بررسی Wyze Video Doorbell: عملکرد نقطه ای او را عقب نگه می دارد

[ad_1]

Wyze Video Doorbell در یک قیمت شگفت انگیز برای زنگ برای برنامه زنده فعال شده است: 30 دلار. هیچ چیز از مارک های بزرگ دوست ندارد انگشتر آمازون یا Google’s Nest در حال نزدیک شدن به این سطح از دسترسی است. با این حال ، من در عملکرد دوربین در این حلقه ویدیویی مشکل داشتم – چیزی که با آن مواجه نشده ام سایر دوربین های Wyze (جزئیات بیشتر در این باره در بخش زیر)

Wyze Video Doorbell دارای یک فرآیند نصب ضد بصری است که شامل اتصال سخت افزاری زنگ درب (بدون باتری است) در حالی که حلقه کابل در انتهای سیستم را غیرفعال می کنید (بدون کیت منبع تغذیه Wyze). به جای زنگ سیم خود ، باید از Wyze Chime بی سیم استفاده کنید. این خوب کار می کند ، اما زنگ بی سیم معمولاً مخصوص باتری هایی است که توسط باتری هایی تغذیه می شوند که به حلقه سیمی داخلی متصل نمی شوند. یا در زیرزمین یا طبقه دوم خانه های بزرگتر که نمی توانید صدای زنگ سیم خود را بشنوید.

من امروز این دستگاه را به دلیل عملکرد نامنظم آن توصیه نمی کنم ، اما من همچنین آن را با استفاده از نسخه بتا برنامه آزمایش کردم و در صورت بهبود با گذشت زمان گزارش می دهم. درب ویدئویی Wyze Video 30 دلاری (شامل Wyze Chime بی سیم) در حال حاضر برای پیش سفارش در دسترس است و برنامه تحویل آن برای ژانویه 2021 برنامه ریزی شده است.

مانند

  • فقط 30 دلار هزینه دارد
  • شامل زنگ در بی سیم است

من دوست ندارم

  • با زنگ درب کابل دیجیتال یا مکانیکی سازگار نیست
  • سیگنال های شبح
  • خطاهایی در هشدار دادن به شخص
img-6820

این ریز است.

مگان والرتون / CNET

Wyze Video Doorbell

همانطور که در تصویر سمت راست مشاهده می کنید ، زنگ تصویری Wyze بسیار کمتر از زنگ ویدیوی استاندارد شما است. اگر قبلاً زنگ کابل نصب کرده اید ، نصب آن در این مرحله آسان است. مثل همیشه ، در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد زنگ مخصوص یا تاسیسات الکتریکی خود ، با یک نصاب حرفه ای مشورت کنید. اما به طور کلی ، نصب زنگ در مانند هر زنگ اخطار سخت دیگری است ، بنابراین نگاهی به مقاله و فیلم من در مورد نصب Ring Video Doorbell Pro برای یادگیری اصول.

زنگ داستان متفاوتی است. اکثر کابل های درب سخت دارای یک کیت منبع تغذیه هستند که به شما کمک می کند منبع تغذیه زنگ درب خود را کنترل کنید. در عوض ، Wyze شامل یک پلاگین لوازم جانبی Chime بی سیم است. پیکربندی این کار در برنامه Wyze آسان است ، اما ابتدا باید زنگ کابل خود را غیرفعال کنید. غیرفعال کردن آهنگ زنگ کار دشواری نیست و Wyze شما را در مراحل برنامه راهنمایی کرده و کابل بلوز و درپوش کابل را فراهم می کند.

هنوز هم ، من می خواهم که Wyze کیت برق را به برق وصل کند تا زنگ درب کابل سنتی بتواند با Video Doorbell کار کند ، اما Wyze Chime بی سیم به خوبی کار می کند و 19 صدای مختلف را برای انتخاب ارائه می دهد.

wyzevideodoorbell2.png

Wyze Video Doorbell چندین صبح پشت سر هم هر پنج دقیقه هشدارهای فانتزی ارسال می کند.

عکس صفحه توسط CNET

عملکرد زنگ در هنگام آزمایش من مکیده شد ، از جمله بسیاری از هشدارهای “شبح” هنگام برخورد خورشید یا سایه به دوربین. این برنامه مرتباً به من اخطار می دهد که “شخصی درب منزل” وجود دارد و فعالیت را به عنوان “هشدار به شخص” علامت گذاری می کند. من فقط یک نسخه بتا از برنامه Wyze دارم ، بنابراین این می تواند با گذشت زمان بهبود یابد و من در صورت تغییر تغییرات آزمایش آن را ادامه می دهم تا گزارش دهم.

مانند سایر دوربین های Wyze ، شما همچنان 14 روز فیلم رایگان ذخیره شده در برنامه Wyze دریافت می کنید و در صورت ثبت نام در طرح اشتراک ابری Cam Plus ، با شروع از $ ، می توانید هشدارهایی را برای افراد و فیلم های ذخیره شده طولانی تر دریافت کنید. هر ماه 2 بار من همچنین شیوه نمایش زنده را بیشتر از برخی رقبا (به لطف نسبت 3: 4) دوست دارم ، بنابراین می توانید بسته ها را راحت تر تشخیص دهید. نسبت ابعاد بلندتر چیزی است که من در زنگ در هوشمند هوشمند مورد علاقه خود ، 150 دلار دوست دارم Arlo Video Doorbellهمچنین.

ویز همچنین می گوید زنگ در با آن سازگار است قفل Wyze، بنابراین در تئوری می توانید ببینید که چه کسی درب است و سپس قفل درب را از برنامه باز می کنید ، اگرچه ما این قابلیت را آزمایش نکرده ایم (هنوز).

جمله

Wyze Video Doorbell با 30 دلار قیمت مناسب دارد. متأسفانه ، مسائل مربوط به عملکرد باعث جذابیت کلی آن نمی شود. منتظر این یکی می مانم تا ببینم قابلیت اطمینان هشدارهای وی با گذشت زمان بهبود می یابد یا خیر.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

با بهترین دوربین امنیتی Wyze تاکنون ملاقات کنید


2:27

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet