بررسی ExpressVPN: این VPN سریع ارزش آن را دارد


ExpressVPN پیش از این مسیر خود را افزایش داده است شبکه خصوصی مجازی (VPN) بسته در سال 2020 ، ارائه سرعت های استثنایی و شهرت برای قابلیت اطمینان و امنیت. رابط کاربری آسان آن باعث می شود تا گزینه ای مناسب برای تازه واردانی باشد که تازه در مورد VPN یاد می گیرند و سازگاری بین پلتفرمی آن ارزش آن را به پایگاه گسترده کاربران گسترش می دهد. این عوامل کمی بیشتر از متوسط ​​قیمت ExpressVPN را توجیه می کنند و از 6.67 دلار در ماه شروع می شوند.

ما ExpressVPN را به عنوان یک انتخاب عالی برای افراد مبتدی و حرفه ای پیشنهاد می کنیم. درباره بیشتر بدانید چگونه VPN را در اینجا بررسی کنیم.

بیشتر بخوانید: بهترین خدمات VPN برای سال 2020

مانند

 • سرعت های رقابتی
 • بسته امنیتی جامد
 • این شرکت در یک حوزه قضایی محرمانه است.

من دوست ندارم

 • بالاتر از قیمت متوسط
 • تعداد محدودی اتصال همزمان
 • هیچ افزونه مرورگر Safari ExpressVPN برای امنیت WebRTC وجود ندارد

سرعت

 • از دست دادن سرعت متوسط: 52٪ کاهش سرعت در تست پاییز 2020
 • تعداد سرورها: بیش از 3000
 • تعداد مکان های سرور: 160 کشور در 94 کشور (چهار کشور در هنگ کنگ)
 • تعداد آدرس های IP: 30،000

من تست های سرعت ExpressVPN خود را به مدت سه روز با استفاده از هر دو اتصال بی سیم و اترنت انجام دادم. سرعت اینترنت در ایالات متحده از کشوری به کشور دیگر و ارائه دهنده آن بسیار متفاوت است. و با انجام هر تست سرعت ، نتایج به زیرساخت های محلی شما متکی هستند و خدمات اینترنت فوق العاده سریع منجر به نتایج آزمون بالاتر می شوند. این یکی از دلایل علاقه ما به میزان سرعت از دست رفته است که معمولاً برای اکثر VPN ها نصف یا بیشتر است.

در مورد ExpressVPN ، من از کاهش سرعت 52 درصدی در تست های 2020 نسبت به افت سرعت 2 درصدی آن که در سال 2019 اندازه گیری شده بود ناامید شدم. اشتباه نکنید ، ExpressVPN هنوز یک شیطان سرعت است. در طول آزمایش من در سال 2020 ، سرعت های غیر VPN من به طور متوسط ​​193 مگابیت در ثانیه و سرعت کلی ExpressVPN من به طور متوسط ​​93 مگابیت بر ثانیه بود. در ارتباطات اروپا با حداکثر سرعت حداکثر 122 مگابیت بر ثانیه بین فرانکفورت ، برلین و پاریس به حداکثر سرعت رسیدند.

سرعت استرالیا به ترتیب با مقادیر متوسط ​​101 مگابیت بر ثانیه و 86 مگابیت بر ثانیه از انگلستان پیشی می گیرد. بین این دو ، با این وجود ، انگلستان به نمره بالای فردی بهتری دست یافت و در یک آزمون به 157 مگابیت بر ثانیه در مقایسه با بالاترین امتیاز استرالیا برای دور 136 مگابیت بر ثانیه رسید. نتایج سنگاپور نیز با 89 مگابیت بر ثانیه تنها سه امتیاز از نتایج انگلستان پیشی گرفت. نتایج در ایالات متحده جایی بود که میانگین ExpressVPN کند شد: سرعت ایالات متحده به طور متوسط ​​فقط 66 مگابیت بر ثانیه بود ، اگرچه در هر دور آزمون به 134 مگابیت در ثانیه می رسید.

دستگاه های expressvpn

می توانید از ExpressVPN در دستگاه های مختلف استفاده کنید.

ExpressVPN

پس از دو برابر شدن دوباره برای بررسی دنده و گرفتن همان دامنه سرعت در یک آزمایش مجدد ، نتایج من مطابق با سایت های دیگری است که به تست سرعت خودکار اعتماد دارم. من ExpressVPN را جستجو کردم تا بفهمم با کاهش سرعت اخیر آن چه اتفاقی می افتد. این شرکت آن را بررسی کرد و گفت که چندین آزمایش داخلی با استفاده از پروتکل OpenVPN سرعت بین 200 تا 275 مگابیت بر ثانیه را نشان می دهد – نتایج بسیار بالاتر از سرعت من.

سخنگوی ExpressVPN گفت: “ما معتقدیم که یک توضیح ممکن این است که بین ISP و مرکز داده ما در دوره آزمایش شما اشباع شبکه وجود داشته است که باز هم نباید نتیجه معمولی باشد.”

این شرکت همچنین گفت كه با انتقال زیرساخت OpenVPN به Lightway ، یك پروتكل داخلی مبتنی بر Wireguard كه هم اكنون در دست توسعه است ، می توان سرعت را بهبود بخشید.

ادامه مطلب: NordVPN در مقابل ExpressVPN: مقایسه سرعت ، امنیت و قیمت

امنیت و حریم خصوصی

 • صلاحیت قضایی: جزایر ویرجین انگلیس
 • رمزگذاری: AES-256 ، کلید RSA 4096 بیتی ، پنهان کاری کامل به جلو
 • هیچ نشتی یافت نشد
 • شامل کلید kill است

ما دوست داریم که دفتر مرکزی ExpressVPN در جزایر ویرجین انگلیس واقع شده باشد که به دلیل عدم توافق نامه های نظارت بر نظارت با سایر کشورها ، به طور کلی کشورهای دوست محسوب می شوند. اگرچه جزایر پادشاهی انگلستان است ، جزایر ویرجین انگلیس ، بدون قوانین نگهداری اطلاعات ، که دادگاه عالی ملی آنها از نظر تاریخی با درخواست ثبت فوق العاده تجاری مخالفت کرده است ، یک حوزه قضایی جداگانه از انگلستان است.

رمزگذاری آن استاندارد AES-256 است و از پنهان کاری کامل به جلو پشتیبانی می کند ، به این معنی که اغلب کلیدهای رمزگذاری را تغییر می دهد تا از به خطر انداختن امنیت جلوگیری کند. این شرکت یک ویژگی مفید سوئیچینگ قتل را ارائه می دهد که در صورت خرابی اتصال VPN از نشت داده های شبکه از تونل VPN امن آن جلوگیری می کند.

ادامه سیاست حفظ حریم خصوصی ExpressVPN صریح در موضع خود در برابر نگهداری گزارش اطلاعات کاربر قابل شناسایی است. تقریباً مانند هر VPN ، داده های مربوط به پشتیبانی از جمله انتخاب مکان سرور ، کل داده های منتقل شده ، زمان اتصال سرور و نسخه های برنامه هایی که نصب کرده اید را جمع آوری می کند. برای کمک به بهبود تشخیص ، می توانید در ارسال گزارش خرابی به شرکت مشارکت کنید.

یکی از روشهای بارز ارائه دهنده VPN در اثبات عدم پشتیبانی از پرونده های ورود به سیستم ، ضبط سرورهای خود از مقامات است. این دقیقاً همان اتفاقی است که در ExpressVPN در سال 2017 رخ داد ، زمانی که تحقیقات در مورد قتل سفیر ترکیه در روسیه آندری کورلوف در سال 2016 باعث شد مقامات ترکیه یکی از سرورهای ExpressVPN را توقیف کنند و مجلات را از مکالمات جنایی جستجو کنند. مسئولان دست خالی بیرون آمدند و ExpressVPN از آن زمان به بعد اعتبار خود را حفظ کرده است.

در سال 2019 ، این شرکت به حالت RAM-disk تغییر یافت و این بدان معناست که چیزی را روی دیسک های سخت ذخیره نمی کند. این چیزی نیست که هر VPN ارائه دهد. به عنوان مثال ، NordVPN در پاسخ به محافظت پس از نقض امسال ، به استفاده کامل از درایوهای RAM روی آورده است. با این حال ، حدود 3٪ از ناوگان سرورهای ExpressVPN سرورهای مجازی هستند (که گفته می شود اغلب از امنیت کمتری نسبت به ماشین های فیزیکی برخوردار هستند) ، اما این سرورهای مجازی ، به گفته این شرکت ، فقط برای کشورهایی که پشتیبانی کافی از شبکه ندارند استفاده می شود. زیرساخت ها یا در مواردی که استقرار سخت افزار خطرناک تر است ، مانند ترکیه.

در هنگام آزمایش ما هیچ نشتی از آدرس IP ، DNS یا سایر داده های بالقوه شناسایی کاربر شناسایی نشده است. با این حال ، در اینجا برخی از موارد احتیاط را توصیه می کنیم. در اوایل سال 2019 ، بازرسان ProPrivacy نشت IPv6 را در MacOS و Windows هنگام آزمایش مشاهده کردند. با این حال ، این نشت نباید تعجب آور باشد. یک فناوری که در بیشتر مرورگرها به نام WebRTC تعبیه شده است – که برای کمک به کاربردهای صوتی و تصویری استفاده می شود – شناخته شده است که دارای مشکلات نشت داده است ، حتی اگر از VPN استفاده می کنید.

این نوع نشت می تواند هویت و موقعیت مکانی شما را به خطر بیندازد ، اما اگرچه به نظر یک کاربر معمولی پیچیده است ، اما جلوگیری از آن آسان است. افزودنیهای مرورگر ExpressVPN بسیاری از خلاها را پر می کند و می توانید آنها را از طریق پیاده روی غیرفعال سازی WebRTC کاربر پسند به صورت رایگان دریافت کنید. بدون مراجعه به سایت ExpressVPN ، می توانید خود را از نظر نشت IPv6 محک بزنید و به تست پراکندگی نشت IPv6 که توسط VPN رقیب ، دسترسی به اینترنت خصوصی و رایگان ارائه می شود ، بپردازید (اگر به اینترنت مسلط هستید ، حالت آماده به کار کلاسیک را توصیه می کنیم) ، IPLeak).

ادامه مطلب: Norton Secure VPN در مقابل ExpressVPN: امنیت ، سرعت و قیمت را مقایسه کنید

هزینه ها

رابط کاربری تمیز ، قابلیت پیمایش آسان سرور و قابلیت اتصال با یک کلیک ، ExpressVPN را به گزینه ای دوستانه برای تازه واردان VPN تبدیل کرده است. ExpressVPN تقریباً همه گزینه های پیکربندی مشابهی را دارد که احتمالاً در VPN با هدف کاربران پیشرفته پیدا خواهید کرد ، اما برای مبتدیانی که به حریم خصوصی فکر می کنند بسیار دوستانه تر است. ExpressVPN همچنین با امکان ارسال ایمیل و اصلاح فیلم های آموزشی ، پشتیبانی 24 ساعته از خدمات مشتری از طریق چت زنده را ارائه می دهد.

راه اندازی دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه دشوار است. این نرم افزار نه تنها در اکثر سیستم عامل ها – اعم از دسک تاپ یا موبایل ، اما 10 کنسول پخش جریانی رسانه ، 9 مارک روتر و حتی خوانندگان الکترونیکی کار می کند. ExpressVPN به محدودیت داده احتیاج ندارد ، اجازه تعویض سرور و تورنت را به صورت نامحدود می دهد و ما برای دسترسی به Netflix مشکلی در استفاده از آن نداشتیم. با این حال ، برخلاف برخی از رقبا ، شما می توانید همزمان پنج دستگاه را با یک اشتراک راه اندازی کنید.

قیمت کمی بیشتر از بسیاری از رقبا است ، اما ما هنوز مطمئن هستیم که ارزش آن را دارد. بهترین برنامه ExpressVPN ماهانه 6.67 دلار برای یک بسته سالانه است که شامل سه ماه به صورت رایگان است. ضمانت 30 روزه پس دادن پول را ارائه می دهد. می توانید از طریق کارت اعتباری ، پی پال یا بیت کوین پرداخت کنید.

ادامه مطلب: IPVanish در مقابل ExpressVPN: مقایسه امنیت ، سرعت و قیمت


در حال پخش:
این را نگاه کن:

5 دلیل مهم برای استفاده از VPN


2:42


منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
معاملات جمعه سیاه آمازون: 55 دلار Amazfit Bip S ، 65 دلار اکو شو 8 ، 130 دلار Fitbit Versa