنی ، باب ایگر در تاریخ 5 مه اعلام کرد که پارک شانگهای دوشنبه 11 مه بازگشایی می شود. این دارد محدودیت های حضور و غیاب، سیستم رزرواسیون ورود به پارک ، سیستم کنترل ورود ، الزامات مسافت اجتماعی ، علامت گذاری در خط که میهمانان را در حالی که در صف پیاده روی هستند ، ماسک ، پیش بینی دما ، پیگیری تماس و روش های بهداشتی مورد نیاز را از فاصله دور نگه می دارد. دولت. وی در 24 آگوست ظرفیت خود را از 30٪ به 50٪ پارک افزایش داد و همچنین نمایش آتش بازی شبانه خود را مجدداً شروع کرد.

شانگهای افتتاح رستوران ها و مغازه ها را از 9 مارس در Disneytown ، Wish Star Park و هتل شانگهای دیزنی لند آغاز کرد ، و همه مهمانان را مجبور به آزمایش غربالگری دما ، ارائه کد سبز QR شانگهای برای سلامتی در رستوران ها می کند ، ماسک و “حفظ فاصله احترام در هر زمان. ”

اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر