بررسی اجمالی مقیاس: سرویس گفتگوی ویدیویی در سال 2020 به یک فعل تبدیل شده است


آنجلا لنگ / CNET

چه زمانی ویروس کرونا سفارشات قفل و سرپناه در ماه مارس در بسیاری از دنیا آغاز شد و به سرعت س aالی وارد فرهنگ لغت محبوب شد: “آیا می خواهید افزایش دهید؟”

سرویس چت تصویری Zoom که فقط در تنظیمات تجاری یافت شد ، به سرعت به راهی که میلیون ها نفر در طی همه گیر شدن با آن ارتباط برقرار کرده بودند ، تبدیل شد. حتی به عنوان یک تازگی از پس زمینه بزرگنمایی را تغییر دهید برای اینکه به نظر برسد ما از Starship Enterprise درخشیدیم و درخشش هیجان انگیز اتصال مجازی با کم شدن ماهها کمرنگ شد ، Zoom خدمتی بود که میلیون ها نفر برای کار و شبکه های اجتماعی به آن متوسل شدند.

زوج لیست مسائل امنیتی به نظر نمی رسد که بیشترین مانع برای اجرای و ماندن در سیستم عامل باشد ، تا حدی که واقعاً تنها سرویس چت ویدیویی حرفه ای است که ما از آن به عنوان فعل استفاده می کنیم. تا ماه آوریل ، این سیستم عامل بیش از 300 میلیون شرکت کنندگان در جلسه روزانه ، در مقایسه با 10 میلیون نفر در دسامبر.

شاید تعجب آورتر اینکه ، Zoom چالش هجوم کاربران جدید خود را به خود اختصاص داده است ، با قطع خدمات بسیار کمی. نه تنها این ، بلکه چندین رقبای آن نیز برای رقابت بهتر با بزرگنمایی تغییر رابط و ویژگی های خود را آغاز کرده اند. به همین دلیل و دلایل دیگر ، ما Zoom را انتخاب سردبیران CNET نامیدیم.

مانند

  • راه اندازی و استفاده از آن آسان است
  • ویژگی های بسیار عالی برای کار و ارتباطات
  • خدمات قوی

من دوست ندارم

  • بسیاری از نگرانی های امنیتی از ابتدای شیوع همه گیر
  • حداکثر 40 دقیقه صورت جلسه رایگان صورتحساب ها

بیشتر بخوانید: نحوه استفاده از زوم به عنوان یک حرفه ای: 15 نکته و ترفند برای چت ویدیویی که اکنون امتحان کنید

ویژگی هایی که دیگران سعی در کپی کردن آنها دارند

زوم چندین ویژگی مفید ارائه می دهد که آن را در میان بهترین خدمات چت ویدیویی برای کسب و کار و لذت قرار می دهد. چیزی که در ابتدا بیشترین توجه را به خود جلب کرد تغییر در زمینه زندگی شما بود که ثابت شد روشی مفید برای پنهان کردن اتاق نشیمن بهم ریخته شما هنگام انتقال افراد از محل کار به خانه است. اما شخصیت بزرگتر در زیر رادار ، تنظیمات “لمس نگاه من” است ، که ویژگی های شما را صاف و یکدست می کند تا کمی جلا تر به نظر برسید. وقتی از برنامه های گپ ویدیویی دیگری که این ویژگی را ندارند استفاده می کنم ، متوجه تفاوت می شوم.

screen-shot-2020-03-22-در-12-36-37-بعد از ظهر

چه چیزی سرگرم کننده تر از پخش در کنفرانس های تلفنی از فضا است؟

عکس صفحه توسط آلیسون دنیسکو رایوم / CNET

فراتر از زیبایی شناسی ، زوم دارای یک رابط کاربری آسان است. به عنوان یک میزبان یا میهمان ، می توانید از نمای بلندگو (پنجره بزرگ متمرکز بر سخنران فعال) به نمای گالری (شبکه مستطیل های ویدیویی از همه افراد مکالمه) تغییر دهید. همچنین می توانید دوربین خود را بی صدا یا خاموش کنید ، ویدیو را خاموش و روشن کنید ، یک قرار ملاقات ضبط کنید ، صفحه خود را به اشتراک بگذارید ، به طور مجازی دست خود را بالا ببرید و از ویژگی پاسخ گپ یا شکلک برای پاسخ دادن استفاده کنید.

به عنوان میزبان جلسه ، می توانید اتاق های استراحت کوچکتر ایجاد کرده و تنظیمات امنیتی مورد نیاز مانند اتاق انتظار را فعال کنید (اطلاعات بیشتر در مورد زیر). بسته به سطح خدمتی که پرداخت می کنید ، می توانید حداکثر 1000 شرکت کننده را بپذیرید.

یکی از بزرگترین مزایا: شما می توانید از زوم به صورت رایگان استفاده کنید. همه می توانند برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنند و حداکثر 100 شرکت کننده را تا 40 دقیقه جلسات گروهی یا جلسات فردی نامحدود می پذیرند. اگر به دنبال موارد بیشتری هستید ، می توانید به Pro (150 دلار در سال برای هر مجوز) ، Business (200 دلار در سال برای مجوز) یا Enterprise (200 دلار در سال برای مجوز) ارتقا دهید ، همه اینها با زمان نامحدود برای جلسات گروهی و ویژگی های دیگر.

مسابقه متوجه همه اینها شد. به زودی پس از ظهور سریع Zoom در روزهای ابتدایی همه گیری ، مایکروسافت یک ویژگی را برای تغییر پس زمینه در تیم های چت ویدیویی منتشر کرد. سرویس گفتگوی مصرفی اسکایپ همچنین ویژگی جدید چت ویدیویی رایگان به نام Meet Now را دریافت کرده است. گوگل شروع به ارائه پیشنهاد کرد نسخه رایگان سرویس چت تصویری شرکتی آن Meet. فیس بوک حتی با راه اندازی ویژگی جدید چت تصویری سفارشی به نام Messenger Rooms ، امکان گپ های تصویری رایگان با حداکثر 50 نفر را نیز به این اقدام پیوسته است. (اگر کنجکاو هستید ، نحوه رقابت زوم با تیم های مایکروسافت ، اسکایپ و اتاق های مسنجر را به اشتراک گذاشته ایم.)

استفاده آسان و به طور مداوم کار می کند

دلیل اصلی موفقیت زوم در تجارت ، مدارس و مصرف کنندگان این است که شروع کار با این سیستم عامل چقدر آسان است. برنامه را باز کرده و جلسه را شروع کنید یا از طریق پیوند به یکی از آنها بپیوندید. شما به طور خودکار در رابط جلسه قرار می گیرید ، که بسیار کم است و استفاده از آن آسان است – دکمه های روشن یا خاموش کردن میکروفن و دوربین و زبانه های امنیتی ، شرکت کنندگان ، گپ ، صفحه اشتراک ، ضبط ، اتاقهای شکسته و عکس العمل ها را مشاهده خواهید کرد. و این تمام. شما مجبور نیستید با تقویم ها یا یک روند دشوار ثبت نام کنار بیایید.

بزرگنمایی-جلسه-موبایل-لپ تاپ -9839

می توانید از زوم در تلفن یا رایانه خود استفاده کنید.

آنجلا لنگ / CNET

در این زمان ، همه ، از کودکان دبستانی گرفته تا سالخوردگان ، نحوه مقیاس گذاری را فهمیدند. این مورد در بیشتر سرویس های کنفرانس ویدیویی وجود ندارد.

مقیاس گذاری نیز در مقایسه با سایر سرویس های تماس ویدیویی نسبتاً پایدار است – مگر اینکه اتصال به اینترنت شما ناپایدار باشد ، معمولاً بدون مشکل کار می کند. این شواهد حکایتی است ، اما من در استفاده از Zoom نسبت به سایر سیستم عامل ها ارتباط قطع و تأخیر کمتری داشتم و همین را از همکارانم شنیدم.

مسائل امنیتی پیشرفته

جاده میلیون ها کاربر با چالش های امنیتی هموار شده است (ما را بخوانید برنامه برای هر شماره که در اینجا فاش شده است) با این حال ، این شرکت به هر حادثه ای پاسخ داده است و از آن زمان هم محافظت داخلی و هم امنیت اضافی را که می توانید انتخاب کنید ، تقویت می کند.

در ماه مارس ، چندین گزارش در مورد مشاهده کردیم بزرگنمایی، مشکلی که در آن مهمانان ناخوانده جلسات را مختل می کنند. در یك حادثه ، هكرها به یك جلسه كلاس هجوم بردند و بر روی صفحه دانش آموزان یك اسواستیكا نشان دادند. این امر باعث شد FBI هشدار عمومی درباره آسیب پذیری های امنیتی Zoom بدهد. چند مورد دیگر خطاها و مشکلات عمده فاش شد ، از جمله این واقعیت که داده های تماس Zoom بدون رمزگذاری پایان به پایان وعده داده شده در مواد بازاریابی به شرکت ارسال شده است. چندین پرونده قضایی در پی داشت.

مدیر عامل شرکت زوم ، اریک یوان برای هرگونه اتفاق مهم و برنامه ریزی برای بهبودی عذرخواهی کرد. در اول آوریل ، این شرکت ویژگی های جدید را مسدود کرد و تمام منابع مهندسی را به سمت بهبود حریم خصوصی هدایت کرد. وی همچنین شرکتهای امنیتی را استخدام کرد تا در ماه اکتبر یک برنامه اشکال تنظیم کنند رمزگذاری پایان به پایان را برای همه کاربران به ارمغان بیاورد.

این شرکت هنوز برای حفظ حریم خصوصی از جنگل ها خارج نشده است. در ماه نوامبر، زوم موافقت کرده است که امنیت بهتری را برای تماس های ویدیویی اعمال کند در توافق با کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده. FTC ادعا می کند که حداقل از سال 2016 ، زوم با گمراهی ادعا کرده است که “در واقع رمزگذاری 256 بیتی پایان به پایان” را ارائه می دهد ، در حالی که در واقع از سطح دیگر امنیت ، سطح امنیتی پایین تری را فراهم می کند.

بزرگنمایی-جلسه-لپ تاپ -0135

با به روزرسانی تنظیمات امنیتی خود ، Zoombombers ناخواسته را از خراب کردن قرارهای خود جلوگیری کنید.

آنجلا لنگ / CNET

زوم ادعاهای موجود در توافق نامه را تأیید یا رد نکرد ، اما توافق کرد که یک برنامه امنیتی مجاز اطلاعات جدید را ظرف 60 روز اجرا کند. وی همچنین موافقت کرد که از پادمان های ایمن تری مانند احراز هویت چند عاملی و حذف داده ها استفاده کند. وی گفت که خطرات احتمالی و روشهای کاهش سالانه این خطرات و اجرای برنامه مدیریت آسیب پذیری را مستند می کند. ممیزی های امنیتی مستقل هر ساله لازم است.

به روشنی ، این مسائل امنیتی نگران کننده است. اما شما قدرت زیادی دارید از خود و برخوردهای بزرگنمایی خود در برابر آسیب محافظت کنید. به عنوان مثال ، می توانید شناسه جلسه ای را که به طور تصادفی ایجاد شده تنظیم کنید ، ویژگی اتاق انتظار را تأیید کنید تا همه طرفهایی که به گپ شما می پیوندند تأیید شود و پس از پیوستن هر عضو تأیید شده ، جلسات را قفل کنید.

در ماه نوامبر ، سیستم عامل افزودن تابع که به میزبان اجازه می دهد جلسه ای را برای حذف یک شرکت کننده ناخوانده متوقف کرده و به تیم امنیتی Zoom هشدار دهد ، و جلسه ای که به شرکت کنندگان در جلسه اجازه می دهد متخلفان را نیز گزارش دهند. و ابزار اطلاع رسانی جدید در جلسه خطر ، پست های عمومی آنلاین و در شبکه های اجتماعی را اسکن می کند تا پیوندهایی برای مقیاس گذاری جلسه داشته باشد. اگر اطلاعات جلسه ای را که به صورت عمومی در دسترس است و نشان می دهد جلسه در معرض خطر وقفه است ، پیدا کند ، زوم از طریق ایمیل به مالکان و مدیران حساب اطلاع می دهد.

برای اکثر افراد ، این ، همراه با رمزگذاری جدید از پایان به پایان ، باید بیش از امنیت کافی باشد. با این حال ، ممکن است آن دسته از شرکت هایی که اطلاعات حساس تری دارند ، بخواهند حسابرسی کاملی انجام دهند تا مطمئن شوند که رازداری نیاز آنها را برآورده می کند.

اود گال ، مدیر ارشد محصولات زوم به CNET گفت: “این یک تلاش مداوم است.” “ما آن را بسیار جدی می گیریم.”

گسترش خدمات جدید

علاوه بر مشکلات امنیتی ، زوم با ویژگی ها و خدمات جدیدی که فراتر از تماس های ویدئویی سنتی است ، در حال حرکت به جلو است. در ماه اکتبر ، این شرکت نسخه بتا OnZoom را راه اندازی کرد ، بستری برای انتشار و یافتن وقایع مجازی قرنطینه ای از کنسرت ها گرفته تا درس های آشپزی و تناسب اندام. و برنامه های جدید مقیاس گذاری که تا پایان سال ارائه می شوند ، در این سیستم عامل زندگی می کنند و به شما امکان می دهند برای سهولت همکاری در محل کار ، مستقیماً از چت ویدیویی به ابزارهایی مانند Dropbox ، Slack و Asana دسترسی داشته باشید.

در پایان سال 2020 ، بزرگنمایی را نه تنها در دسک تاپ یا دستگاه همراه خود ، بلکه در دستگاه های Amazon Echo Show ، نمایشگرهای هوشمند Google Nest و پورتال فیس بوک مشاهده خواهید کرد – قرار دادن برنامه به عنوان یک سرویس ارتباطی اجتماعی بیشتر در خانه فقط به یک ابزار در محل کار ، یا فقط به افرادی که هنوز در خانه کار می کنند فرصت دیگری برای ارتباط با همکاران داده شود.

محدودیت های ویروس کرونا برای همیشه ادامه نخواهد یافت. یک روز ما می توانیم بدون ترس از انتشار ویروسی مانند این ، در کنار همکاران ، اعضای خانواده و دوستان بنشینیم. اما ممکن است مدتی طول بکشد و حدس می زنم زوم اینجا است تا بماند. او و دیگر سیستم عامل های چت تصویری به ما اجازه می دهند که با افراد از دور و نزدیک ارتباط برقرار کنیم ، در حالی که همیشه این کار را در گذشته انجام نمی دادیم. و اگر برخی از سنت های جدید را در آینده ای ناشناخته با خود حمل کنیم ، می توانیم بدتر از این باشیم که مدام بپرسیم ، “آیا می توانید افزایش دهید؟”


در حال پخش:
این را نگاه کن:

از امنیت گرفته تا تصویر زمینه ، نکاتی برای برقراری تماس برای بزرگنمایی …


1:34


منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
تور دبی پرواز ماهان ایران ایر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma