[ad_1]

دستورالعمل های اسکن آیفون -12-طرفدار-آشپزخانه -3

برنامه Canvas 3D با استفاده از رهبر آیفون 12 پرو خانه ها را اسکن می کند. انتظار خیلی بیشتر از این.

اکسیپیتال

آیفون 12 پرو به نظر می رسد سنسور برگزاری عمق اسکن آماده باز کردن بسیاری از امکانات برای برنامه های اسکن سه بعدی در تلفن ها است. اسکنر خانگی جدید ، Canvas نام دارد ، از لیدار برای دقت و جزئیات بیشتر استفاده می کند. اما این برنامه با آیفون های غیرحرفه ای که به بازار برمی گردند کار خواهد کرد آیفون 8هم.

روشی که Canvas در پیش گرفته نشان می دهد که چگونه lidar می تواند در برنامه های iPhone 12 Pro بازی کند. این می تواند دقت و جزئیات بیشتری را به فرایندهایی که از طریق روشهای دیگر تلفنها و رایانه های لوحی مجهز به لیدار امکان پذیر نیست ، اضافه کند.

بیشتر بخوانید: فناوری برگزاری iPhone 12 نه تنها باعث بهبود عکس ها می شود. این ترفند مهمانی مهم را ببینید

Canvas که توسط Occipital مستقر در Boulder ساخته شده است ، در ابتدا برای iPad Pro راه اندازی شد تا در اوایل سال جاری از اسکن رهبر استفاده کند. وقتی در آن زمان نمایشی از توانایی های آن را دیدم ، آن را نشانه ای از چگونگی استفاده از فناوری تشخیص عمق اپل در برنامه های بهسازی و اندازه گیری منزل دیدم. برنامه به روز شده ، اسکن ها را واضح و واضح تر می کند.

از زمان معرفی اولین آیفون های مجهز به لیدار ، تعداد انگشت شماری از برنامه های بهینه شده ظهور کرده اند که اسکن اشیا 3D سه بعدی ، عکسبرداری از فضای اسکن در مقیاس بزرگتر (به نام فتوگرامتری) و واقعیت افزوده را ارائه می دهند که می تواند نقشه های فضایی گیج کننده را با اشیا مجازی ترکیب کند. اما نمونه اسکن برنامه Occipital Canvas آیفون 12 پرو ، که در زیر ساخته شده است ، واضح تر از برنامه های اسکن سه بعدی است که تاکنون با آن بازی کرده ام.

iOS 14 اپل با توجه به معاونان رئیس جمهور Occipital برای محصول الکس شیف ​​و آنتون یاکوبنکو ، به توسعه دهندگان دسترسی محکم تری به داده های برگزاری در آیفون می دهد. این به Occipital اجازه داد تا الگوریتم های خاص خود را برای استفاده بهینه از نقشه عمق لیدار اپل بسازد. همچنین می تواند به Occipital اجازه دهد داده های نقشه برداری عمیق را برای پیشرفت های آینده در برنامه خود برای تلفن هایی که مجهز به رهبر نیستند ، استفاده کند.

اسکن فضای سه بعدی بدون یک رهبر خاص برای نقشه برداری از عمق یا سنسورهای پرواز امکان پذیر است و شرکت هایی مانند 6d.ai (خریداری شده توسط Niantic) قبلاً از آن استفاده می کنند. اما شیف و یاکوبنکو می گویند لیدار هنوز به روز رسانی سریعتر و دقیق تری را برای این فناوری ارائه می دهد. به گزارش اکیپیتال ، نسخه Canvas آیفون 12 اسکن دقیق تری نسبت به نسخه اول iPad Pro در اوایل سال جاری انجام می دهد ، بیشتر به دلیل دسترسی عمیق iOS 14 به اطلاعات برگزاری. آخرین نسخه با لیدار فعال شده در حد 1٪ دقیق است ، در حالی که اسکن بدون لیدار در 5٪ دقیق است (به معنای واقعی کلمه آیفون 12 پرو را به یک ارتقا حرفه ای برای کسانی که ممکن است نیاز به تقویت داشته باشند تبدیل می کند).

یاکوبنکو می گوید که طبق اندازه گیری های قبلی Occipital ، iPad Pro lidar اپل هنگام اسکن 574 نقطه عمق قاب ارائه می دهد ، اما نقشه های عمق می توانند برای توسعه دهندگان به iOS 142 256 امتیاز برسند. این باعث ایجاد جزئیات بیشتر از طریق هوش مصنوعی و داده های دوربین می شود.

اسکن اتاقها روی بوم می تواند در روندی که حدود 48 ساعت به طول می انجامد به مدلهای CAD در حال کار تبدیل شود ، اما Occipital همچنین در حال کار بر روی تبدیل فوری اسکن ها و افزودن داده های معنایی است (مانند شناسایی درها ، پنجره ها و سایر جزئیات اتاق) با هوش مصنوعی.

از آنجا که اسکن های سه بعدی و داده های سه بعدی در آیفون ها و iPad ها شروع به کار می کنند ، به اشتراک گذاری و ویرایش پرونده ها برای قالب های مشترک نیز منطقی خواهد بود. در حالی که iOS 14 از فرمت فایل USDZ برای پرونده های سه بعدی استفاده می کند ، Occipital قالب خاص خود را برای اسکن های عمیق تر دارد و می تواند هنگام تبدیل به مدل های CAD با فرمت های .rvt ، .ifc ، .dwg ، .skp و .plan تولید کند. در برخی موارد ، اسکن سه بعدی می تواند به اندازه فایل های PDF استاندارد شود. ما هنوز آنجا نیستیم ، اما ممکن است مجبور شویم به زودی برسیم.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر