[ad_1]

کلیک-و-رشد-هوشمند-باغ-3

Smart Garden 3 به شما امکان می دهد همه چیز ، از آرنج و آویشن ، از جمله سبزیجات واقعی مانند گوجه فرنگی و فلفل ، را پرورش دهید.

کلیک کنید و رشد کنید

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

در اینجا در میشیگان ، ما از آنچه 10 ماه زمستان احساس می کنیم لذت می بریم (این بدان معنی است که پنجره برای پرورش چیزهای خارج از منزل بسیار کوچک است). به همین دلیل است که اخیراً عاشق باغ های داخل منزل شده ام ، باغهایی که نه تنها در تمام طول سال گیاهانی مانند آن تولید می کنند ، بلکه حتی اگر شما هم مثل من قاتل گیاه باشید. به عبارت دیگر ، آنها کاملاً مات هستند.

آیا می خواهید ارزان خود را شروع کنید؟ برای مدت زمان محدودی ، خوانندگان Cheapskate می توانند دریافت کنند Smart Garden 3 را با قیمت 70 دلار کلیک کرده و رشد دهید با کد تبلیغاتی باغ ارزان 30. کد تخفیف 30٪ نیز قابل اعمال است باغ هوشمند 9که معمولاً 200 دلار کار می کند.

این کار به شرح زیر است: پایه را با آب پر کنید (تقریباً یک ماه می تواند به اندازه کافی نگه داشته شود) ، سپس غلاف های خود را قرار داده و آنها را با گنبدهای پلاستیکی موجود بپوشانید. پس از جوانه زدن و رشد گیاهان به اندازه کافی که پلاستیک را لمس کنند ، گنبدها را بردارید. سپس فقط بنشینید و تماشا کنید ، در صورت لزوم آب اضافه کنید. (مانند برخی دیگر از باغهای داخلی به غذای گیاهی نیاز نیست.)

SG3 جای سه غلاف گیاه را دارد (و برای شروع کار سه ریحان دارد) ، در حالی که SG9 – که حدس می زنید – 9 عدد دارد. (سه ریحان ، سه کاهو و سه گوجه فرنگی شامل می شود.)

Click and Grow ده ها غلاف دیگر را ارائه می دهد: گیاهان ، سبزیجات ، گل ها و حتی سبزیجاتی مانند نخود فرنگی و فلفل. قیمت اکثر بسته های 3 بسته ای 10 دلار و 9 بسته ای 24 دلار است.

من در چند ماه گذشته از Smart Garden 9 استفاده کردم و مقدار قابل توجهی ریحان ، گشنیز و جعفری برداشت کردم. همراه داشتن این گیاهان تازه برای پخت و پز واقعاً مفرح بود. وسوسه شده و بعد از آن مخلوط سبزیجات را امتحان کنید.

یک نکته قابل توجه: سیستم روشنایی داخلی با تایمر اتوماتیک کار می کند که قابل تنظیم نیست. 16 ساعت ، 8 ساعت استراحت گنجانده شده است. و همینطور است روشنبنابراین شما قطعاً آن را در یک اتاق خواب یا هر جای دیگر نخواهید ، تاریکی ارزشمند است.

من فکر می کنم مخصوصاً SG3 یک هدیه عالی مخصوصاً با این قیمت ارائه می دهد.

تفکرات شما؟


در حال پخش:
این را نگاه کن:

غذای خود را پرورش دهید: به باغ احتیاج ندارد


1:08


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و غیره انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روزرسانی ها ، آن را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. همچنین می توانید برای متنهای معاملاتی که مستقیماً به تلفن شما تحویل داده شده اند ثبت نام کنید. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET پیدا کنید و برای آخرین کدهای تخفیف Walmart ، کوپن eBay ، کد تبلیغاتی سامسونگ و حتی بیش از صدها فروشگاه آنلاین دیگر ، صفحه ما را در کوپن های CNET مرور کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها به جواب ما می رسد صفحه سوالات متداول.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر